Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 3+1 me qera shume prane Parkut Rinia ne Tirane (TRR-316-43T) Cmimi:900 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor shume prane Parkut Rinia. Ka nje hapesire prej 140 m2 te shperndare ne dhome te madhe ndenje, kuzhine e...

Apartament 2 + 1 me qera prane stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-316-41b) Cmimi:750 Euro

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane ambasades Amerikane, Italiane, Aba Center, RTSH etj. Me nje siperfaqe prej 136 m2 banesa ndahet ne sallon se bashku me vendin e...

Apartament 2 + 1 me qera ne krah te kopshtit Botanik ne Tirane (TRR-316-40b) Cmimi:350 Euro

Apartament modern me qera ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore. Me nje siperfaqe prej 105 m2 banesa ndahet ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridor, bal...

Apartament 2 + 1 me qera prane kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-316-38b) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, buze rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 120 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe 2...

Apartament 2+1 me qera shume prane Sheshit Skenderbej ne Tirane (TRR-316-32K) Cmimi:300 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen George W. Bush ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter pa ashensor shume prane qendres se qytetit. Ka nje hapesire banimi prej 100 m2 te shperndare ne dhome ndenje ba...

Apartament 2 + 1 me qera prane liqenit Artificial ne Tirane (TRR-316-30b) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare ne nje kompleks te ri pallatesh. Kompleksi ju ofron siguri, administrim dhe kushte shume komode. Apartamenti ka siperfaqe prej 100 m2 te ndare ne sal...

Apartament 2+1 me qera prane Gjykates se Krimeve te Renda ne Tirane (TRR-316-28K) Cmimi:300 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Jordan Misja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te kompleksi te sapoperfunduar. Ka nje hapesire banimi 96 m2 te shperndare ne dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane (TRR-316-27K) Cmimi:550 euro

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume prane Parkut Kombetar. Ka nje hapesire prej 100 m2 te shperndare ne dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, 2 dh...

Apartament 2 + 1 me qera prane zones Don Bosko ne Tirane (TRR-316-24b) Cmimi:350 Euro

Apartament modern me qera ne rrugen Egnatia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane kompleksit Vizion Plus. Me nje siperfaqe prej 120 m2 banesa ndahet ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 ...

Apartament dupleks luksoz me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-316-17K) Cmimi:3000 euro

Apartament dupleks luksoz me qera ne rrugen Budi ne Tirane. Apartament luksoz me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane.  I organizuar ne forme dupleksi ne 2 kate.  Pozicionohet ne katin e 11-12 te te nje pallat...

Apartament 1+1 per qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-316-11K) Cmimi:320 Euro

Apartament  1+1 me qera ne Sheshin Willson ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri shume prane zones se Bllokut. Ka nje hapesire banimi prej 85 m2 te shperndare ne dhome ndenje bashkangjitur me kuzh...

Apartament 2 + 1 me qera prane kopshtit Zoologjik te Tiranes (TRR-316-10b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, te ndertuar vitet e fundit. Me nje siperfaqe prej 98 m2 banesa ndahet ne sallon se bashku me vendin e kuzhines, 2 dhoma, koridor, tualet dhe ...

Vile 3-kateshe per shitje prane rruges Bardhyl ne Tirane (TRS-418-3L)
Tirane,Albania

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Kongresi I Manastirit ne Tirane....

Cmimi:800.000 Euro

Apartament 2+1 me qera prane sheshit Wilson ne Tirane, (TRR-418-4a)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Pozicionohet...

Cmimi:600 Euro

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Elbasanit ne Tirane , (TRR-418-5a)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne fillim te rruges se Elbasanit ne Tirane. Pozi...

Cmimi:500 Euro

Vile moderne me qera ne zonen e Lundres ne Tirane (TRR-418-6L)
Tirane,Albania

Vile 3-kateshe me qera prane TEG ne Tirane. Vile moderne me qera ne...

Cmimi:1700 Euro

Apartament 3+1 per shitje prane rruges Bardhyl ne Tirane (TRS-418-7L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Odhise Paskali ne Tirane Pozici...

Cmimi:85.000 Euro