Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-117-12K) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor shume prane Parkut Kombetar. Ka nje hapesire prej 100 m2 te shperndare ne dhome ndenje bashkangjitur me ku...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane, (TRR-117-11d) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6te te nje pallati te ri pa ashensor. Ka nje siperfaqe prej 105 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon, korridor dhe dy tual...

Apartament 4+1 me qera prane Ambasades Suedeze ne Tirane (TRR-117-10K) Cmimi:500 euro

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 2 kateshe ne nje nga zonat me te qeta te qytetit. Ka nje hapesire prej 200 m2 te shperndare ne dhome te madhe ndenje, kuzhine m...

Apartament 1+1 me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-117-9L) Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter por shume te mirembajtur. Me siperfaqe prej 75m2 eshte e ndare ne sallon sebashku me vendin e kuzhines, nje dhome gjumi...

Apartament 1+1 me qera prane Sheshit Avni Rustemi ne Tirane (TRR-117-8L) Cmimi:185 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri prane rruges kryesore. Me nje siperfaqe prej 51 m2 eshte e organizuar ne dhome gjumi, kuzhine te vecuar, tualet dhe 2 ballkone....

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane, (TRR-117-7d) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera afer shkolles se mesme Gjuhet e huaja ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 118 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, b...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane, (TRR-117-6d) Cmimi:280 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4te te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe prej 65 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine ten dare, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Ofro...

Apartament 2+1 me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-117-5L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Luigj Gurakuqi ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Me siperfaqe te brendshme prej 91m2 eshte e organizuar ne dhome ndenje, kuzhine te vecuar, 2 dhom...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-117-4L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera prane qendres G-Kam ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Ka siperfaqe prej 112 m2 dhe eshte e ndare ne sallon sebashku me vendin e kuzhines, 2 dhoma gjumi, tualet dhe 2...

Apartament dupleks me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-117-1L) Cmimi:1100 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje pallati te ri pa ashensor. Me siperfaqe te brendshme prej 290m2 eshte e ndare si me poshte: Ne katin e pare ndodhet salloni i...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Artan Lenja ne Tirane (TRR-1216-43L) Cmimi:500 Euro

Apartament 3+1 me qera prane Inxhinjerise se Ndertimi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile me hyrje te vecuar. Me nje siperfaqe prej 140m2 ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, korridor, tualet dhe ballkon....

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane (TRR-1216-34L) Cmimi:350 Euro

Apartament 3+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri Siperfaqja prej 96 m2 eshte e ndare ne sallon sebashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Pallati eshte...

Apartament 2+1 ne shitje mbi Kolegjin Kristal ne Tirane (TRS-713-32)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje prane Eleonores ne Komune te Parisit. Apar...

Cmimi:93.500

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Tre Vellezerit Kondi ne Tirane (TRR-713-33)
Tirane,Albania

Vile 3 kateshe me qera prane Rezidences Amerikane ne Tirane. Vila k...

Cmimi:1700 euro

Apartament 1+1 me qera te Ambasada Amerikane ne Tirane (TRR-713-34)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 ne shitje ne Blv. Zogu I ne Tirane (TRS-713-35)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne Qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ...

Cmimi:110.000 euro

Vile 2 kateshe me qera prane Rezidences Amerikane ne Tirane (TRR-713-36)
Tirane,Albania

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen “3 Vellezerit Kondi” ne...

Cmimi:1000 euro