Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Sarande

Toke per shitje afer plazhit ne Sarande, (SRS-412-1) Cmimi:130 /m2

Toke per shitje ne Sarande, ne pjesen e plazhit. Rreth 425 m2 pjese toke per shitje me vendndodhje afer hotel Butrintit ne Sarande. Ne nje vend shume te preferuar nga te gjithe pushuesi...

Hotel per shitje ne qytetin e Sarandes , (SRS-101-2) Cmimi:900.000

Hotel ne shitje ne Sarande, me nje stil mesdhetare dhe I dizenjuar me shume shije dhe kujdes. Perbehet nga 20 dhoma te mobiluar ne menyre bashkohore, restoranti bashke me gu...

Garsoniere per shitje ne Sarande prane hotel Butrintit, (SRS-101-1) Cmimi:Okazion-Deal

Sarande,Garsionere ne shitje, Kanali i Cukes. Apartamenti ndodhen shume prane bregdetit te bukur te Sarandes dhe pozicionohet ne rrugen nacionale Sarande-Butrint, Objekti es...

Per SHITJE Apartamente ne Sarande, me pamje nga deti (SRS-1011) Cmimi:590-641/m2

Per SHITJE, prane rruges kryesore Sarande-Ksamil, me pamje te mrekullueshme nga deti, kemi kompleksin me te ri ne Sarande | gati per banim ne Qershor, 2011 | me cmime Fantastike. Kompleksi perbehet nga 2 godina residenciale me dyqan ne kat te pa...

Hotel per shitje ne Sarande (SRS-1001) Cmimi:4,000,000

Hotel 7te katesh per shitje ne Sarande. Projektimi, ndertimi dhe mobilimi i hotelit jane bere prej firmes Turke te ndertimit  GINTAS, e cila ka nje eksperience shume te gjate ne fushen e hotelerise, me qender ne Bursa te Turqise....

Apartamente per SHITJE ne Sarande | Prane Disko Mango |duke filluar nga 28,000 (SRS-1002) Cmimi:28,000-75,000

Ne buze te rruges Sarande-Butrint, kemi nje kompleks te ri 5+1 katesh me garazh. Punimet mbarojne ne Janar 2012. Te gjithe apartamentet kane pamje nga deti, dhe plazhi eshte me pak se 2 minuta ne kembe larg. Apartamentet e Dispon...

SHITET apartament ne Sarande 75 m2, 1+1 (SRS-1004) Cmimi:45,000

SHITET apartament 75 m2 ne Sarande 45,000, me hipoteke, 1+1. I arreduar thjeshte. Apartamenti ndodhet ne nje complex te ndertuar 3 vjet me pare. Te tere apartamentet ne godine posedojne hipoteke. Vetem pak metra nga bregu, me pamje te mrekullue...

SHITET apartament 130 m2, 2+1, me HIPOTEKE ne Sarande me pamje nga deti (SRS-1003) Cmimi:78,000

SHITET apartament 130 m2 ne Sarande 78,000, me hipoteke. Apartamenti ndodhet ne nje complex te ndertuar 3 vjet me pare. Te tere apartamentet ne godine posedojne hipoteke. Vetem pak metra nga bregu, me pamje te mrekullueshme nga deti dhe ishulli I...

Per SHITJE, Ambient Biznessi 150 m2 ne Sarande | 150,000 (SRS-1006) Cmimi:150.000

Ne katin e 1re te nje objekti te ri 5+1 katesh, ne Sarande kemi nje dyqan 150 m2. Detajet: Siperfaqja: 150m2 1 tualet Tavanet 5 metra te larte, keshtu qe dyqani/lokali mund te ndahet ne 2 kate...

Per SHITJE Apartamente ne Sarande | me pamje nga deti | duke filluar nga 20,500 (SRS-1007) Cmimi:20,500-56,200

Objekti ndodhet ne buze te rruges me pamje nga deti, prane disko Mango. 6+1 kate. Apartamentet e disponueshem: 1 cope: Kati 4, Garsoniere, 45m2, 1 ballkon anesor nga Jugu. 20,500 ...

Per SHITJE, apartamente ne plazhin me te frequentuar ne Sarande duke filluar nga 32,000 (SRS-1008) Cmimi:32,000-55,000

3 km larg qendres se qytetit te Sarandes, prane plazhit me te frekuentuar te Sarandes. Objekti eshte me orientim nga deti 2 minuta ne kembe per ne plazh. Apartamente te disponueshem: 4 cope: Apt 65m2, 1+...

Per SHITJE Apartamente dhe Vila ne vije te pare bregdeti ne Sarande (SRS-1010) Cmimi:coming soon...

" Gjiri I Bukenvileve" sht projekt tepr dinamik n tipologjin e tij: Brezi i par jan vila me nj sip prej 134.45 m2 Brezi i dyt jan dy objekte 3 katshe me apartamente 2+1 q arrijn nj sip deri 85 m2 ...

Toke per shitje prane zones se Prushit ne Vaqarr, Tirane (TRS-516-37b)
Tirane,Albania

Toke per shitje ne rrugen e re te Prushit ne Tirane. Ndodhet disa m...

Cmimi:76.000 Euro

Zyre me qera ne Pedonalen Murat Toptani ne Tirane (TRR-516-38K)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane. Zyra ndodhet ne kat...

Cmimi:2600 Euro

Apartament 1+1 per shitje perballe me Maternitetin e Ri ne Tirane (TRS-516-39b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Endri Keko ne Tirane. Nd...

Cmimi:35.000 Euro

Apartament per shitje ne vijen e pare ne zonen e Plazhit ne Durres, (DRS-516-1a)
Durres,Albania

Apartament per shitje ne zonen e Plazhit ne Durres. E pozicionuar n...

Cmimi:65 000 Euro

Toke per shitje prane rruges dytesore ne zonen e Yrshekut ne Tirane (TRS-516-40b)
Tirane,Albania

Toke per shitje ne rrugen Bucia ne zonen e Yrshekut ne Tirane. Pozi...

Cmimi:550.000 Euro