Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2 + 1 me qera prane stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-516-12b) Cmimi:1150 Euro

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri prane hotel Sheraton dhe Parkut Kombetar. Banesa ka siperfaqe prej 160 m2 te ndare ne sallon te madh se bashku me vendin e ngrenie...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRR-516-11b) Cmimi:700 Euro

Apartament modern me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane ish Samsungut. Banesa ka siperfaqe prej 118 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 ballko...

Apartament 2 + 1 me qera prane Parkut te Madh te Tiranes (TRR-516-10b) Cmimi:1050 Euro

Apartment modern me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, te pajisur me ashensor disa metra larg hotel Sheratonit. Me nje siperfaqe prej 160 m2 banesa ndahet ne: Sallon te madh,...

Apartament 2+1 me qera prane Shkolles se Baletit ne Tirane (TRR-516-8K) Cmimi:800 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dalip Zavalani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor shume prane shkolles se Baletit. Ka nje hapesire banimi prej 100 m2 te shperndare ne dhome ndenje, kuzh...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-516-5b) Cmimi:600 Euro

Apartament me qera prane Drejtorise se Pergjithshme te Policise ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, ne fillim te rruges Sami Frasheri. Banesa ka siperfaqe prej 115 m2 te ndare ne sallon te madh, kuzhine te vecua...

Apartament 1+1 me qera prane Sheshit Willson ne Tirane (TRR-516-3K) Cmimi:300 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor shume prane Sheshit Wilson. Ka nje hapesire prej 80 m2 te shperndare ne dhome ndenje bashkangjitur me kuzhi...

Apartament 3+1 me qera shume prane rruges se Dibres ne Tirane (TRR-416-45K) Cmimi:270 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Isa Boletini ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te vjeter shume prane rruges se Barrikadave. Ka nje hapesire prej 100 m2 te shperndare ne dhome ndenje bashkangjitur me kuzhin...

Apartament 4 + 1 modern me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-416-42b) Cmimi:3000 Euro

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katet e siperme ne nje pallat te ri prane shume pikave qendrore dhe kyce te qytetit. Kjo prone ka siperfaqe prej 300 m2 te ndare si me poshte: -Sallon te madh...

Apartament 2 + 1 me qera ne zonen e Porcelanit ne Tirane (TRR-416-39b) Cmimi:280 Euro

Apartament me qera prane rruges Zihni Sako ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 4-kateshe prane Oxhakut dhe qendres spitalore Nene tereza. Banesa ka siperfaqe prej 90 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma, ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRR-416-36b) Cmimi:450 Euro

Apartament me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat ekzistues prane gjimnazit Qemal Stafa. Banesa ka siperfaqe prej 110 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tua...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRR-416-28b) Cmimi:750 Euro

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane ish Samsungut. Banesa ka siperfaqe prej 105 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet dhe 2 ba...

Apartament 2+1 me qera ne nje kompleks rezidencial ne Sauk ,Tirane (TRR-416-26b) Cmimi:1100 Euro

Apartament modern me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ne nje kompleks rezidencial te ndertuar vitet e fundit. Apartamenti ka siperfaqe te brendshme banimi prej 106.1 m2 dhe oborr me siperfaqe prej 173.6 m2....

Apartament 2+1 per shitje prane Kopshtit Zologjik ne Tirane, (TRS-317-34d)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet...

Cmimi:260.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne qytetin e Sarandes (SRS-317-1L)
Sarande,Albania

Apartament per shitje prane rruges Skenderbeu ne Sarande. Ndodhet n...

Cmimi:45.000 Euro

Apartament dupleks per shitje ne Rezidences Kodra e Diellit 2 ne Tirane (TRS-317-35d)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rezidencen Kodra e Diellit 2 ne Tirane. Ap...

Cmimi:110.000 Euro

Vile luksoze per shitje ne Lunder , pjese e nje residence vilash , Tirane (TRS-317-36a)
Tirane,Albania

Vile luksoze per shitje ne nje nga komplekset me te preferuara ne pe...

Cmimi:550.000 Euro

Dyqan per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRS-317-37L)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane Ndodhet ne katin p...

Cmimi:152.000 Euro