Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Myslym SHyrit ne Tirane, (TRS-218-74d) Cmimi:75.000 Euro

Apartament  2+1 per shitje ne rrugen Adem Kruja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte dhe te fundit  te nje pallati te ri pa ashensor. Ka nje siperfaqe prej 75 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gju...

Apartament dupleks me qera te Rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-218-73R) Cmimi:550 Euro

Apartament dupleks me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri pa ashensor qe orientohet me pamja per nga pjesa e qytetit te Tiranes. Siperfaqja totale prej 125 m2 esht...

Apartament 2+1 me qera prane rezidences Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-218-72R) Cmimi:1000 Euro

Apartament me qera prane rezidences Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ne rrugen Kodra e Diellit. Siperfaqja e brendshme prej 100 m2 eshte e organizuar ne 1 sallon me kuzhine te per...

Apartament 2+1 per shitje ne Komunen e Parisit ne Tirane (TRS-218-71L) Cmimi:106.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Osman Myderizi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Me siperfaqe totale 103.4m2 dhe te brendshme prej 96.4 m2 organizohet ne sallon bashke me kuzhine, 2 dh...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane (TRR-218-70L) Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 me qera shume prane Parkut Kombetar te Tiranes. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallatit te ri te sapoperfunduar prane me rrugen kryesore. Ofron siperfaqe banimi prej 87.8 m2 te ndare ne sallon bashke me kuzhine, dhom...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane, (TRR-218-69d) Cmimi:1200 Euro

Apartament 2+1 prane qendres Globe ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin enente  te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 120 m2 te organizuar ne sallon, kuhzin, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe dy tualete. Apartam...

Apartament 2+1 per shitje prane zones se Liqenit Artificial ne Tirane (TRS-218-68L) Cmimi:168.600 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, te sapo perfunduar shume prane me rrugen kryesore. Me siperfaqe totale prej 112.4 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 98.9 m2 ...

Apartrament 2+1 me qera prane rruges se Barrikadave ne Tirane (TRR-218-67L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, te sapoperfuanduar prane rruges kryesore. Me siperfaqe totale 84m2 ndahet ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tuale...

Apartament per shitje prane zones se Shkolles se Bashkuar ne Tirane (TRS-218-66R) Cmimi:62.000 Euro

Apartament per shitje prane shkolles Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje ndertese dy kateshe ne rrugen Niko Avrami ne Tirane. Siperfaqja e brendshme prej 80 m2 eshte e organizuar ne nje sallon me hape...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane, (TRS-218-65d) Cmimi:76.000 Euro

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte dhe te fundit te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe 90 m2 + 15 m2 shtese te organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, tre...

Vile 2-kateshe me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-218-64L) Cmimi:1000 Euro

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Vila ofron siperfaqe toke prej 140 m2 dhe siperfaqe ndertimi 280 m2 te organizuar si me poshte: Kati i pare organizohet ne sallon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi, koridor te ...

Apartament per zyra me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane, (TRR-218-63d) Cmimi:600 Euro

Apartament per zyra me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne 3 ambiente, ballkon, dy tualete dhe koridor. Zyra ofr...

Vile 3 - kateshe me qera prane kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-415-65b)
Tirane,Albania

Vile moderne me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Ajo pozicion...

Cmimi:2200 Euro

Vile 3 - kateshe per shitje prane qendres tregtare TEG ne Tirane (TRS-415-67b)
Tirane,Albania

Vile per shitje prane zones se Lundres se Tirane. Pozicionohet ne n...

Cmimi:245.000 Euro

Toke per shitje prane Fakultetit te Mjekesise ne rrugen e Dibres ne Tirane (TRS-415-68b)
Tirane,Albania

Toke per shitje prane rruges Selaudin Zorba ne Tirane. Pozicionohet...

Cmimi:60.000 Euro

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Liqenit te Thate ne Tirane , (TRR-415-69a)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane. I pozicionuar ne katin...

Cmimi:400

Apartament 3+1 per shitje afer me Liqenin e Thate ne Tirane , (TRS-415-70a)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. I pozicionuar ne ka...

Cmimi:100.000