Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2 + 1 me qera prane rruges Fortuzi ne Tirane (TRR-816-8b) Cmimi:280 Euro

Apartament me qera ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 12-te dhe te parafundit ne nje pallat te ri, prane rruges kryesore. Ka siperfaqe prej 120 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, koridor, 2 dhoma gjumi, ...

Apartament 3 + 1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-816-4b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, pas gjimnazit Gjuhet e Huaja. Banesa ka siperfaqe prej 105 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, koridor, tualet...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-816-3b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te dhe te fundit ne nje pallat te vjeter, prane dyqanit Vodafone. Siperfaqja e baneses eshte 51 m2 e organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome g...

Apartament 3 + 1 me qera te Kopshti Zoologjik ne Tirane (TRR-816-1b) Cmimi:650 Euro

Apartament me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor, disa metra larg kopshtit Botanik. Siperfaqja e baneses eshte 140 m2 e organizuar ne: 2 sallone ku nje...

Apartament 2+1 me qera prane Concord Center ne Tirane (TRR-716-56K) Cmimi:225 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Besim Fuga ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te vile kate kateshe shume prane Tregut te Medreses. Ka nje hapesire prej 85 m2 te organizuar ne dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, 2 dh...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-716-54b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, prane residences Italiane. Ka siperfaqe prej  83 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar ne aneks, dhome gjumi matrimoniale,...

Apartament 2 + 1 me qera te Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-716-52b) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne kompleksin Kika e Re. Siperfaqja e baneses eshte 84 m2 dhe organizohet ne sallon, kuzhine te vecuar ne aneks, 2 dhoma gjumi, koridor, ballkon dhe 2 tuale...

Apartament 2 + 1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-716-50b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne rrugen George W. Bush ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, prane Ushtarit te Panjohur. Ka siperfaqe prej 98 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar ne aneks, 2 dhoma gjumi, ballkon, koridor...

Apartament 2 + 1 me qera prane rruges Sami Frasheri ne Tirane (TRR-716-46b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne rrugen Bilal Xhaferri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te dhe te fundit ne nje pallat te vjeter, prane Liqenit Artificial. Ka siperfaqe prej 75 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar ne aneks, 2 dhoma gj...

Apartament 2 + 1 me qera prane Liqenit Artificial te Tiranes (TRR-716-44b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri, prane kompleksit Dinamo dhe qendres Nobis. Siperfaqja e baneses eshte 109 m2 e organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma g...

Apartament 2+1 me qera prane Tregut Elektrik ne Tirane (TRR-716-43K) Cmimi:240 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Ishmi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter shume prane Xhamise se Tabakeve. Ka nje hapesire banimi prej 78 m2 te shperndare ne dhome ndenje bashkangjitur m...

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Italiane ne Tirane (TRR-716-39K) Cmimi:600 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor mbrapa Radio Televizionit Shqipetar. Ka nje hapesire prej 120 m2 te shperndare ne dhome te madhe ...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri, prane Liqeni ne Tirane, (TRR-1013-28)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri , afer Liqenit dhe Parkut te Ti...

Cmimi:880 Euro

Apartament 2+1 me qera te Zogu i Zi ne Tirane (TRR-1013-29)
Tirane ,Albania

Apartament 2+1 me qera te Rrethrotullimi i Zogut te Zi ne Tirane. K...

Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 modern me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane (TRR-1013-30)
Tirane ,Albania

Apartament modern 2+1 me qera te Parku i Tiranes. Apartamenti ndodh...

Cmimi:600 euro

Apartament tripleks per shitje ne Liqenin e Thate ne Tirane (TRS-1116-4L)
Tirane,Albania

Apartament  tripleks per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Apar...

Cmimi:600.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje perballe me shkollen Harry Fultz ne Tirane , (TRS-1015-45a)
Tirane,Albania

Apartament per shitje perballe me Shkollen Harry Fultz ne Tirane. P...

Cmimi:95.000 Euro