Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 3+1 me qera afer rruges se Barrikadave ne Tirane, (TRR-217-51d) Cmimi:550 Euro

Apartament 3+1 e qera ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri pa ashensor. Ka nje siperfaqe prej 129 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, koridor, ballkon dhe dy...

Apartament me qera shume prane me zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-217-48L) Cmimi:1300 Euro

Apartament dupleks me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane. Apartament ndodhet ne katin e 5-te dhe te 6-te te nje pallati te ri. Siperfaqja totale prej 220 m2  eshte e organizuar ne 170 m2 siperfaqe e brendshme dhe 50 m2 ve...

Apartament luksoz 4+1 me qera ne zonen e Liqenit Artificial ne Tirane, (TRR-217-47d) Cmimi:4000 Euro

Apartament 4+1 me qera ne zonen e Liqenit Artificial ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Siperfaqja e brendshme eshte 370 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, kater dhoma gjumi, kater tua...

Apartament 3+1 me qera shume prane me zonen e Bllokut ne Tirane , (TRR-217-45a) Cmimi:1400 Euro

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova shume prane me Parkun e Madh dhe me zonen e Bllokut ne Tirane. I pozicionuar ne katin e 3 te nje pallati te ri dhe shume te mirembajtur. Me nje siperfaqe totale prej 160 m2 ofron sallon ,...

Apartament 3+1 me qera ne Bulevardin Zogu i I ne Tirane, (TRR-217-42d) Cmimi:550 Euro

Apartament 3+1 me qera afer qendres se Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe 156 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, koridor, dy ballkone dhe dy tualete. Apa...

Apartament 1+1 per shitje afer rruges se Durresit ne Tirane, (TRR-217-38d) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 60 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi  dhe tualet. Apartam...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane, (TRR-217-37d) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera  afer rruges se Durresit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 60 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine dhome gjumi dhe ballkon dhe tualet. Apar...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-217-35L) Cmimi:250 Euro

Apartament 1+1 me qera shume prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 3-kateshe shume prane rruges kryesore. Ka siperfaqe prej 70 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi, koridor...

Apartament 1+1 afer rruges se Durresit ne Tirane, (TRR-217-27d) Cmimi:280 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe prej 55 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, ballkon,dy  tualete, dhe koridor....

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane, (TRR-217-26d) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera afer gjimnazit Petro Nini ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallat te ri. Ka nje siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhome gjumi, ballkon dhe dy tualete. Ap...

Apartament 1+1 me qera afer Tvsh-se ne Tirane, (TRR-217-24d) Cmimi:500 Euro

Apartament 1+1  me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Apartamenti ndhodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 70 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, ballkon dhe tualet. O...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane (TRR-217-23L) Cmimi:700 Euro

Apartament 2+1 me qera shume prane zones se Bllokut ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri prane rruges kryesore. Me siperfaqe prej 108.6m2 eshte e ndare ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, kor...

Apartament 2+1 per shitje ne Don Bosko, Tirane (TRS-312-1)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne Don Bosko, pallatet Hawai ne Tirane Me nje...

Cmimi:57.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne lagjen Don Bosko ne Tirane , (TRR-312-2)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne Don Bosko, pallatet Hawai. Me nje siperfaqe te...

Cmimi:200

Apartament 2+1 me qera tek Zogu i Zi ne Tirane , (TRR-312-3)
Tirane,Albania

Apartament me qera tek Zogu i Zi ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 11...

Cmimi:450

Apartament 2+1 me qera afer Ambasades Amerikane, (TRR-312-4)
Tirane,Albania

Ky apartament eshte nje okazion brilant per te pasur nje shtepi te n...

Cmimi:660

Vile dykateshe per shitje ne Shkoder rruga Luigj Gurakuqi, (SH-312-1)
Shkoder,Albania

Vile per shitje ne Shkoder, rruga Luigj Gurakuqi. Vila eshte dykates...

Cmimi:100.000