Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera shume prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-316-6K) Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor shume prane Kopshtit Zoologjik. Me nje hapesire banimi prej 105 m2 ofron; dhome ndenje bashkangjitur me k...

Apartament 1 + 1 me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-316-2b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane kompleksit Vizion Plus. Banesa ka siperfaqe prej 82 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi matrimoniale, koridor,...

Apartament me qera ne nje kompleks residencial ne Lunder , Tirane (TRR-216-69a) Cmimi:1200 Euro

Apartament me qera ne rezidencen Long Hill ne Lunder. Rezidence shume e preferuar dhe e njohur duke ofruar per klientet e saj qetesi, rregullsi , pasterti dhe ajer te paster. Kompleksi  perbehet nga vila dhe apartamente me nje...

Apartament 1 + 1 me qera prane sheshit Avni Rustemi ne Tirane (TRR-216-67b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 65 m2 banesa ndahet ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome, koridor dhe tualet. Poicionohet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor,...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-216-63K) Cmimi:620 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me dy ashensor shum prane rruges se Kavajes. Me nje hapesire banimi prej 130 m2 ofron; dhome ndenje bashkangjitur me k...

Apartament 3+1 me qera shume prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-216-62K) Cmimi:500 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ashensor shume prane rruges Myslym Shyri. Me nje hapesire prej 113 m2 ofron; dhome ndenje bashkangjitur me kuzhin...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane (TRR-216-60b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane zyrave te OSSHE. Me nje siperfaqe prej 136 m2 banesa ndahet ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 ball...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-216-59K) Cmimi:1200 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor ma nje pamje shume te bukur te zones perreth. Me nje hapesire prej 135 m2 ofrohet; dhome ndenje bashkan...

Apartament 2 + 1 me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-216-58b) Cmimi:600 Euro

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Me nje siperfqe prej 106 m2 banesa ndahet ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete ...

Apartament 1 + 1 me qera afer stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-216-57b) Cmimi:900 Euro

Apartament me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 94 m2 ambienti ndahet ne sallon, vend per kuzhinen me vete, dhome gjumi se bashku me vend per garderoben me vete, tualet, koridor, dhome e vogel e cila mund te s...

Apartament 2 + 1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRR-216-56b) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri te ndertuar vitet e fundit. Apartamenti ka siperfaqe prej 90 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tual...

Apartament 2 + 1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-216-54b) Cmimi:420 Euro

Apartament me qera prane bulevardit Zogu I ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te dhe te parafundit te nje pallati prane ish Cirkut. Me nje siperfaqe te brendshme prej 125 m2 banesa ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, ...

Apartament 3 + 1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-115-34b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Ndodhet ne ka...

Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Laprakes ne Tirane (TRS-115-35r)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.Pozicionohet ...

Cmimi: 45.000 Euro

Ambjent per zyre me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-115-36b)
Tirane,Albania

Zyra me qera ne rrugen Ibrahim Tukiqi ne Tirane. Ndodhet ne katin e...

Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane (TRR-815-24m)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Pozicionohet ...

Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 ne shitje prane zones se Teleferikut ne Tirane (TRS-115-37r)
Tirane,Albania

Apartament ne shitje ne rrugen Muhamet Deliu ne Tirane.Pozicionohet ...

Cmimi:38.000 euro