Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane , (TRR-1016-37D) Cmimi:400 euro

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes. Pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri ne krah te kishes katolike Apartamenti ka nje siperfaqe 100 m2, te shperndara ne dy dhoma gjumi, dhome ndjenje,  kuzhine,  ballko...

Apartament tripleks me qera te Liqeni i Thate ne Tirane (TRR-1016-29L) Cmimi:2500 Euro

Apartament tripleks me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 dhe te fundit te nderteses me hyrje individuale me ashensor. Banesa ka siperfaqe totale prej 510m2 ku perfshihen: hapesirea e brendshme &nb...

Apartament 2+1 me qera afer Zogut te Zi ne Tirane (TRR-1016-28L) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, ne krah te rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 86 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridor,...

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane (TRR-1016-27L) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Fakultetit te Shkencave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Banesa ofron 105 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, ballkon te dhe dy...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane (TRR-1016-25d) Cmimi:550 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Selim Brahja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje vile ka teshe pa ashensor ne nje nga zonat me qeta te qytetit. Ka nje hapesire banimi prej 150 m2 te shperndare ne dhome ndenje te ...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1016-18L) Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane Stadiumit Selman Stermasi. Sipefaqia totale e baneses eshte 70m2 dhe organizohet ne sallon dhe kuzhine, dhom...

Apartament 2+1 me qera afer qendres se Tiranes (TRR-1016-16L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen George W. Bush ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri prane rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 120m2 dhe ka nje organizimi te mire te struktures se brendeshme te dhomave ne s...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-1016-15L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Viktor Hygo ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e dyte te nje vile 2-kateshe me hyrje te vecuar. Ka siperfaqe prej 90m2 dhe ndahet ne sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, tualet dhe koridor....

Apartament 2+1 me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-1016-10K) Cmimi:650 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 3 kateshe shume prane kompleksit Dinamo. Ka nje hapesire prej 130 m2 te shperndare ne dhome te madhe ndenje bashkangjitur me kuz...

Apartament 1+1 me qera afer rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1016-8L) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e 7-te te  nje pallati te ri. Siperfaqja e brendshme e baneses eshte  67m2 dhe ndahet ne sallon dhe kuzhine,  dhome gjumi, koridor...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-1016-6K) Cmimi:650 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri shume prane bllokut te Ambasadeve. Ka nje hapesire prej 117 m2 te shperndare ne dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine,...

Apartament 3+1 me qera prane zones se Ish Ekspozites ne Tirane (TRR-1016-5L) Cmimi:700 Euro

Apartament  3+1 me qera ne Buleverdin Gjergj Fishta Apartamenti  ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ashensor. Banesa ka siperfaqe prej 140m2 dhe eshte e organizuar ne sallon  dhe kuzhine, 3 dhoma gjumi, ...

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane, (TRR-818-36d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane ne zonen e Vasil Shantos ne Tirane. Ap...

Cmimi:320 Euro

Apartament 1+1 me qera prane zones se Selvise ne Tirane (TRR-818-37E)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Selvise, prane shkolles "Siri Kodr...

Cmimi:300 Euro

Apartament 3+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-818-38L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera brenda ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tiran...

Cmimi:650 Euro

Apartament 1+1 me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane (TRR-818-39E)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit, prane Ambasades Amerik...

Cmimi:350 Euro

Apartament duplex per shitje ne rrugen e Barrikadave ne Tirane (TRS-818-40L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje prane Unazes se Vogel ne Tirane. Pozicion...

Cmimi:50.000 Euro