Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera prane Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-516-50K) Cmimi:700 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor prane Stadiumit Qemal Stafa. Ka nje hapesire prej 140 m2 te shperndare ne dhome ndenje te madhe, kuzhine e...

Apartament luksoz me qera prane Kopshtit Botanik ne Tirane (TRR-516-48K) Cmimi:1500 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 3 katesh me pamje fantastike te qytetit. Ka nje hapesire prej 197 m2 te shperndare ne dhome ndenje te madhe, kuzhine e...

Apartament 3+1 me qera prane Nobis Center ne Tirane (TRR-516-45K) Cmimi:1300 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dora D’Istria ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me 2 ashensor shume prane qendres Nobis me pamje te hapur nga Liqeni Artificial. Ka nje hapesire prej 180 m2 t...

Apartament 2+1 me qera prane Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-516-36K) Cmimi:800 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane Stadiumit Qemal Stafa. Ka nje hapesire prej 121 m2 te shperndare ne dhome te madhe ndenje, kuzhine e vecua...

Apartament 1 + 1 me qera ne zonen Don Bosko ne Tirane (TRR-516-29b) Cmimi:250 Euro

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje kompleks te ri pallatesh perballe kishes se Don Boskos. Banesa ka siperfaqe prej 60 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi matrimoni...

Apartament 3+1 me qera prane Bllokut te Ambasadeve ne Tirane (TRR-516-28d) Cmimi:600 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me 2 ashensor shume prane Bllokut te Ambasadave. Ka nje hapesire prej 156 m2 te shperndare ne dhome ndenje te madhe, kuzhin...

Apartament 2 + 1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-516-27b) Cmimi:370 Euro

Apartament me qera ne rrugen Konstadin Kristoforidhi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, prane Prokurorise se Pergjithshme. Banesa ka siperfaqe te brendshme prej 97 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar ne a...

Apartament 2+1 me qera prane Gjykates se Larte ne Tirane (TRR-516-25K) Cmimi:700 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Rreshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me dy ashensor shume prane Parkut Rinia. Ka nje hapesire totale prej 137 m2 te shperndare ne dhome ndenje bashkang...

Apartament 3 + 1 me qera disa metra larg bulevardit Zhan D Ark ne Tirane (TRR-516-22b) Cmimi:700 Euro

Apartament me qera prane rruges Fadil Rada dhe Gjykates se Apelit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te dhe te parafundit ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor. Me nje siperfaqe prej 144 m2 banesa organizohet si me poshte: ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-516-20b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera perballe qendres Globe ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-rt ne nje kompleks te ri pallatesh te ndertuar vitet e fundit. Banesa ka siperfaqe prej 90 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, k...

Apartament 2 + 1 me qera brenda nje kompleksi rezidencial prane Saukut ne Tirane (TRR-516-19b) Cmimi:1400 Euro

Apartament modern me qera ne nje kompleks pallatesh ne Sauk ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt te pallatit te pajisur me ashensor. Apartamenti eshte papafingo dhe ka siperfaqe banimi prej 117 m2 dhe verande me siperfaqe prej 82 m2....

Apartament 2 + 1 me qera ne nje kompleks rezidencial ne Sauk, Tirane (TRR-516-17b) Cmimi:1100 Euro

Apartament me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare ne nje kompleks te ri rezidencial prane qendres tregtare TEG. Apartamenti ka siperfaqe te banimi prej 106.1 m2 dhe oborr me siperfaqe prej 173.6 m2. ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane (TRS-316-55K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Apart...

Cmimi:245.000

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Fortuzi ne Tirane (TRS-316-56K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane. Apar...

Cmimi:132.000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane ish Ekspozites ne Tirane (TRS-316-57b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane bulevardit Gjergj Fishta ne Tirane. Ndo...

Cmimi:1000 Euro / m2

Apartament 1 + 1 me qera ne krah te rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane (TRR-316-60b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne kompleksin Karl Topia ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:290 Euro

Bar-restorant me qera tek Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-316-61K)
Tirane,Albania

Bar-Restorant me qera ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane. Lokali n...

Cmimi:1000 Euro