Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 1+1 me qera te kompleksi Vizion Plus ne Tirane , (TRR-517-38a) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera tek kompleksi Vizion Plus kulla 2, rruga Don Bosko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9 , jo te fundit te pallatit me nje pamje te hapur dhe te bukur nga jugu. Me nje siperfaqe totale 80 m2 dhe te brendshme p...

Apartament 1+1 me qera prane Shkolles Sami Frasheri ne Tirane (TRR-517-31L) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne aktin e 5-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 54m2 te ndare ne sallon bashke me kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Drita...

Apartament 1+1 me qera prane zones se Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-517-30L) Cmimi:250 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri qe ofron administrim siguri dhe ashensor. Me siperfaqe prej 65m2 organizohet ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane, (TRR-517-25d) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 118 m2 + veranda 22 m2. Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne sallon, kuzhine...

Apartament 3+1 modern me qera ne fillim te rruges se Elbasanit ne Tirane , (TRR-517-16a) Cmimi:1700 Euro

Apartament modern me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ne nje nga pallatet me te mire te kesaj zone dhe shume prane dhe me qendren e Tiranes. Me nje siperfaqe te brendshme prej 150 m2 ofrohet sallon, i bashkangjitur me kuzhinen...

Apartament lukzoz me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane, (TRR-517-15d) Cmimi:4000 Euro

Apartament modern me qera pas universitet Europian ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te pallatit ku te gjithe tarracen e ka shfrytezuar per verande. Siperfaqja e brendshme e apartamentit eshte 250 m2 dhe siperfaqja e...

Apartament 2+1 me qeraprane rruges Konferenca e Pezes ne Tirane, (TRR-517-14d) Cmimi:270 Euro

Apartament me qera perballe spitalit Amerikan 3 ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete ten je pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 95 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy ballkone, koridor dhe tualet....

Apartament 2+1 me qera afer rruges se Elbasanit ne Tirane, (TRR-517-13d) Cmimi:600 Euro

Apartament 2+1 me qera afer amasades Turke ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje vile. Ka nje siperfaqe prej 175 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, ballkon, verande dhe studio. ...

Apartament 2+1 me qera ne zonen Komuna e Parisit ne Tirane, (TRR-517-11d) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne Kompleksin Kika 2 ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert ne nje kompleks te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 108 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy  tualete dhe ballkon....

Apartament modern me qera ne Lunder, pjese e nje kompleksi vilash , Tirane (TRR-517-9a) Cmimi:1000 Euro

Apartament me qera ne nje residence vilash ne zonen e Lundres. Rezidenca eshte shume e mirenjohur dhe ofron kushte shume te mira per nje jetese te qete, ofron siguri 24 ore, gjelberim, pasterti, pishina, restorant etj. Apartamenti ...

Apartament 2+1 me qera perballe Globe ne Tirane, (TRR-517-8d) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje kompleksi shume te preferua. Siperfaqja e apartamentit eshte  116 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, koridor , dy t...

Apartament 2+1 me qera ne Komunen e Parisit ne Tirane, (TRR-517-7K) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri te pajisur me ashensore. Shtepia ka nje siperfaqje te banueshme prej  88 m2 e organizuar ne sallon e bashkangjitur m...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-515-51m)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera prane Parkut Kombetar ne Tirane. Pozicionohe...

Cmimi:550 Euro

Apartament 3 + 1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRS-615-1b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Him Kolli ne Tirane. Ndo...

Cmimi:134.500 Euro

Toke per shitje ne Vaqarr, ne Tirane, (TRS-101-99)
Tirane,Albania

Toke ne Vaqarr per shitje afer karburantit Alpet, me siperfaqe rreth...

Cmimi:70 /m2

Toke ne Vaqarr per shitje , ne Tirane, (TRS-101-100)
Tirane,Albania

Toke per shitje ne Vaqarr, 300 m nga Restoranti San Pol,ne Fshatin D...

Cmimi:70 /m2

Okazion, apartamente ne shitje ne zonen e Freskut ne Tirane, (TRS-101-101)
Tirane,Albania

Shiten apartamente tek Fresku, nje kompleks pallatesh ne afersi te r...

Cmimi:Okazion-Deal