Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2 + 1 me qera prane rruges Qemal Stafa ne Tirane (TRR-1015-43b) Cmimi:450 Euro

Apartament me qera ne rrugen Thanas Ziko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje vile 3-kateshe, ne krah te rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe totale prej 170 m2 dhe hyrje te vecante me katet e tjera. Ndahet ne sallon s...

Apartament 2+1 me qera prane ish Ekspozites ne Tirane (TRR-1015-38K) Cmimi:350 euro

Apartament 2 +1 me qera ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter. Me nje hapsire prej 120 m2 ofrohet: Dhome ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor. Shtepia...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane (TRR-1015-36K) Cmimi:300 euro

Apartament  me qera ne rrugen Budi ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Me nje hapsire prej 65 m2 ofron: Dhome ndenje, kuzhine, dhome gjumi, korridor, tualet. Shtepia eshte e mob...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane (TRR-1015-35K) Cmimi:450 euro

Apartament 2+1 ne rrugen Reshit Petrela prane kompleksit Usluga ne Tirane. Ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati te ri. Siperfaqja prej 140 m2 organizohet ne nje dhome ndenje dhe nje kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, nje ko...

Apartament 3 + 1 me qera prane zones se Don Boskos ne Tirane (TRR-1015-33b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje kompleks te ri pallatesh te ndertuar kohet e fundit. Pallti ju ofron administrim, ashensor, siguri dhe sheshpushim te mbushura me dyqane te ndryshme....

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-1015-32b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne fiillimin e rruges se Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Pallati ju ofron administrim, siguri, ashensor dhe eshte shume i mirembajtur. Banesa k...

Apartament 1+1 me qera afer Pazarit te Ri ne Tirane (TRR-1015-30K) Cmimi:400 euro

Apartament  1 + 1 me qera ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Ne nje hapsire prej 67 m2 ofrohet: Dhome ndenje me gjithe  kuzhine, dhome gjumi, tualet. ...

Apartament 1+1 me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane (TRR-1015-29K) Cmimi:400 euro

Apartament 1 + 1 me qira ne Rrugen e Elbasanit ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ashensor. Me nje hapesire prej 90 m2 ofrohet: Dhome ndenje me gjithe kuzhine, dhome gjumi, tualet, korridor, 2 bal...

Apartament 2 + 1 me qera afer Kompleksit Grand ne Tirane (TRR-1015-26K) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane, afer qytetit studenti. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te vile dy kateshe. Me nje hapesire prej 140 m2 ofrohet: Dhome ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. ...

Apartament 3+1 me qera tek ish stacioni i fundit i Tiranes se re ne Tirane (TRR-1015-21K) Cmimi:300 euro

Apartament me qera ne rrugen Isuf Elezi ne Tirane. I pozicionuar ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ashensor. Me nje hapesire prej 125 m2 ofrohet: 1 dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, kuzhine, 2 tualete, ballkon. Apartamenti...

Apartament 2 + 1 me qera prane Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-1015-19b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane ambasades Amerikane. Pallati ju ofron siguri, administrim dhe ashensor. Banesa ka siperfaqe prej 77 m2 te ndare ne sallo...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1015-18d) Cmimi:710 Euro

 Apartament me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor. Me nje hapesire prej 143 m2 ofron: Sallon,...

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-915-13b)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera prane fillimit te rruges Myslym Shyri ne Tira...

Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen Don Bosko ne Tirane (TRS-915-14m)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane, ne zonen Don Bosko. Apartamenti...

Cmimi:60.000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane Komunes se Parisit ne Tirane (TRS-915-15b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane rruges Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne...

Cmimi:94.500 Euro

Apartament 1+1 ne shitje ne zonen Don Bosko ne Tirane (TRS-915-16m)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane, ne zonen Don Bosko. Apartamenti...

Cmimi:60.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje prane Gjykates ne Tirane (TRS-915-17m)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Pozicion...

Cmimi:165.000 Euro