Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges 4 Deshmoret te Selvia ne Tirane (TRR-616-29b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne rrugen Ali Pashe Gucia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri, prane gjimnazit Partizani. Me nje siperfaqe prej 78 m2 banesa ndahet ne sallon, kuzhine te vendosur ne ballkon, dhome gjumi matrim...

Apartament 1+1 me qera prane Ambasades Italiane ne Tirane (TRR-616-27K) Cmimi:450 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor ne krahe te TVSH-se. Ka nje hapesire prej 80 m2 te shperndare ne dhome ndenje bashkangjitur me ku...

Apartament 2 + 1 me qera perballe Fakultetit te Drejtesise ne Tirane (TRR-616-25b) Cmimi:900 Euro

Apartament me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore. Me nje siperfaqe prej 100 m2 banesa organizohet ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridor, ballk...

Apartament 2 + 1 me qera ne krah te Ministrise se Puneve te Jashtme ne Tirane (TRR-616-23b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne bulevardin Zhan D Ark ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri, prane Instat, rajonit te policise numer 1 dhe shume institucioneve te tjera. Me nje siperfaqe prej 107.5 m2 banesa ndahet ne sallon...

Apartament 1 + 1 me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-616-21b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, prane Xheko Imperial. Banesa ka siperfaqe prej 67 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi matrimoniale, koridor, t...

Apartament 2 + 1 me qera te ETC ne Tirane (TRR-616-19b) Cmimi:900 Euro

Apartament me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, prane Ambasades Italiane, Ministrise se Integrimit, dhe Aba Center. Me nje siperfaqe prej 105 m2 banesa organizohet ne sallon, k...

Apartament 2+1 me qera prane zones se ish-Bllokut ne Tirane (TRR-616-18K) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera e rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri shume prane zones se ish-Bllokut. Ka nje hapesire 72 m2 te shperndare ne dhome ndenje, kuzhine me vete, 2 dhoma ...

Apartament 2 + 1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-616-17b) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, disa metra larg bulevardit Zogu I. Banesa ka siperfaqe prej 120 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, ba...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane (TRR-616-16K) Cmimi:600 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor shume prane Kompleksit Dinamo. Ka nje hapesire prej 140 m2 te shperndare ne dhome te madhe ndenje bashkan...

Apartament 3+1 me qera prane Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-616-13K) Cmimi:1000 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Apartament ndodhet ne katin 8-te te nje pallati te ri dhe shume prestigjioz prane Stadiumit Qemal Stafa. Ka nje hapesire prej 160 m2 te shperndare ne dhome te madhe ndenje, k...

Apartament papafingo me qera prane liqenit te Thate ne Tirane (TRR-616-9b) Cmimi:450 Euro

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te dhe te fundit ne nje kompleks te ri pallatesh te ndertuar vitet e fundit. Banesa ka siperfaqe verande prej 55 m2 dhe siperfaqe banimi prej 132.8 m2 te...

Apartament 1 + 1 me qera prane bulevardit Zogu I ne Tirane (TRR-616-7b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri, prane Drejtorise se Arkivit te Shtetit. Me nje siperfaqe prej 68 m2 banesa organizohet ne sallon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi matr...

Dyqan per shitje ne zonen e Yzberishtit ne Tirane (TRS-1215-37K)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne rrugen Daut Borici ne Tirane Dyqani ndodhet ne ...

Cmimi:40.000 euro

Apartament 2 + 1 per shitje perballe Maternitetit Koco Gliozheni ne Tirane (TRS-1215-38b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Sitki Cico ne Tirane. Ndodhet ne ka...

Cmimi:59.000 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim prane Unazes se Vogel ne Tirane (TRR-1215-39b)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane rruges Hoxha Tahsim ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:250 Euro

Apartament 3 + 1 per shitje prane stadiumit Dinamo ne Tirane (TRS-1215-40b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane rruges Gjin Bue Shpata ne Tirane. Ndodh...

Cmimi:227.800 Euro

Biznes call center per shitje prane shkolles se mesme Asim Vokshi ne Tirane (TRS-616-12K)
Tirane,Albania

Call Center per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:11.000 euro