Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane, (TRR-1116-56d) Cmimi:400 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane Apartament ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese te re. Ka nje siperfaqe prej  70m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, ballkon  dhe tualet. Apart...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e 9-Katesheve ne Tirane (TRR-1116-47L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Xhemal Tafaj ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat te ri prane zones se 9-Katesheve. Ka nje siperfaqe prej 108 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, kor...

Apartament 1+1 me qera afer rruges se Myslym Shyrit ne Tirane (TRR-1116-46d) Cmimi:250 euro

Apartament me qera afer me rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri, afer shkolles Arben Broci. Ka nje siperfaqe totale prej 74 m2  te organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi,...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Shallvareve ne Tirane (TRR-1116-45L) Cmimi:260 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati ekzistues, buze rruge kryesore. Ka siperfaqe prej 90m2 dhe eshte e organizuar ne sallon se bashku me vendin e kuzhines, 2 dhoma gjumi, koridor ...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Myslym Shyrit ne Tirane, (TRR-1116-44d) Cmimi:300 euro

Apartament 1+1 me qera ne afer rruges Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 65 m2 te organizuar ne sallon, dhome gjumi, ballkon dhe tualet. Eshte i mobiluar n...

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1116-43L) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri qe ofron administrim dhe ashensor. Banesa ka siperfaqe prej 74m2 dhe eshte mjaft mire e shfrytezueshme ne sallon se bashku me kuzh...

Apartament 3+1 me qera te rruga e Barrikadave ne Tirane , (TRR-1116-42a) Cmimi:1500 Euro

Apartament 3+1 me qera ne qender te Tiranes, ngjitur me Unazen e vogel te qytetit. Pozicionohet ne katin e 10 te nje pallati te ri dhe shume te njohur. Me nje siperfaqe totale prej 165 m2 ofron 3 dhoma gjumi, sallon bashke me kuzhi...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1116-41L) Cmimi:700 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi. Banesa ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri. Siperfaqja prej 140m2 eshte mjaft mire e shfrytezuar ne sallon, kuzhine, 3 dhoma gjumi matrimoniale, 2 tualete, koridor dhe ballk...

Apartament 2+1 me qera afer Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-1116-39L) Cmimi:350 Euro

Apartament  2+1  te rruga Shyqyri Brari ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe 110m2 i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1116-38L) Cmimi:600 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Hapesira prej 112m2 eshte mjaft mire e shfrytezuar ne dhome ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-1116-37L) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri prane rruges kryesore. Ka siperfaqe totale prej 115m2 dhe ndahet ne dhome ndenje se bashku me kuzhine, 2 dhoma gju...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1116-33L) Cmimi:600 Euro

Apartament  2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII. Apartamenti  ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri afer rruges kryesore. Siperfaqja prej 107m2 eshte e organizuar mjaft mire ne sallon, kuzhine te pajisur me te gjith...

Kapanon industrial me qera ne Durres, (DRR-1116-65d)
Durres,Albania

Kapanon industrial me qera ne rrugen Miqesia ne  Durres. Kapan...

Cmimi:4400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1216-1K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:800 euro

Zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1216-2K)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Zyra ndodhet ne kat...

Cmimi:500 euro

Apartament modern 1+1 per shitje prane Ministrise se Punes ne Tirane (TRS-1216-3K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartament...

Cmimi:82.000

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRS-1216-4L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ndodhet n...

Cmimi:67.000 Euro