Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 1+1 dupleks me qera prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRR-619-2L) Cmimi:470 Euro

Apartament 1+1 modern me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 55 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi dhe tual...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane (TRR-519-54S) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, ne rrugen kryesore. Ka nje siperfaqe prej 70 m2 e organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, tualet dhe ballkon....

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Suedeze ne Tirane. (TRR-519-52T) Cmimi:800 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri pjese e nje kompleksi. Kompleksi eshte i siguruar nga rroje private dhe i mbikqyrur me kamera 24 ore. Ka nje s...

Apartament 3+1 me qera ne Lunder ne Tirane (TRR-519-51S) Cmimi:2500 Euro

Apartament 3+1 me qera ne Lunder ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati i ri me ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 350 m2, siperfaqe te brendshme prej 180 m2 dhe verande se bashku me ballkone 170 m2. Apartame...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRR-519-49L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dhimiter Shuteriqi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri buze rruge kryesore. Siperfaqja e baneses eshte 110 m2 dhe organizohet sallon, kuzhine e vecuar ne aneks, 2 dhoma gjumi njer...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-519-47S) Cmimi:250 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit prane shkolles Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallat ekzistues. Ka nje siperfaqe prej 48 m2 e organizuar ne dhome ndenje, kuzhine te vecuar, dhome gjumi, tualet dh...

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Barrikadave ne Tirane. (TRR-519-46T) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 73 m2 dhe eshte e o...

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRR-519-45L) Cmimi:600 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pallatesh prane rruges kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 137 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhne, 2 dhoma gjumi njera pre...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRR-519-43L) Cmimi:250 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dervish Bej Mitrovica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te te nje palllati te ri buze rruge kryesore. Ka siperfaqe prej 93 m2 eshte e organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 1 dhome gjumi matrimoni...

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-519-37S) Cmimi:400 Euro

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 200 m2 dhe siperfaqe verande prej 80 m2 e organizuar ne dhome ndenje me kuzhine te perbashket, 4 dhoma gj...

Apartament 2+1 me qera prane Sheshit Skenderbej ne Tirane. (TRR-519-35T) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me dy ashensor. Shtepia ka nje siperfaqe prej 77 m2 dhe eshte e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma ...

Apartament 1+1 me qera prane zones e Saukut ne Tirane. (TRR-519-30T) Cmimi:250 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Kadri Brahimaj ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 3-kateshe pa ashensor. Shtepia ka nje siperfaqe prej 53 m2 dhe eshte e organizuar ne: sallon bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi, tualet d...

Vile per shitje prane QTU ne Tirane (TRS-318-50R)
Tirane,Albania

Vile per shitje ne rrugen industriale prane QTU ne Tirane. Vila ndo...

Cmimi:130.000 Euro

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-318-51R)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:425 Euro

Vile 4-kateshe me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-318-52L)
Tirane,Albania

Vile 4-kateshe me qera ne Fuat Toptani ne Tirane. Ndodhet ne nje zo...

Cmimi:1500 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane zones se Komunes se Parisit ne Tirane (TRS-318-53R)
Tirane,Albania

Apartament per shitje siper Qendres Kristal ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:90.000 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Botanik ne Tirane, (TRR-318-54d)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Selita e vjeter ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:400 Euro