Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 3 + 1 me qera te kopshti Botanik ne Tirane (TRR-116-55b) Cmimi:1000 Euro

Apartament modern me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje kompleks pallatesh te ndertuar vitet e fundit. Kompleksi ju ofron dyqane te ndryshme, bar-kafe, administrim 24-ore, vende parkimi per makin...

Apartament 1 + 1 me qera prane ish Ekspozites ne Tirane (TRR-116-53b) Cmimi:450 Euro

Apartament me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Pallati ju ofron 2 ashensor, siguri dhe administrim. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 75 m2 te nd...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-116-51K) Cmimi:300 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e dhjete te nje pallati te ri me dy ashensore shume prane qendres se Tiranes. Me nje hapesire banimi prej 68 m2 ofrohet; dhome ndenje, kuzhine e v...

Apartament 1 + 1 me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-116-49b) Cmimi:300 Euro

Apartament moden me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri te sapoperfunduar prane kompleksit Vizion Plus. Pallati ju ofron siguri, administrim 24-ore dhe ashensor. Apartamenti ka nj...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-116-48K) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te sapoperfunduar me dy ashensor. Me nje hapesire brendeshme prej 120 m2 ofron; dhome ndenje te bashkangjitur me kuzhine, 2 dho...

Apartament 1 + 1 me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-116-43L) Cmimi:350 Euro

Apartament modern me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane Vizion Plus. Pallati ka cilesi shume te larte ndertimi dhe eshte ndertuar kete vit. Ju ofron siguri, ashensor, administrim ...

Apartament 2 + 1 me qera te Selvia ne Tirane (TRR-116-42b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe te brendshme prej 107 m2 dhe verande prej 37 m2. Ndahet ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dh...

Apartament 1+1 me qera afer Ambasades Amerikane ne Tirane (TRR-116-40K) Cmimi:400 euro

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile tre kateshe shume prane Ambasades Amerikane. Me nje hapesire banimi prej 100 m2 ofron; Dhome ndenje, kuzhine e vecuar me ambient ngrenie, dhome gjumi, tualet, korridor dhe nje verande te mad...

Apartament 1+1 me qera ne qender te Tiranes, mbas Cirkut , (TRR-116-38a) Cmimi:250 Euro

Apartament me qera ne qendren e Tiranes, ne zonen mbas Cirkut dhe restorant Piazzes.   Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri. Me siperfaqe te brendshme 67 m2 duke ofruar sallon, kuzhine e bashkangjitur, dhome gjum...

Apartament 2 + 1 me qera prane bulevardit Bajram Curri ne Tirane (TRR-116-33b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera perballe Universitetit Europian te Tiranes. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat ekzistues buze rruge kryesore. Me nje siperfaqe prej 95 m2 banesa ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor dhe ...

Apartament 3+1 me qera shume prane Sheshit Skenderbej ne Tirane (TRR-116-28K) Cmimi:500 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri shume prane qendres se Tiranes. Me nje hapesire banimi prej 140 m2 ofron; dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, 3 d...

Apartament 2+1 me qera tek Zogu i Zi ne Tirane (TRR-116-25K) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera ne Sheshin Rilindja ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati ne kompleksin Karl Topia. Me nje hapesire prej 112 m2 ofron; dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, k...

Vile me qera prane Pazarit te Ri ne Tirane, (TRR-618-19d)
Tirane,Albania

Vile me qera ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Vila ka nje sip...

Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane, (TRR-718-20d)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane. Apartamenti ndod...

Cmimi:700 Euro

Toke per shitje ne Gjirin e Lalzit (GLS-718-1E)
Gjiri i Lalzit,Albania

Toke per shitje ne Gjirin e Lalzit ne Durres. Toka ka nje siperfaqe...

Cmimi:100.000 Euro

Apartament 4+1 me qera tek Liqeni i Thate ne Tirane, (TRR-718-21d)
Tirane,Albania

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Nodhet ne ka...

Cmimi:600 Euro

Apartament 2+1 me qera afer rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-718-22E)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Besim Imami, e cila ndodhet afer rruges...

Cmimi:370 Euro