Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2 + 1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-616-17b) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, disa metra larg bulevardit Zogu I. Banesa ka siperfaqe prej 120 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, ba...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane (TRR-616-16K) Cmimi:600 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor shume prane Kompleksit Dinamo. Ka nje hapesire prej 140 m2 te shperndare ne dhome te madhe ndenje bashkan...

Apartament 3+1 me qera prane Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-616-13K) Cmimi:1000 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Apartament ndodhet ne katin 8-te te nje pallati te ri dhe shume prestigjioz prane Stadiumit Qemal Stafa. Ka nje hapesire prej 160 m2 te shperndare ne dhome te madhe ndenje, k...

Apartament papafingo me qera prane liqenit te Thate ne Tirane (TRR-616-9b) Cmimi:450 Euro

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te dhe te fundit ne nje kompleks te ri pallatesh te ndertuar vitet e fundit. Banesa ka siperfaqe verande prej 55 m2 dhe siperfaqe banimi prej 132.8 m2 te...

Apartament 1 + 1 me qera prane bulevardit Zogu I ne Tirane (TRR-616-7b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri, prane Drejtorise se Arkivit te Shtetit. Me nje siperfaqe prej 68 m2 banesa organizohet ne sallon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi matr...

Apartament 2+1 me qera mbrapa gjimnazit te gjuheve te huaja Asim Vokshi ne Tirane , (TRR-516-56a) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera afer me rrugen e Elbasanit ne Tirane.   E pozicionuar ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane gjimnazit te gjuheve te huaja Asim Vokshi, e preferuar si zone edhe per afersine me Parkun e Madh te Tiranes duk...

Apartament 2+1 me qera prane Shkolles se Baletit ne Tirane (TRR-516-54K) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e perdhe te nje vile 2 kateshe shume prane shkolles se Baletit. Ka nje hapesire prej 110 m2 te shperndare ne dhome ndenje te madhe bashkangjitur...

Apartament 2+1 me qera prane Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-516-50K) Cmimi:700 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor prane Stadiumit Qemal Stafa. Ka nje hapesire prej 140 m2 te shperndare ne dhome ndenje te madhe, kuzhine e...

Apartament luksoz me qera prane Kopshtit Botanik ne Tirane (TRR-516-48K) Cmimi:1500 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 3 katesh me pamje fantastike te qytetit. Ka nje hapesire prej 197 m2 te shperndare ne dhome ndenje te madhe, kuzhine e...

Apartament 3+1 me qera prane Nobis Center ne Tirane (TRR-516-45K) Cmimi:1700 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dora D’Istria ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me 2 ashensor shume prane qendres Nobis me pamje te hapur nga Liqeni Artificial. Ka nje hapesire prej 170.78 m...

Apartament 2+1 me qera prane Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-516-36K) Cmimi:800 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane Stadiumit Qemal Stafa. Ka nje hapesire prej 121 m2 te shperndare ne dhome te madhe ndenje, kuzhine e vecua...

Apartament 1 + 1 me qera ne zonen Don Bosko ne Tirane (TRR-516-29b) Cmimi:250 Euro

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje kompleks te ri pallatesh perballe kishes se Don Boskos. Banesa ka siperfaqe prej 60 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi matrimoni...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-515-51m)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera prane Parkut Kombetar ne Tirane. Pozicionohe...

Cmimi:550 Euro

Apartament 3 + 1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRS-615-1b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Him Kolli ne Tirane. Ndo...

Cmimi:134.500 Euro

Toke per shitje ne Vaqarr, ne Tirane, (TRS-101-99)
Tirane,Albania

Toke ne Vaqarr per shitje afer karburantit Alpet, me siperfaqe rreth...

Cmimi:70 /m2

Toke ne Vaqarr per shitje , ne Tirane, (TRS-101-100)
Tirane,Albania

Toke per shitje ne Vaqarr, 300 m nga Restoranti San Pol,ne Fshatin D...

Cmimi:70 /m2

Okazion, apartamente ne shitje ne zonen e Freskut ne Tirane, (TRS-101-101)
Tirane,Albania

Shiten apartamente tek Fresku, nje kompleks pallatesh ne afersi te r...

Cmimi:Okazion-Deal