Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 1 + 1 me qera afer me rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-716-33b) Cmimi:250 Euro

Apartament me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, prane ish Nisharakut dhe universitetit Europian. Banesa ka siperfaqe prej 63 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi m...

Apartament 1 + 1 me qera ne qendren Nobis ne Tirane (TRR-716-32b) Cmimi:650 Euro

Apartament modern prane liqenit Artificial ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 4-rt ne nje kompleks te ri pallatesh, buze rruges Sami Frasheri. Siperfaqja e apartamentit eshte 65 m2 dhe organizohet ne: Sallon, kuzhine te v...

Apartament 3 + 1 me qera ne nje kompleks te ri pallatesh ne Sauk ne Tirane (TRR-716-31b) Cmimi:1300 Euro

Apartament modern me qera ne nje kompleks te ri ne Sauk ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, te pajisur me ashensor. Ka siperfaqe prej 186.25 m2 te organizuar si me poshte ne: Sallon se bashku me vendin e...

Apartament 3 + 1 me qera prane sheshit Wilson ne Tirane (TRR-716-25b) Cmimi:650 Euro

Apartament me qera ne rrugen Zef Jubani prane sheshit Wilson ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, disa metra larg stadiumit Dinamo. Me nje siperfaqe prej 137 m2 banesa organizohet ne sallon se bashku me kuzhinen,...

Apartament 2 + 1 me qera prane bulevardit Zogu I ne Tirane (TRR-716-24b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne fundin e rruges Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri, prane Fakultetit te Shkencave te Natyres. Banesa ka siperfaqe prej 100 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dho...

Apartament 1 + 1 me qera prane Bulevardit te Ri dhe rruges Reshit Petrela ne Tirane (TRR-716-20b) Cmimi:250 Euro

Apartament me qera ne rrugen Karl Gega ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, prane ish Stacionit te Trenit dhe Restorant Durresi. Me nje siperfaqe prej 80 m2 banesa organizohet ne sallon se bashku me kuzhinen, dho...

Apartament modern me qera prane Gardes te Tiranes (TRR-716-17b) Cmimi:1200 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, prane sheshit Nene Tereza. Banesa ka siperfaqe prej 112 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar ne aneks, 2 dhoma gjumi, 2 t...

Apartament 1 + 1 modern me qera prane liqenit Artificial ne Tirane (TRR-716-15b) Cmimi:450 Euro

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, disa metra larg kompleksit Dinamo. Me nje siperfaqe prej 64 m2 banesa organizohet ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi matrim...

Apartament 2 + 1 me qera prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRR-716-12b) Cmimi:220 Euro

Apartament me qera ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, prane shkolles Naim Frasheri. Me nje siperfaqe prej 98 m2 banesa ndahet ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma, koridor, tualet dh...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane (TRR-716-10K) Cmimi:300 euro

Apartament me qera prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor vetem disa metra larg rruges Muhamet Gjollesha. Ka nje hapesire prej 62 m2 te shpernda...

Apartament 2+1 me qera prane Univeristetit te Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane (TRR-716-2K) Cmimi:300 euro

Apartament 2+1 me qera prane Universitetit te Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane, ne rrugen Sander Prosi. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter shume prane Mozaikut te Tiranes. Ka nje hapesire banimi prej 68...

Apartament 3+1 me qera ne hyrje te Qytet Studenti ne Tirane (TRR-616-53K) Cmimi:500 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile 3 kateshe shume prane Ambasades Suedeze. Ka nje hapesire prej 120 m2 te shperndare ne dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, 3 ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Fortuzi ne Tirane (TRR-316-7K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane Apartame...

Cmimi:300 Euro

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges Fortuzi ne Tirane (TRR-316-9b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane. Pozicionohe...

Cmimi:300 Euro

Apartament 2 + 1 me qera prane kopshtit Zoologjik te Tiranes (TRR-316-10b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-t...

Cmimi:300 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane zones se Selvise ne Tirane (TRS-516-32b)
Tirane,Albania

Apartament modern per shitje ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Ndodhe...

Cmimi:300.000 Euro

Vile 3 - kateshe me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-316-12b)
Tirane,Albania

Vile me qera prane rruges Vilat Gjermane ne Tirane. Ka siperfaqe nd...

Cmimi:1400 Euro