Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2 + 1 me qera te rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-216-18b) Cmimi:550 Euro

Apartament modern me qera ne kompleksin rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne njerin prej godinave 4-kateshe te pajisur me ashensor. Banesa ka siperfaqe prej 116 m2 te ndare ne sallon se bashku me v...

Apartament 3+1 me qera tek sheshi Shtraus ne Tirane (TRR-216-14K) Cmimi:1300 Euro

Apartament 3+1 me qera tek sheshi Shtraus ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor dhe afer sherbimeve te ndryshme. Me hapesire te brendeshme prej 168 m2 ofron; sallon i madh me zone ndenje d...

Apartament 2 + 1 me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane (TRR-216-13b) Cmimi:500 Euro

Apartament modern me qera ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te ne nje pallat te ri prane Pazarit te Ri. Banesa ka nje siperfaqe te brendshme prej 118 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhom...

Apartament 3+1 me qera te rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-216-12b) Cmimi:750 Euro

Apartament dupleks modern me qera te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e 3-te te pallatit dhe eshte e shperndare ne 2 kate si me poshte: Ne katin e pare do te gjeni sallon te madh te bash...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRR-216-9b) Cmimi:550 Euro

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, prane ish Samsungut. Me nje siperfaqe prej 82 m2 banesa ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi matrimoniale, koridor, ballko...

Apartament 1 + 1 me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane (TRR-216-8b) Cmimi:250 Euro

Apartament me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 11-te ne nje kompleks pallatesh te ndertuar buze rruge kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 90 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi matr...

Apartament 4 + 1 me qera prane TVSH-se ne Tirane (TRR-216-3b) Cmimi:1.000 Euro

Apartament me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane stadiumit Qemal Stafa. Apartamenti ka nje siperfaqe banimi prej 170 m2 dhe siperfaqe verande prej 80 m2. Ndahet ne sallo...

Apartament 2+1 me qera shume prane TVSH-se ne Tirane (TRR-216-2K) Cmimi:650 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Me nje hapesire banimi prej 120 m2 ofron; dhome ndenje, kuzhine ...

Apartament 1 + 1 me qera prane Pazarit te Ri ne Tirane (TRR-216-1b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6–te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 63 m2 e cila ndahet ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi matrimoniale, bal...

Apartament 2 + 1 me qera prane zones se Don Boskos ne Tirane (TRR-116-62b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te dhe te fundit ne nje pallat te ri. Apartamenti ka siperfaqe te brendshme prej 105.4 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi matrimoniale,...

Apartament 2+1 me qera shume prane Ambasades Amerikane ne Tirane (TRR-116-61K) Cmimi:700 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese 5 kateshe pa ashensor brenda kompleksit ku ndodhet ambasada Suedeze. Me nje hapesire banimi  prej 130 m2 ofron; dhome n...

Apartament 2 + 1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-116-59b) Cmimi:600 Euro

Apartament me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne nje pallat te ri, te ndertuar vitet e fundit buze rruge kryesore. Pallati ju ofron siguri me kamera e roje 24-ore, ashensor, administrim dhe mundesi per parkim makine ne ...

Apartament 3 + 1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRS-814-24b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane Drejtorise se Policise ne Tirane. Ai nd...

Cmimi:110.000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRS-814-25b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Faik Konica. Banesa ndodhet n...

Cmimi:127.800 Euro

Apartament 1 + 1 me qera prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane (TRR-814-26b)
Tirane,Albania

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha. Banesa ndodhet ne ...

Cmimi:320 Euro

Apartament 1 + 1 per shitje prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane (TRS-814-27b)
Tirane,Albania

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha. Banesa ndodhet ...

Cmimi:880 Euro / m2

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-814-28j)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane Qendres Globe ne Tirane. Apartamenti ndodh...

Cmimi:500 euro