Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 1+1 me qera afer Tvsh-se ne Tirane, (TRR-217-24d) Cmimi:500 Euro

Apartament 1+1  me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Apartamenti ndhodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 70 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, ballkon dhe tualet. O...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane (TRR-217-23L) Cmimi:700 Euro

Apartament 2+1 me qera shume prane zones se Bllokut ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri prane rruges kryesore. Me siperfaqe prej 108.6m2 eshte e ndare ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, kor...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane, (TRR-217-19d) Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen VAso Pasha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe prej 90 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, dy dhoma gjumi, koridor, ballkon dhe tuale...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane, (TRR-217-17d) Cmimi:500 Euro

Apartamen 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri. Siperfaqja e brendshme eshte 125 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe dy tualete. ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane, (TRR-217-16d) Cmimi:550 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste ten je pallati te ri. Ka nje siperfaqete brendshme  prej 115 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy ballkone, koridor...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-217-15L) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera shume prane Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje palllati te ri buze rruge kryesore. Ka siperfaqe prej 78m2 eshte e organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 1 dhome gjumi matrimoniale, korid...

Apartament 1+1 me qera ne Bulevardin Zougi i I ne Tirane, (TRR-217-13d) Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 me qera afer qendres ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 72 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, nje dhomegjumi, ballkon, koridor dhe tualet. Apartamenti o...

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu i I ne Tirane, (TRR-217-12d) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera afer qendres ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 120 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon, koridor dhe dy tualete. Apartame...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-217-9L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Qendres Globe ne Tirane. Nodhet ne katin e 8-te te nje pllati te ri qe ofron administrim dhe ashensor. Me siperfaqe prej 100m2 eshte e organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe...

Apartament 1+1 me qera prane gjimnazit Besnik Sykja ne Tirane (TRR-217-7K) Cmimi:300 euro

Apartament 1+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te para viteve 90, totalisht i rinovuar sefundmi. Ka nja hapesire prej 55 m2 te shperndare ne dhome ndenje bashkangjitu...

Apartament 3+1 me qera shume prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRR-217-3L) Cmimi:600 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Me siperfaqe prej totale prej 200m2 eshte mjafte mire e organizuar ne sallon me oxhak funksional, k...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane, (TRR-217-1d) Cmimi:700 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe te brendshme 140 m2 te organizuar ne sallon...

Toke per shitje ne zonen e Poligrafikut ne Tirane , (TRS-1114-52a)
Tirane,Albania

Toke per shitje ne Tirane ne zonen e Shkozes. Toka pozicionohet ne ...

Cmimi:100 /m2

Apartament 2 + 1 me qera ne Bulevardin Zogu i I ne Tirane , (TRR-1114-53b)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tiran...

Cmimi:400 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane (TRS-116-37b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane zones se Laprakes ne Tirane. Ndodhet ne...

Cmimi:85.000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane zones se Selvies ne Tirane (TRS-1114-54b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Siri Kodra ne Tirane. Po...

Cmimi:900 Euro / m2

Apartament 1+1 per shitje prane Pazarit te Ri ne Tirane (TRS-1114-55b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. Ndodhet ne ka...

Cmimi:72.000 Euro