Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2 + 1 me qera ne krah te kopshtit Botanik ne Tirane (TRR-316-40b) Cmimi:350 Euro

Apartament modern me qera ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore. Me nje siperfaqe prej 105 m2 banesa ndahet ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridor, bal...

Apartament 2 + 1 me qera prane kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-316-38b) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, buze rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 120 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe 2...

Apartament 2+1 me qera shume prane Sheshit Skenderbej ne Tirane (TRR-316-32K) Cmimi:300 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen George W. Bush ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter pa ashensor shume prane qendres se qytetit. Ka nje hapesire banimi prej 100 m2 te shperndare ne dhome ndenje ba...

Apartament 2 + 1 me qera prane liqenit Artificial ne Tirane (TRR-316-30b) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare ne nje kompleks te ri pallatesh. Kompleksi ju ofron siguri, administrim dhe kushte shume komode. Apartamenti ka siperfaqe prej 100 m2 te ndare ne sal...

Apartament 2+1 me qera prane Gjykates se Krimeve te Renda ne Tirane (TRR-316-28K) Cmimi:300 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Jordan Misja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te kompleksi te sapoperfunduar. Ka nje hapesire banimi 96 m2 te shperndare ne dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane (TRR-316-27K) Cmimi:550 euro

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume prane Parkut Kombetar. Ka nje hapesire prej 100 m2 te shperndare ne dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, 2 dh...

Apartament 2 + 1 me qera prane zones Don Bosko ne Tirane (TRR-316-24b) Cmimi:350 Euro

Apartament modern me qera ne rrugen Egnatia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane kompleksit Vizion Plus. Me nje siperfaqe prej 120 m2 banesa ndahet ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 ...

Apartament dupleks luksoz me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-316-17K) Cmimi:3000 euro

Apartament dupleks luksoz me qera ne rrugen Budi ne Tirane. Apartament luksoz me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane.  I organizuar ne forme dupleksi ne 2 kate.  Pozicionohet ne katin e 11-12 te te nje pallat...

Apartament 1+1 per qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-316-11K) Cmimi:320 Euro

Apartament  1+1 me qera ne Sheshin Willson ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri shume prane zones se Bllokut. Ka nje hapesire banimi prej 85 m2 te shperndare ne dhome ndenje bashkangjitur me kuzh...

Apartament 2 + 1 me qera prane kopshtit Zoologjik te Tiranes (TRR-316-10b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, te ndertuar vitet e fundit. Me nje siperfaqe prej 98 m2 banesa ndahet ne sallon se bashku me vendin e kuzhines, 2 dhoma, koridor, tualet dhe ...

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges Fortuzi ne Tirane (TRR-316-9b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe ne nje pallat ekzistues. Banesa ka siperfaqe prej 79 m2 te ndare ne sallon se bashku me nje aneks, kuzhine te vecuar, dhome gjumi matrimoniale, ko...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Fortuzi ne Tirane (TRR-316-7K) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter shume prane qendres se Tiranes. Me nje hapesire prej 76 m2 ofron; dhome ndenje, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi...

Apartament 2+1 me qera ne kompleksin Vizion Plus ne Tirane (TRR-918-3L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Nodhet ne kat...

Cmimi:400 Euro

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Selites ne Tirane, (TRR-918-4d)
Tirane,Albania

Apartament 3+1  ne rrugen Rexhep Jella ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:500 Euro

Apartament 1+1 me qera ne Qender te Tiranes, (TRR-918-5d)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera rruga Ded Gjo Luli ne Tirane. Apartamenti nd...

Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 ne shitje prane Kompleksit Homeplan ne Tirane (TRS-918-6E)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Ndre Mjeda, prane Kompleksit Home...

Cmimi:82.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-918-7L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane Restorant Gjeli ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:250 Euro