Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 3+1 me qera shume prane Sheshit Skenderbej ne Tirane (TRR-116-28K) Cmimi:500 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri shume prane qendres se Tiranes. Me nje hapesire banimi prej 140 m2 ofron; dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, 3 d...

Apartament 2+1 me qera tek Zogu i Zi ne Tirane (TRR-116-25K) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera ne Sheshin Rilindja ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati ne kompleksin Karl Topia. Me nje hapesire prej 112 m2 ofron; dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, k...

Apartament 1+1 me qera tek Zogu i Zi ne Tirane (TRR-116-24K) Cmimi:250 euro

Apartament 1+1 me qera ne Sheshin Rilindja ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e njembedhjete te nje kompleksi te ri pallatesh. Me nje hapesire prej 70 m2 ofron; dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, dhome gjumi, tualet, korrid...

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-116-18b) Cmimi:300 Euro

Apartament modern me qera ne rrugen Muhedin Llagani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane parkut te autobuzave. Pallati ofron administrim dhe ashensor. Banesa ka nje siperfaqe prej 74 m2 te ndare ne s...

Apartament modern me qera shume prane kompleksit Tajvan ne Tirane , (TRR-116-16a) Cmimi:800 Euro

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane, shume prane me kompleksin Tajvan dhe Parkun Rinia. I pozicionuar ne katin e 7 te nje pallati te ri dhe me pamje te hapur te zones perreth. Me nje siperfaqe 140 m2 ku 60 jane te...

Apartament 3+1 me qera perballe gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane (TRR-116-15K) Cmimi:600 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri shume prane Liqenit Artificial. Me nje hapesire prej 135 m2 ofron; dhome ndenje, kuzhine e vecuar, 3 dhoma gjumi, tu...

Apartament 1 + 1 me qera prane kopshtit Botanik ne Tirane (TRR-116-14b) Cmimi:250 Euro

Apartament me qera ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Me nje siperfaqe prej 76 m2 banesa ndahet ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi matrimoniale, koridor...

Apartament 1 + 1 me qera te ish Ekspozita ne Tirane (TRR-116-12b) Cmimi:400 Euro

Apartament modern me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane Gjykates se Rrethit. Pallati ju ofron cilesi te larte ndertimi, administrim dhe ashensor. Apartamenti ka sip...

Apartament 3 + 1 me qera prane stadiumit Dinamo ne Tirane (TRR-116-11b) Cmimi:450 Euro

Apartament me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat ekzistues prane shkolles Emin Duraku. Banesa ka nje siperfaqe prej 95 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi ku njera pr...

Apartament 1+1 me qera afer sheshit Wilson ne Tirane (TRR-116-10K) Cmimi:400 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me 2 ashensore. Me nje hapesire banimi prej 60 m2 ofron; dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, dhome gjumi, dhome...

Apartament 1+1 me qera afer Zogut te Zi ne Tirane (TRR-116-9K) Cmimi:300 euro

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri me 2 ashensore. Me nje hapesire banimi prej 60 m2 ofron; dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, dhome gjumi, tualet ...

Apartament 2 + 1 me qera pas Ambasades Amerikane ne Tirane (TRR-116-8b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera prane rruges Thoma Avrami ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat ekzistues prane shkolles Osman Myderizi. Me nje siperfaqe prej 85 m2 banesa ndahet ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, korido...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen 5 Maji ne Tirane (TRR-617-26K)
Tirane,Albania

Apartamenti ndodhet ne rrugen Besim Fagu prane shkolles Tirana Jone....

Cmimi:225 Euro

Apartament 2+1 me qera tek Sheshi Avni Rustemi ne Tirane (TRR-617-27d)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne Pazarin te Ri ne Tirane. Hyrja ndodhet ne kat...

Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Fortuzi ne Tirane (TRS-617-28L)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane. Banesa n...

Cmimi:92.000 Euro

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-617-29K)
Tirane,Albania

Dyqani ndodhet ne hyrje te rruges se Myslym Shyrit ne Tirane. Hapes...

Cmimi:1500 Euro

Dyqan me qera ne hyrje te rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-617-30K)
Tirane,Albania

Dyqani ndodhet ne rrugen Myslym Shyri. Hyrja ndodhet ne katin e 2-t...

Cmimi:1500 Euro