Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
KĂ«rko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-1016-3K) Cmimi:850 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume prane bllokut te Ambasadeve. Ka nje hapesire prej 160 m2 te shperndare ne dhome ndenje te madhe bashkangjitur me...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Sami Frasheri ne Tirane (TRR-1016-1K) Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje objekti  5 katesh pa ashensor shume prane Liqenit Artificial. Ka nje hapesire prej 130 m2 hapesire banimi te shperndare ...

Apartament dupleks me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-916-48L) Cmimi:4.000 Euro

Apartament luksoz me qera ne zonen e Bllokut, ne rrugen Brigada VIII. Apartamenti pozicionohet ne 2 katet e fundit te nje pallati 5-katesh shume te mirembajtur. Me nje siperfaqe totale prej 383m2 ofron ne katin e pare sallon i madh...

Apartament 2+1 me qera prane zones se Astirit ne Tirane (TRR-916-47L) Cmimi:260 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Veli Dedi afer unazes se re. Apartamenti pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te sapo perfunduar. Hapesira prej 117m2 eshte mjaft mire e shfrytezuar ne sallon dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi...

Apartament dupleks me qera te rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane , (TRR-916-46a) Cmimi:700 €

Apartament dupleks me qera te rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte dhe te trete siper garazhit pjese e nje ndertese 5 kateshe te kesaj residence.   Me nje siperfaqe prej 143 m2 ofron ne katin e pare sal...

Apartament 2+1 me qera te zona e Bllokut ne Tirane (TRR-916-45L) Cmimi:500 Euro

Apartament  2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII. Apartamenti  ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri afer rruges kryesore. Hapesira prej 106m2 eshte e shfrytezuar mjaft mire ne sallon te mobiluar ne menyre moderne, k...

Apartament 1+1 me qera prane Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane. (TRR-916-40K) Cmimi:900 euro

Apartament modern 1+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te banim te nje nga pallateve me luksoze te qytetit. Ka nje hapesire banimi prej 94.3 m2 te shperndare ne dhome ndenje bashkangjitur m...

Apartament 1+1 me qera afer rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-916-39L) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera afer ish parkut te autobuzave. Banesa ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri. Pallati ofron administrim, siguri dhe dy ashensor. Apartamenti ka siperfaqe te brendshme prej 100m2  te ndare ne d...

Apartament 2+1 me qera te Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-916-38L) Cmimi:300 Euro

Apartament  2+1  me qera afer qendres Kristal. Pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor shume afer rruges kryesore. Apartamenti ka siperfaqe prej 75m2 i organizuar ne nje dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, kor...

Apartament 2+1 me qera afer Liceut ne Tirane (TRR-916-37L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi shume afer liceut, ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues. Apartamenti ka siperfaqe prej 97m2 organizohet ne nje dhome ndenje, kuzhine edhe  2 dhoma gjumi secila nga dhomat e pajisur...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri, Tirane (TRR-916-36L) Cmimi:330 Euro

Apartament  me qera ne hyrje te rruges Myslym Shyri. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues pa ashensor perballe Bar Sanremo shume afer rruges kryesore. Apartamenti  ka siperfaqe 70m2 dhe organizohet ne 1 dhome gju...

Apartament 2+1 me qera prane Rruges se Durresit ne Tirane (TRR-916-34T) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Viktor Hygo ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensore shume prane Bllokut te Ambasadave. Ka nje hapesire prej 100 m2 te shperndare ne dhome ndenje bashkangjitu...

Apartament 3+1 me qera tek Residenca Kodra e Diellit ne Tirane, (TRR-1112-10)
Tirane,Albania

Ky apartament fantastik ndodhet ne nje nga vendet me te qeta te Tira...

Cmimi:650 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane , (TRR-1112-11)
Tirane,Albania

Apartament (penthouse)140m2 sip banimi +100m2 verande perreth tij.Nd...

Cmimi:650 €

Apartament duplex me qera tek Rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane , (TRR-1112-12)
Tirane,Albania

Apartamenti ndodhet ne rezidencen “Kodra e Diellit”. ...

Cmimi:550 €

Apartament me qera ne Bllok, rruga Nikolla Tupe, ne Tirane (TRR-1112-13)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne Bllok, rruga Nikolla Tupe. Pozicionohet ne kat...

Cmimi:500 €

Apartament me qera tek Libri Univesitar ne Tirane, (TRR-1112-14)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi, afer Librit Universitar...

Cmimi:500 €