Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2 + 1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-716-50b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne rrugen George W. Bush ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, prane Ushtarit te Panjohur. Ka siperfaqe prej 98 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar ne aneks, 2 dhoma gjumi, ballkon, koridor...

Apartament 2 + 1 me qera prane rruges Sami Frasheri ne Tirane (TRR-716-46b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne rrugen Bilal Xhaferri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te dhe te fundit ne nje pallat te vjeter, prane Liqenit Artificial. Ka siperfaqe prej 75 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar ne aneks, 2 dhoma gj...

Apartament 2 + 1 me qera prane Liqenit Artificial te Tiranes (TRR-716-44b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri, prane kompleksit Dinamo dhe qendres Nobis. Siperfaqja e baneses eshte 109 m2 e organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma g...

Apartament 2+1 me qera prane Tregut Elektrik ne Tirane (TRR-716-43K) Cmimi:240 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Ishmi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter shume prane Xhamise se Tabakeve. Ka nje hapesire banimi prej 78 m2 te shperndare ne dhome ndenje bashkangjitur m...

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Italiane ne Tirane (TRR-716-39K) Cmimi:600 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor mbrapa Radio Televizionit Shqipetar. Ka nje hapesire prej 120 m2 te shperndare ne dhome te madhe ...

Apartament 1 + 1 me qera prane bulevardit Zhan D Ark ne Tirane (TRR-716-38b) Cmimi:250 Euro

Apartament me qera prane rruges Fadil Rada ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor, prane Gjykates se Apelit. Banesa ka siperfaqe prej 56 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar ne aneks,...

Apartament 1 + 1 me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane (TRR-716-36b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri, prane stadiumit Qemal Stafa, Aba Center, ambasades Italiane dhe Parkut Kombetar. Ka siperfaqe prej 62 m2 dhe eshte i organizuar ne sa...

Apartament 1 + 1 me qera afer me rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-716-33b) Cmimi:250 Euro

Apartament me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, prane ish Nisharakut dhe universitetit Europian. Banesa ka siperfaqe prej 63 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi m...

Apartament 1 + 1 me qera ne qendren Nobis ne Tirane (TRR-716-32b) Cmimi:650 Euro

Apartament modern prane liqenit Artificial ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 4-rt ne nje kompleks te ri pallatesh, buze rruges Sami Frasheri. Siperfaqja e apartamentit eshte 65 m2 dhe organizohet ne: Sallon, kuzhine te v...

Apartament 3 + 1 me qera ne nje kompleks te ri pallatesh ne Sauk ne Tirane (TRR-716-31b) Cmimi:1300 Euro

Apartament modern me qera ne nje kompleks te ri ne Sauk ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, te pajisur me ashensor. Ka siperfaqe prej 186.25 m2 te organizuar si me poshte ne: Sallon se bashku me vendin e...

Apartament 3 + 1 me qera prane sheshit Wilson ne Tirane (TRR-716-25b) Cmimi:650 Euro

Apartament me qera ne rrugen Zef Jubani prane sheshit Wilson ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, disa metra larg stadiumit Dinamo. Me nje siperfaqe prej 137 m2 banesa organizohet ne sallon se bashku me kuzhinen,...

Apartament 2 + 1 me qera prane bulevardit Zogu I ne Tirane (TRR-716-24b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne fundin e rruges Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri, prane Fakultetit te Shkencave te Natyres. Banesa ka siperfaqe prej 100 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dho...

Dyqan per shitje prane Shkolles se Baletit ne Tirane (TRS-815-1b)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane. Pozicionoh...

Cmimi:185.000 Euro

Zyra me qera ne rrugen Fadil Rada ne Tirane (TRR-315-27m)
Tirane,Albania

Zyra me qera tek Atsh ne Tirane . Pozicionohet ne katin e 1-re te nj...

Cmimi:330 Euro

Lokal per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRS-315-28b)
Tirane,Albania

Lokal per shitje prane sheshit Adem Jashari ne Tirane. Eshte gjysem...

Cmimi:196.000 Euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-315-29d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri. Ne nje nga zonat me ...

Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Italiane ne Tirane (TRR-315-32d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera tek Radio Televizioni Shqiptar, ne rrugen The...

Cmimi:750 Euro