Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1116-41L) Cmimi:700 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi. Banesa ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri. Siperfaqja prej 140m2 eshte mjaft mire e shfrytezuar ne sallon, kuzhine, 3 dhoma gjumi matrimoniale, 2 tualete, koridor dhe ballk...

Apartament 2+1 me qera afer Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-1116-39L) Cmimi:350 Euro

Apartament  2+1  te rruga Shyqyri Brari ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe 110m2 i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1116-38L) Cmimi:600 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Hapesira prej 112m2 eshte mjaft mire e shfrytezuar ne dhome ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-1116-37L) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri prane rruges kryesore. Ka siperfaqe totale prej 115m2 dhe ndahet ne dhome ndenje se bashku me kuzhine, 2 dhoma gju...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1116-33L) Cmimi:600 Euro

Apartament  2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII. Apartamenti  ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri afer rruges kryesore. Siperfaqja prej 107m2 eshte e organizuar mjaft mire ne sallon, kuzhine te pajisur me te gjith...

Apartament 2+1 me qera prane Zogut te Zi ne Tirane (TRR-1116-21L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 112m2 dhe ndahet ne sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe ball...

Apartament 2+1 me qera afer me bulevardin kryesor te Tiranes, Deshmoret e Kombit, (TRR-1116-20D) Cmimi:800 Euro

Apartament me qera pas kullave binjake ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon dhe dy banjo...

Apartament 2+1 me qera te Zogu i Zi ne Tirane (TRR-1116-17L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne Zogun e Zi. Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge. Ka siperfaqe totale prej 109 m2 dhe eshte e organizuar ne sallon me kuzhine,  2 dhoma gjumi, koridor, tualet, depo...

Apartament 3+1 me qera afer 21 Dhjetorit ne Tirane (TRR-1116-14L) Cmimi:400 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Kongresi i Lushnjes. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati ekzistues shume te mirembajtur. Banesa ka siperfaqe prej 93m2 dhe ndahet ne sallon dhe kuzhine, 3 dhoma gjumi, koridor dhe 2 tualete. ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1116-12L) Cmimi:500 Euro

Apartament 3+1 me qera te rruga Myslym Shyri. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues shume te mirembajtur. Ka siperfaqe totale prej 110m2 dhe eshte e organizuar ne sallon me kuzhine se bashku, 3 dhoma gju...

Apartament 2+1 me qera afer qendres Kristal te Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-1116-8D) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1  me qera  afer  qendres Kristal tek Komuna e Parisit. Ndodhet ne rrugen Shkelqim Fusha shume prane me kopshtin Botanik dhe me Unazen e Madhe te Tiranes.  Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 85...

Apartament 2+1 me qera ne Sheshin Avni Rustemi ne Tirane, (TRR-1116-5D) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera ne Sheshin Avni Rustemi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile. Disponon nje siperfaqe 120 m2 te shperndare ne sallon, , kuzhine te ndare, ambient ngrenie, dy dhoma gjumi,  ballkon dh...

Dyqan me qera ne ne Bulevardin Zogu I ne Tirane (TRR-517-32L)
Tirane,Albania

Dyqan me qera prane qendres se Tiranes. Me nje siperfaqe totale pre...

Cmimi:1700 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane Qendres se Tiranes (TRS-517-33L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Pozici...

Cmimi:113.400 Euro

Apartament 1+1 me qera prane Shkolles Sami Frasheri ne Tirane (TRR-517-31L)
Tirane,Albania

Apartament me qera rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne aktin...

Cmimi:300 Euro

Apartament 3+1 per shitje prane zones se Freskut ne Tirane (TRS-517-34L)
Tirane,Albania

Apartament  3+ 1 per shitje ne rrugen Shefqet Kuka ne Tirane. ...

Cmimi:75.000 Euro

Dyqan per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane (TRS-517-35L)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne rrugen Shefqet Kuka ne Tirane. Pozicionohet ne ...

Cmimi:56.000 Euro