Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
KĂ«rko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 3+1 me qera tek qendra Nobis ne Tirane (TRR-1015-56K) Cmimi:1500 Euro

Apartament luksoz  me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati modern. Me nje hapesire prej 163 m2 ofrohet: dhome ndenje, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, dhome qe perdoret per hek...

Apartament 1 + 1 me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRR-1015-55b) Cmimi:250 Euro

Apartament modern me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore. Pallati ofron siguri maksimale, administrim dhe ashensor. Prane tij do te gjeni bar-kafe, restor...

Apartament 2 + 1 prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane (TRR-1015-52b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-rt ne nje pallat ekzistues prane sheshit Avni Rustemi. Banesa ka siperfaqe prej 88 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, t...

Apartament 1 + 1 me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-1015-51b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane Presidences. Pallati ofron siguri, administrim dhe ashensor. Me nje siperfaqe prej 76 m2 banesa ndahet ne sallon se ba...

Apartament 2 + 1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-1015-44b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane rruges kryesore. Pallati ofron administrim, siguri dhe ashensor. Me nje siperfaqe prej 85 m2 banesa ju ofron sallon s...

Apartament 2 + 1 me qera prane rruges Qemal Stafa ne Tirane (TRR-1015-43b) Cmimi:450 Euro

Apartament me qera ne rrugen Thanas Ziko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje vile 3-kateshe, ne krah te rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe totale prej 170 m2 dhe hyrje te vecante me katet e tjera. Ndahet ne sallon s...

Apartament 2+1 me qera prane ish Ekspozites ne Tirane (TRR-1015-38K) Cmimi:350 euro

Apartament 2 +1 me qera ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter. Me nje hapsire prej 120 m2 ofrohet: Dhome ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor. Shtepia...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane (TRR-1015-36K) Cmimi:300 euro

Apartament  me qera ne rrugen Budi ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Me nje hapsire prej 65 m2 ofron: Dhome ndenje, kuzhine, dhome gjumi, korridor, tualet. Shtepia eshte e mob...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Rreshit Petrela ne Tirane (TRR-1015-35K) Cmimi:500 euro

Apartament 2+1 ne rrugen Reshit Petrela prane kompleksit Usluga ne Tirane. Ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati te ri. Siperfaqja prej 140 m2 organizohet ne nje dhome ndenje dhe nje kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, nje ko...

Apartament 3 + 1 me qera prane zones se Don Boskos ne Tirane (TRR-1015-33b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje kompleks te ri pallatesh te ndertuar kohet e fundit. Pallti ju ofron administrim, ashensor, siguri dhe sheshpushim te mbushura me dyqane te ndryshme....

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-1015-32b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne fiillimin e rruges se Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Pallati ju ofron administrim, siguri, ashensor dhe eshte shume i mirembajtur. Banesa k...

Apartament 1+1 me qera afer Pazarit te Ri ne Tirane (TRR-1015-30K) Cmimi:400 euro

Apartament  1 + 1 me qera ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Ne nje hapsire prej 67 m2 ofrohet: Dhome ndenje me gjithe  kuzhine, dhome gjumi, tualet. ...

Toke ne shitje afer Qytetit Studenti, Tirane , (TRS-101-19)
Tirane,Albania

Pjese toke per shitje afer Qytet Studentit ne Tirane.Me letra te rre...

Cmimi:1000 € /m2

Hotel per shitje ne Golem,500m nga Shkembi i Kavajes (TRS-101-20)
Golem,Albania

Hotel ne shitje ne nje nga vendet me te populluara per turistet ne G...

Cmimi:2.500.000 €

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane , (TRR-101-21)
Tirane,Albania

Apartament i ri i mobiluar me hapesire 145 m2 ne nje nga pjeset me t...

Cmimi:550€

Apartamente per shitje ,1+1 ne qytetin e Vlores , (VLS-101-1)
Vlore,Albania

 Ne zemer te Vlores afer hotel ‘Pavarsia‘ mund te gjeni  s...

Cmimi:470 €/m2

Apartament 2+1 ne shitje ne qytetin e Vlores, (VLS-101-2)
Vlore,Albania

Ne zemer te Vlores afer hotel ‘Pavarsia‘ mund te gjeni  shtepin...

Cmimi:470 €/m2