Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera prane qendres Kristal, ne Tirane (TRR-219-31S) Cmimi:320 Euro

Apartament 2+1 me qera prane qendres Kristal, ne rrugen Tish Dahia, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te nje pallati te ri 10-katesh. Ka nje siperfaqe totale prej 86 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 76 m2. Ambienti eshte i ...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit, ne Tirane (TRR-219-29S) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit, ne rrugen Medar Shtylla, ne Tirane. Ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 105 m2 e organizuar ne nje sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 ...

Apartament 1+1 me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-219-18L) Cmimi:600 Euro

Apartament 1+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes. Ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri shume prane Sheshit Skenderbej. Ofron siperfaqe totale prej 99 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi, paradhome...

Apartament 2+1 me qera prane pallateve Agimi ne Tirane (TRR-219-10L) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera  ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter shume prane Bllokut. Ofron siperfaqe totale prej 110 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhom...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Astirit ne Tirane (TRR-219-9L) Cmimi:250 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Teodor Keko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje palllati te ri buze rruge kryesore. Ka siperfaqe prej 90m2 eshte e organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 1 dhome gjumi matrimoniale, koridor...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Selvise ne Tirane (TRR-219-8L) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 57 m2. Eshte e ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi,  tualet dhe ...

Apartament 2+1 me qera te blloku i vilave ne Selite, ne Tirane (TRR-219-5S) Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 me qera te blloku i vilave ne Selite, ne rrugen Rasim Kalakulla, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje vile. Ka nje siperfaqe totale prej 120 m2 e organizuar ne: -Sallon me kuzhine te vecuar -2 D...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRR-219-3L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera shume prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 90 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tual...

Apartament 3+1 me qera tek Qendra Tregtare Ring Center ne Tirane (TRR-219-2L) Cmimi:800 Euro

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri te ndertuar se fundmi. Ofron siperfaqe totale prej 175 m2 nga te cilat 45 m2 jane verande dhe siperfaqe te brendshme prej 130 m2 ...

Apartament 2+1 me qera prane Qendres Kristal, ne Tirane (TRR-119-37S) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bill Klinton, prane qendres Kristal dhe Komunes se Parisit, ne Tirane. Ndodhet ne ne katin e dyte, me hyrje te vecante, te nje vile. Ka nje siperfaqe prej 105 m2 te organizuar ne sallon ndenje, kuzh...

Apartament 1+1 me qera prane Kopshtit Botanik ne Tirane (TRR-119-35L) Cmimi:250 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 75 m2 te organizuar ne sallon sebsahku me kuzhine, dhome gjumi, tualet, korri...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Ali Demit, ne Tirane (TRR-119-32S) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Ali Demit, ne rrugen Zhegu, ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert te nje vile. Ka nje siperfaqe prej 110 m2 e organizuar: -Sallon sebashku me kuzhinen -2 Dhoma gjumi  -2...

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane (TRR-314-31b)
Tirane,Albania

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Apartame...

Cmimi:600 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje te Kopshti Zologjik ne Tirane (TRS-314-32b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane. Apa...

Cmimi:75 000 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Librit Universitar ne Tirane , (TRR-314-32R)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhe...

Cmimi:900 Euro

Apartament 2+1 me qera afer Bllokut ne Tirane, (TRR-314-33a)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Apartamenti p...

Cmimi:1000

Apartament 3+1 per shitje prane qendres ne Tirane , (TRS-314-34b)
Tirane,Albania

Apartament 3 + 1 per shitje ne rrugen Cameria ne Tirane. Apartament...

Cmimi:189.000 Euro