Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera te Komuna e Parisit ne Tirane , (TRR-1214-22a) Cmimi:30.000 ALL

Apartament per qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 74 m2 i pozicionuar ne katin  e shtate te nje kompleksi pallatesh te ndertuar rreth viteve 2000. Siperfaqja e brendshme ndahet ne sallon ba...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1214-20r) Cmimi:400 euro

Apartament me qera ne rrugen  Myslym Shyri ne Tirane.Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat ekzistues afer rruges  kryesore.Banesa ka nje  siperfaqe prej 76 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen , 2 dhoma gjumi...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1214-19r) Cmimi:400 euro

Apartament me qera ne rrugen  Myslym Shyri ne Tirane.Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane karburantit Gulf.Banesa ka nje  siperfaqe prej 86 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen , 2 dhoma gjumi, korid...

Apartament 2+1 me qera ne zonen Myslym Shyrit ne Tirane (TRR-1214-12r) Cmimi:350 Euro

Apartament modern me qera ne rrugen Sulejman Pitarka ne Tirane.Pozicionohet ne katin e trete te nje ndertese te re,ne rrugen Sulejman Pitarka.Pallati  ofron siguri,administrim dhe ashensor.Banesa ka nje siperfaqe  prej ...

Apartament 2 + 1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane (TRR-1214-11b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera prane qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri perballe me Cirkun. Banesa ka siperfaqe prej 116 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon dhe koridor....

Apartament 3 + 1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1214-7b) Cmimi:600 Euro

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Pallati ofron siguri, administrim dhe ashensore. Banesa ka siperfaqe prej 132 m2 te ndare ne sallon se...

Apartament dupleks me qera ne Kompleksin Vizion Plus ne Tirane (TRR-1214-6b) Cmimi:600 Euro

Apartament modern me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10-te ne nje kompleks pallatesh. Kompleksi I ploteson te gjitha kushtet per te bere nje jetese sa me komode dhe te rehatshme. Ne te ju do te g...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane (TRR-1214-4b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 70 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi, koridor, tualet ...

Apartament 2 + 1 me qera prane Parkut Kombetar te Tiranes (TRR-1214-3b) Cmimi:800 Euro

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane rruges se Elbasanit. Banesa ka siperfaqe totale prej 200 m2 ku 150 m2 jane per banim dhe 50 m2 ballkone. Apartament...

Apartament 3 + 1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-1214-2b) Cmimi:600 Euro

Apartament me qera prane rruges se Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore. Pallati ka ndertim teper cilesor duke ju ofruar ashensore, administrim dhe siguri.  Apartamenti k...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane (TRR-1114-60b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera prane rruges Myslym SHyri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-rt ne nje pallat ekzistues, prane zyrave te Albtelekomit. Banesa ka siperfaqe prej 90 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, korido...

Apartament 2 + 1 me qera prane Liqenit Artificial te Tiranes (TRR-1114-59b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 1-re ne nje kompleks te ri pallatesh.  Kompleksi ju ofron siguri me kamera e roje 24-ore dhe administrim. Gjithashtu ju do te gjeni nje ambjent te gjelberuar...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane (TRR-815-56m)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne Tirane ne rrugen Donika Kastrioti. Pozici...

Cmimi:600 Euro

Apartament 1 + 1 me qera prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane (TRR-715-9b)
Tirane,Albania

Apartament modern me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne...

Cmimi:330 Euro

Apartament 3+1 me qera tek Komuna Parisit ne Tirane (TRR-615-32m)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera tek Komuna e Parisit ne Tirane. Pozicionohet...

Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Him Kolli ne Tirane (TRS-615-33m)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne fillim te rruges Him Kolli ne Tirane. Po...

Cmimi:70.000 Euro

Toke per shitje prane fshatit Bruke ne zonen e Kasharit ne Tirane (TRS-615-35b)
Tirane,Albania

Toke per shitje prane rruges kryesore te Rinasit ne Tirane. Pozicio...

Cmimi:120.000 Euro