Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 4+1 me qera prane Ambasades Suedeze ne Tirane (TRR-117-10K) Cmimi:500 euro

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 2 kateshe ne nje nga zonat me te qeta te qytetit. Ka nje hapesire prej 200 m2 te shperndare ne dhome te madhe ndenje, kuzhine m...

Apartament 1+1 me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-117-9L) Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter por shume te mirembajtur. Me siperfaqe prej 75m2 eshte e ndare ne sallon sebashku me vendin e kuzhines, nje dhome gjumi...

Apartament 1+1 me qera prane Sheshit Avni Rustemi ne Tirane (TRR-117-8L) Cmimi:185 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri prane rruges kryesore. Me nje siperfaqe prej 51 m2 eshte e organizuar ne dhome gjumi, kuzhine te vecuar, tualet dhe 2 ballkone....

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane, (TRR-117-7d) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera afer shkolles se mesme Gjuhet e huaja ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 118 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, b...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane, (TRR-117-6d) Cmimi:280 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4te te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe prej 65 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine ten dare, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Ofro...

Apartament 2+1 me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-117-5L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Luigj Gurakuqi ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Me siperfaqe te brendshme prej 91m2 eshte e organizuar ne dhome ndenje, kuzhine te vecuar, 2 dhom...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-117-4L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera prane qendres G-Kam ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Ka siperfaqe prej 112 m2 dhe eshte e ndare ne sallon sebashku me vendin e kuzhines, 2 dhoma gjumi, tualet dhe 2...

Apartament dupleks me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-117-1L) Cmimi:1100 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje pallati te ri pa ashensor. Me siperfaqe te brendshme prej 290m2 eshte e ndare si me poshte: Ne katin e pare ndodhet salloni i...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Artan Lenja ne Tirane (TRR-1216-43L) Cmimi:500 Euro

Apartament 3+1 me qera prane Inxhinjerise se Ndertimi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile me hyrje te vecuar. Me nje siperfaqe prej 140m2 ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, korridor, tualet dhe ballkon....

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane (TRR-1216-34L) Cmimi:350 Euro

Apartament 3+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri Siperfaqja prej 96 m2 eshte e ndare ne sallon sebashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Pallati eshte...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane, (TRR-1216-33d) Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 me qera prane qendres Globe ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje kompleksi te ri. Ka nje siperfaqe prej 116 m2 te organizuar ne sallo, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe dy...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1216-32L) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri pa ashensor. Siperfaqja prej 80m2 eshte mjaft mire e shfrytezueshme ne sallon sebashku me vendin e kuzhines, 2 dhoma gjumi dhe tua...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Yzberishtit ne Tirane (TRR-1215-33K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Daut Borici ne Tirane Apartamen...

Cmimi:43.000 euro

Apartament 1 + 1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRS-1215-34b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne kat...

Cmimi:77.000 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane (TRR-1215-35K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane Apartamenti...

Cmimi:300 euro

Ambient per zyre me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane (TRR-1215-36b)
Tirane,Albania

Apartament per zyre me qera prane ish Frigoriferit ne Tirane. Ndodh...

Cmimi:300 Euro

Dyqan per shitje ne zonen e Yzberishtit ne Tirane (TRS-1215-37K)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne rrugen Daut Borici ne Tirane Dyqani ndodhet ne ...

Cmimi:40.000 euro