Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 1+1 me qera tek Zogu i Zi ne Tirane (TRR-116-24K) Cmimi:250 euro

Apartament 1+1 me qera ne Sheshin Rilindja ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e njembedhjete te nje kompleksi te ri pallatesh. Me nje hapesire prej 70 m2 ofron; dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, dhome gjumi, tualet, korrid...

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-116-18b) Cmimi:300 Euro

Apartament modern me qera ne rrugen Muhedin Llagani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane parkut te autobuzave. Pallati ofron administrim dhe ashensor. Banesa ka nje siperfaqe prej 74 m2 te ndare ne s...

Apartament modern me qera shume prane kompleksit Tajvan ne Tirane , (TRR-116-16a) Cmimi:800 Euro

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane, shume prane me kompleksin Tajvan dhe Parkun Rinia. I pozicionuar ne katin e 7 te nje pallati te ri dhe me pamje te hapur te zones perreth. Me nje siperfaqe 140 m2 ku 60 jane te...

Apartament 3+1 me qera perballe gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane (TRR-116-15K) Cmimi:600 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri shume prane Liqenit Artificial. Me nje hapesire prej 135 m2 ofron; dhome ndenje, kuzhine e vecuar, 3 dhoma gjumi, tu...

Apartament 1 + 1 me qera prane kopshtit Botanik ne Tirane (TRR-116-14b) Cmimi:250 Euro

Apartament me qera ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Me nje siperfaqe prej 76 m2 banesa ndahet ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi matrimoniale, koridor...

Apartament 1 + 1 me qera te ish Ekspozita ne Tirane (TRR-116-12b) Cmimi:400 Euro

Apartament modern me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane Gjykates se Rrethit. Pallati ju ofron cilesi te larte ndertimi, administrim dhe ashensor. Apartamenti ka sip...

Apartament 3 + 1 me qera prane stadiumit Dinamo ne Tirane (TRR-116-11b) Cmimi:450 Euro

Apartament me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat ekzistues prane shkolles Emin Duraku. Banesa ka nje siperfaqe prej 95 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi ku njera pr...

Apartament 1+1 me qera afer sheshit Wilson ne Tirane (TRR-116-10K) Cmimi:400 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me 2 ashensore. Me nje hapesire banimi prej 60 m2 ofron; dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, dhome gjumi, dhome...

Apartament 1+1 me qera afer Zogut te Zi ne Tirane (TRR-116-9K) Cmimi:330 euro

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri me 2 ashensore. Me nje hapesire banimi prej 60 m2 ofron; dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, dhome gjumi, tualet ...

Apartament 2 + 1 me qera pas Ambasades Amerikane ne Tirane (TRR-116-8b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera prane rruges Thoma Avrami ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat ekzistues prane shkolles Osman Myderizi. Me nje siperfaqe prej 85 m2 banesa ndahet ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, korido...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Jordan Misja ne Tirane (TRR-116-4b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne fillimin e rruges Jordan Misja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje kompleks te ri pallatesh te ndertuar vitet e fundit. Kompleksi ju ofron hapesira te gjelberuara ku ju mund te kaloni pasditen tuaj, admi...

Apartament 2+1 me qera afer Liqenit te Thate ne Tirane, (TRR-1215-63K) Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri te sapoperfunduar. Me nje hapesire banimi prej 85 m2 ofron; dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRS-719-16L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje prane Shkolles Arben Broci ne Tirane. Ndo...

Cmimi:130.000 Euro

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-719-18L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera prane gjimnazit te gjuheve te huaja Asim Voks...

Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera tek Liqeni i Thate ne Tirane , (TRR-719-19a)
Tirane,Albania

Apartament me qera tek Liqeni i Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin e...

Cmimi:1150 Euro

Dyqan per shitje ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane (TRS-719-21T)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje prane Ring center ne Tirane. Ndodhet ne katin e pa...

Cmimi:212.000 Euro

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-719-22L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane. Ndodhet n...

Cmimi:330 Euro