Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 1 + 1 me qera afer rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1215-55K) Cmimi:450 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje objekti te ri 4 katesh me mundesi parkimi perpara objektit te perfshira ne cmim. Me hapesire banimi prej 53 m2 ofron; dhome n...

Apartament 3 + 1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-1215-53b) Cmimi:700 Euro

Apartament me qera prane rruges Xhorxh Bush ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje ndertese te ndertuar rreth viteve 2000. Me nje siperfaqe prej 170 m2 banesa ndahet ne sallon te madh se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, korido...

Apartament 1 + 1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1215-52b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane rruges kryesore. Pallati ju ofron siguri, administrim dhe ashensor. Apartamenti ka siperfaqe prej 70 m2 te ndare ne sal...

Apartament 2 + 1 me qera prane kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-1215-51b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne rrugen Grigor Heba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat ekzistues, buze rruge kryesore. Me nje siperfaqe prej 110 m2 banesa ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, ballkon dhe ...

Apartament 2 + 1 me qera ne zonen e Shallvareve ne Tirane (TRR-1215-49b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat ekzistues, prane parkut Rinia. Me nje siperfaqe prej 80 m2 banesa ndahet ne sallon, kuzhine e cila eshte vendosur ne koridor, 2 dhoma ku n...

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges se Barrikadave ne Tirane (TRR-1215-45b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne rrugen Cerciz Topulli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Pallati ofron administrim, ashensor dhe siguri. Banesa ka siperfaqe banimi prej 75 m2 dhe siperfaqe v...

Apartament 2+1 me qera ne afersi me Ambasaden Amerikane ne Tirane (TRR-1215-41K) Cmimi:600 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje ndertese te re pa ashensor. Me nje hapesire banimi prej 140 m2 ofron; dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet ...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim prane Unazes se Vogel ne Tirane (TRR-1215-39b) Cmimi:250 Euro

Apartament me qera prane rruges Hoxha Tahsim ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Pallati ju ofron siguri, administrim, ashensor dhe mundesi per parkim makine ne oborrin tij pa pagese. ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane (TRR-1215-35K) Cmimi:300 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor. Me nje hapesire prej 60 m2 hapesire banimi ofron; dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, dhome gjumi, ...

Apartament 1 + 1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRR-1215-22b) Cmimi:330 Euro

Apartament me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Pallati ofron siguri, administrim dhe ashensor me karte personale per cdo banor. Banesa ka siperfaqe ...

Apartament modern me qera shume prane qendres se Tiranes (TRR-1215-21K) Cmimi:650 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Isa Boletini ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri shume prane qendres se Tiranes. Me nje hapesire prej 160 m2 ofron; dhome ndenje, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 t...

Apartament 2 + 1 me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-1215-16b) Cmimi:450 Euro

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te vjeter, prane sheshit Wilson. Me nje siperfaqe prej 90 m2 ambjenti ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, ballkon...

Apartament 2+1 per shitje prane shkolles Mihal Grameno ne Tirane, (TRS-818-42d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane. Aparta...

Cmimi:55.000 Euro

Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e Misto Mames ne Tirane (TRS-818-43E)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Besim Alla ne zonen e Misto Mames...

Cmimi:45.000 Euro

Apartament 3+1 per qera ne zonen e Bllokut ne Tirane, (TRR-818-45d)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Apartame...

Cmimi:750 Euro

Apartament dupleks per shitje prane zones se Liqenit te Thate ne Tirane, (TRS-818-46d)
Tirane,Albania

Apartament dupleks per shitje ne rrugen Mustafa Xhabrahimi. Apartam...

Cmimi:260.000 Euro

Dyqan ne shitje ne zonen e Kopshtit Botanik ne Tirane (TRR-818-47E)
Tirane,Albania

Dyqan ne shitje ne rrugen Selite e Vjeter ne zonen e Kopshtit Botani...

Cmimi:180.000 Euro