Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-117-23d) Cmimi:1500 Euro

Apartament 2+1 me qera afer rruges Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat te ri. Ka nje siperfaqe 160 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, dy dhoma gjumi, paradhome dhe dy tualet. ...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Ali Demit ne Tirane (TRR-117-22d) Cmimi:225 Euro

Apartament 1+1 me qera afer fushes se  Ali Demit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te sapondertuar. Ka nje siperfaqe prej 60 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi , ballkon dhe tualet....

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Ali Demit ne Tirane (TRR-117-21d) Cmimi:187 Euro

Apartament 1+1 me qera afer fushes se  Ali Demit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te sapondertuar. Ka nje siperfaqe prej 55 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi , ballkon dhe tualet....

Apartament 3+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-117-20K) Cmimi:1300 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dora D’Istria ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor shume prane qendres Nobis. Ka nje hapesire prej 180 m2 te shperndare ne dhome te madhe ndenje, kuz...

Apartament 2+1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-117-15L) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Ka siperfaqe prej 120m2 dhe eshte e ndare ne sallon se bashku me vendin e kuzhines, 2 dhoma gjumi, koridor, 2...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-117-13L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri prane rruges kryesore. Me nje siperfaqe prej 80m2 eshte e ndare ne sallon dhe kuzhine sebashku, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon....

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-117-12K) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor shume prane Parkut Kombetar. Ka nje hapesire prej 100 m2 te shperndare ne dhome ndenje bashkangjitur me ku...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane, (TRR-117-11d) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6te te nje pallati te ri pa ashensor. Ka nje siperfaqe prej 105 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon, korridor dhe dy tual...

Apartament 4+1 me qera prane Ambasades Suedeze ne Tirane (TRR-117-10K) Cmimi:500 euro

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 2 kateshe ne nje nga zonat me te qeta te qytetit. Ka nje hapesire prej 200 m2 te shperndare ne dhome te madhe ndenje, kuzhine m...

Apartament 1+1 me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-117-9L) Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter por shume te mirembajtur. Me siperfaqe prej 75m2 eshte e ndare ne sallon sebashku me vendin e kuzhines, nje dhome gjumi...

Apartament 1+1 me qera prane Sheshit Avni Rustemi ne Tirane (TRR-117-8L) Cmimi:185 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri prane rruges kryesore. Me nje siperfaqe prej 51 m2 eshte e organizuar ne dhome gjumi, kuzhine te vecuar, tualet dhe 2 ballkone....

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane, (TRR-117-7d) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera afer shkolles se mesme Gjuhet e huaja ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 118 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, b...

Apartament 1+1 me qera prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane (TRR-1013-25)
Tirane ,Albania

Apartament 1+1 me qera prane 21 Dhjetorit ne Tirane. Apartamenti nd...

Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane (TRR-1013-26)
Tirane ,Albania

Apartament 2+1 me qera pas Gjimnazit te Gjuheve te Huaja ne Tirane. ...

Cmimi:450 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-1013-27)
Tirane ,Albania

Apartament 2+1 me qera prane Universitetit te New York-ut ne Tirane....

Cmimi:300 euro

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri, prane Liqeni ne Tirane, (TRR-1013-28)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri , afer Liqenit dhe Parkut te Ti...

Cmimi:880 Euro

Apartament 2+1 me qera te Zogu i Zi ne Tirane (TRR-1013-29)
Tirane ,Albania

Apartament 2+1 me qera te Rrethrotullimi i Zogut te Zi ne Tirane. K...

Cmimi:350 euro