Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2 + 1 me qera afer kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-216-36b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat prane rruges kryesore. Me nje siperfaqe prej 90 m2 ambienti ndahet ne sallon se bashku me vendin e kuzhines, 2 dhoma, ballkon dhe 2 tualete....

Apartament 2 + 1 me qera prane bllokut te vilave ne Selite (TRR-216-29b) Cmimi:223 Euro

Apartament me qera prane rruges Rexhep Jella ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje vile buze rruge kryesore. Apartamenti ka siperfaqe banimi prej 100 m2 dhe oborr rreth 30 m2 te cilen ju mund ta shfrytezoni edhe per parkim maki...

Apartament 1 + 1 me qera prane kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-216-28b) Cmimi:250 Euro

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore. Me nje siperfaqe prej 76 m2 banesa ndahet ne sallon te madh se bashku me kuzhinen, dhome, koridor, ballkon dhe tualet....

Apartament 2 + 1 me qera prane kopshtit Zoologjik te Tiranes (TRR-216-25b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe prej 98 m2 te ndare ne sallon se bashku me vendin e kuzhines, 2 dhoma, koridor, 2 tualete dhe...

Apartament 1 + 1 me qera prane liqenit Artificial ne Tirane (TRR-216-24b) Cmimi:250 Euro

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 1-re ne nje pallat te ri, prane rruges kryesore. Apartamenti ka siperfaqe prej 68 m2 te ndare ne sallon se bashku me vendin e kuzhines, dhome, koridor, tualet dhe...

Apartament 3 + 1 me qera prane kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-216-22b) Cmimi:800 Euro

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri te ndertuar kohet e fundit. Me nje siperfaqe prej 150 m2 banesa ndahet ne sallon se bashku me vendin e kuzhines, 3 dhoma, 2 tualete, ball...

Apartament 3 + 1 me qera prane liqenit Artificial ne Tirane (TRR-216-19b) Cmimi:900 Euro

Apartament me qera ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore. Me nje siperfaqe prej 173 m2 banesa ndahet ne sallon te madh, dhome me vete per kuzhinen, 3 dhoma, 2 tualete, ...

Apartament 2 + 1 me qera te rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-216-18b) Cmimi:600 Euro

Apartament modern me qera ne kompleksin rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne njerin prej godinave 4-kateshe te pajisur me ashensor. Banesa ka siperfaqe prej 116 m2 te ndare ne sallon se bashku me v...

Apartament 3+1 me qera tek sheshi Shtraus ne Tirane (TRR-216-14K) Cmimi:1300 Euro

Apartament 3+1 me qera tek sheshi Shtraus ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor dhe afer sherbimeve te ndryshme. Me hapesire te brendeshme prej 168 m2 ofron; sallon i madh me zone ndenje d...

Apartament 2 + 1 me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane (TRR-216-13b) Cmimi:500 Euro

Apartament modern me qera ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te ne nje pallat te ri prane Pazarit te Ri. Banesa ka nje siperfaqe te brendshme prej 118 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhom...

Apartament 3+1 me qera te rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-216-12b) Cmimi:750 Euro

Apartament dupleks modern me qera te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e 3-te te pallatit dhe eshte e shperndare ne 2 kate si me poshte: Ne katin e pare do te gjeni sallon te madh te bash...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRR-216-9b) Cmimi:550 Euro

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, prane ish Samsungut. Me nje siperfaqe prej 82 m2 banesa ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi matrimoniale, koridor, ballko...

Toke per shitje prane zones se Sukthit ne Durres (DRS-215-2b)
Durres,Albania

Toke per shitje prane fshtatit Kulle te Sukthit. Pozicionohet prane...

Cmimi:31.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane , (TRS-215-50a)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Apa...

Cmimi:1200 /m2

Apartament per zyra per shitje prane qendres se Tiranes (TRS-214-51b)
Tirane,Albania

Apartament per zyre per shitje ne fillimin ne rrugen e Kavajes ne Ti...

Cmimi:400.000 Euro

Apartament 3+1 ne shitje tek Stacioni i Trenit ne Tirane (TRS-215-52m)
Tirane,Albania

Apartament ne shitje ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane . Apartament...

Cmimi:120.000 Euro

Apartament 1 + 1 me qera prane bulevardit Zogu I ne Tirane (TRR-215-53b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Maliq Muco ne Tirane. Ndodhet ne katin...

Cmimi:300 Euro