Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament dupleks me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-1115-35b) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera prane bllokut te Ambasadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, te ndertuar vitet e fundit. Pallati ju ofron administrim dhe ashensor me karte sigurie per cdo banor. Me nje siperfaqe p...

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-1115-33b) Cmimi:320 Euro

Apartament me qera ne rrugen Edit Durham ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat ekzistues prane rruges kryesore. Me nje siperfaqe prej 57 m2 banesa ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi, koridor dhe tualet....

Apartament 2+1 me qera te Libri Universitar ne Tirane , (TRR-1115-30a) Cmimi:600 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrygen Abdyl Frasheri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katet e siperme ten je pallati te ri, ngjitur me Librin Universitar dhe zonen e Bllokut. Me nje siperfaqe prej 138 m2 ofron sallon ndenje, kuzhi...

Apartament dupleks modern me qera prane qendres se Tiranes (TRR-1115-29b) Cmimi:1500 Euro

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, por pa ashensor. Apartamenti ka verande me siperfaqe 25 m2 dhe banim me siperfaqe prej 204.5 m2 te ndare ne 2 kate si me poshte: ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-1115-26K) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin 7 te nje pallati te ri me ashensor. Me nje hapesire prej 106 m2 ofron: dhome ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Kuzhin...

Apartament 1 + 1 me qera prane qendres Globe ne Tirane (TRR-1115-22b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne Muhedin Llagani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane rruges se Kavajes. Pallati ofron administrim, ashensor dhe siguri. Banesa ka nje siperfaqe prej 70 m2 te ndare ne sallon se ...

Apartament 2 + 1 me qera prane ambasades Amerikane ne Tirane (TRR-1115-17b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne rrugen Nasi Pavllo ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore. Pallati ofron administrim, siguri dhe ashensor. Banesa ka nje siperfaqe prej 85 m2 te ndare ne sallo...

Apartament 2+1 me qera afer me zonen e Porcelanit ne Tirane , (TRR-1115-16a) Cmimi:300 euro

Apartament 1+1 me qera afer me zonen e Porcelanit ne Tirane, ne rrugen Sadik Petrela. Apartamenti pozicionohet ne katin e shtate dhe te fundit te nje pallati te ri. Me nje siperfaqe te brendshme prej 120 m2 ofron sallon , kuzhine, ...

Apartament 1 + 1 me qera prane ish Ekspozites ne Tirane (TRR-1115-13b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te ne nje kompleks te ri pallatesh, buze rruge kryesore. Pallati ju ofron siguri, administrim dhe ashensor. Me nje siperfaqe prej 67 m2 ambjenti...

Apartament 2+1 me qera prane Parkut Kombetar ne Tirane (TRR-1115-2K) Cmimi:500 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri me ashensor. Me nje hapesire prej 148 m2 ofrohet: Dhome ndenje, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, 1 garderobe, 2 tualete ...

Apartament 3 + 1 me qera prane liqenit Artificial ne Tirane (TRR-1015-57b) Cmimi:700 Euro

Apartament me qera ne fillimin e rruges Shyqyri Brari ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje kompleks te ri pallatesh. Brenda kompleksit do te gjeni hapesira te gjelberuara, siguri me kamera e roje 24-ore, qender tregtare, ...

Apartament 3+1 me qera tek qendra Nobis ne Tirane (TRR-1015-56K) Cmimi:1500 Euro

Apartament luksoz  me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati modern. Me nje hapesire prej 163 m2 ofrohet: dhome ndenje, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, dhome qe perdoret per hek...

Magazine ne shitje prane Kombinatit ne Tirane (TRS-1013-49)
Tirane ,Albania

Magazine ne shitje prane Unazes se re ne Tirane. Magazina ka nje si...

Cmimi:800.000 euro

Apartament luksoz 2+1 ne shitje ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRS-1013-50)
Tirane ,Albania

Apartament 2+1 luksoz ne shitje ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tiran...

Cmimi:135.000 euro

Vile 4-kateshe me qera ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane (TRR-1013-51)
Tirane ,Albania

Vile 4-kateshe me qera prane Bulevardit Zhan D’Ark ne Tirane. ...

Cmimi:3000 euro

Apartament 3+1 per shitje perballe Maternitetit te Ri ne Tirane, (TRS-1013-52)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne Bulevardin Zhan D’Ark ne Tirane. ...

Cmimi:125.000

Apartament 2+1 per shitje tek Komuna e Parisit ne Tirane , (TRS-1013-53)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje tek Komuna e Parisit ne Tirane. Poziciono...

Cmimi:65.000 �