Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane (TRR-619-34T) Cmimi:1200 Euro

Apartament 3+1 me qera prane TEG-ut ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 2 kateshe. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 215 m2 dhe eshte e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 dhoma garderob...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut, ne Rezidencen Touch of the Sun ne Tirane (TRR-619-32S) Cmimi:1300 Euro

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut, ne Rezidencen Touch of the Sun ne Tirane Ndodhet ne katin e II-te te nje kompleksi te ri banimi. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 164 m2 te organizuar ne nje sallon ndenje  dhe ambie...

Apartament 2+1 me qera prane bulevardit Zogu I ne Tirane (TRR-619-30T) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne kompleksin Usluga ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 111 m2 dhe eshte e organizuar ne: s...

Apartament 3+1 me qera prane zones se Zogut te Zi ne Tirane (TRR-619-25S) Cmimi:1000 Euro

Apartament 3+1 me qera prane zones se Zogut te Zi, ne rrugen Mit Sokoli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile. Ka nje siperfaqe prej 150 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi dhe 3 tualete. Ap...

Apartament 1+1 me qera prane Pallatit te Sportit Asllan Rusi ne Tirane (TRR-619-24S) Cmimi:330 Euro

Apartament 1+1 me qera prane Pallatit te Sportit Asllan Rusi, ne rrugen Mic Sokoli ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje vile 3-kateshe me hyrje te vecuar. Ka nje siperfaqe prej 45 m2 e organizuar ne nje sallon, kuzhine, nje dho...

Apartament 2+1 me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-619-21T) Cmimi:800 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ilo Mitke Qafzezi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje vile 4-kateshe. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 160 m2 dhe eshte e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma g...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-619-20S) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 90 m2 e organizuar ne sallon me kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe korridor. A...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane (TRR-619-19L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri buze rruge. Ka siperfaqe totale prej 123 m2 dhe eshte e organizuar ne sallon me kuzhine,  2 dhoma...

Apartament 2+1 modern me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-619-17L) Cmimi:800 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane Liqenit Artificial. Ofron siperfaqe totale prej 120 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 t...

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Botanik ne Tirane (TRR-619-14T) Cmimi:800 Euro

Apartament 2+1 me qera siper Kopshtit Botanik ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 110 m2 dhe eshte i organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjum...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-619-7T) Cmimi:600 Euro

Apartament 2+1 me qera ne Kompleksin Delijorgji ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 112 m2 dhe eshte e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 2 ...

Apartament 1+1 me qera prane QTU ne Tirane (TRR-619-6S) Cmimi:200 Euro

Apartament 1+1 me qera prane QTU ne rrugen Eltion Frroku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 68 m2 e organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, korridor, tualet dhe ...

Apartament 2+1 per shitje afer me stadiumin Qemal Stafa Tirane , (TRS-1115-15a)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje te Stadiumi Qemal Stafa ne Tirane. Pozici...

Cmimi:167.000 Euro

Apartament 2+1 me qera afer me zonen e Porcelanit ne Tirane , (TRR-1115-16a)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera afer me zonen e Porcelanit ne Tirane, ne rrug...

Cmimi:300 euro

Apartament 2 + 1 me qera prane ambasades Amerikane ne Tirane (TRR-1115-17b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Nasi Pavllo ne Tirane. Pozicionohet ne...

Cmimi:350 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje ne kompleksin Vizion Plus ne Tirane (TRS-1115-18b)
Tirane,Albania

Apartament modern per shitje prane rruges Don Bosko ne Tirane. Ndod...

Cmimi:900 Euro / m2

Apartament 2 + 1 per shitje prane zones se Bllokut ne Tirane (TRS-1115-19b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane rruges Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhe...

Cmimi:75.000 Euro