Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Kopshtit Botanik ne Tirane (TRS-619-22S) Cmimi:120.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Kopshtit Botanik ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane. Ndodhet ne katin e III-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 110 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 98.25 m2 e cila organizo...

Apartament 2+1 me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-619-21T) Cmimi:800 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ilo Mitke Qafzezi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje vile 4-kateshe. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 160 m2 dhe eshte e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma g...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-619-20S) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 90 m2 e organizuar ne sallon me kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe korridor. A...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane (TRR-619-19L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri buze rruge. Ka siperfaqe totale prej 123 m2 dhe eshte e organizuar ne sallon me kuzhine,  2 dhoma...

Dyqan me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane (TRR-619-18S) Cmimi:3000 Euro

Dyqan me qera ne rrugen e Dibres , prane Fakultetit te Mjekesise ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 128 m2 e organizuar ne ambient te hapur me 2 tualete. Ambienti i brendshem esht...

Apartament 2+1 modern me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-619-17L) Cmimi:800 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane Liqenit Artificial. Ofron siperfaqe totale prej 120 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 t...

Dyqan me qera prane ish Ekspozites ne Tirane (TRR-619-16T) Cmimi:600 Euro

Dyqan me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri buze rruges kryesore. Dyqani ka nje siperfaqe totale prej 60 m2 dhe eshte i orga...

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-619-15S) Cmimi:600 Euro

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter buze rruge kryesore. Ka nje siperfaqe prej 100 m2 e organizuar ne 3 ambiente, korridor, 2 ballkone dhe tualet. Apartamenti ofrohet...

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Botanik ne Tirane (TRR-619-14T) Cmimi:800 Euro

Apartament 2+1 me qera siper Kopshtit Botanik ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 110 m2 dhe eshte i organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjum...

Zyre duplex me qera ne Qender te Tiranes (TRR-619-13S) Cmimi:1000 Euro

Zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-4-rt te nje pallati i ri. Ka nje siperfaqe totale prej 167 m2 e organizuar ne ambient te hapur ne dy kate, 2 tualete dhe nje ballkon. Ambienti ofrohet i pa...

Vile 2-kateshe prane zones se Selvise ne Tirane (TRS-619-12L) Cmimi:75.000 Euro

Vile 2-kateshe per shitje ne rruges e Dibres ne Tirane. Vila ka siperfaqe oborri prej  23.7 m2 dhe ndertim prej  104 m2 te ndare ne dy kate si me poshte: Ne katin e pare ndodhet sallon sebashku me kuzhinen, nje dhoma gjum...

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRS-619-11T) Cmimi:97.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 112 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 93.6 m2 dhe eshte i organizuar ne: sallon...

Dyqan per shitje prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane (TRS-416-38K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sander Prosi ne Tirane. Apartam...

Cmimi:190.000 euro

Apartament 2+1 ne shitje te ish Fusha Aviacionit ne Tirane(TRS-313-34)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje te ish Fusha Aviacionit ne Tirane. Apartame...

Cmimi:68.000 euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane(TRS-313-35)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje te Stadiumi Dinamo ne Tirane. Apartamenti p...

Cmimi:1000 euro/m2

Apartament 2+1 ne shitje ne Bulevardin Zogu I ne Tirane(TRS-313-36)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje te Ministria e Drejtesise ne Tirane. Aparta...

Cmimi:920 euro/m2

Vile 2 kateshe me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane(TRR-313-37)
Tirane,Albania

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Me siper...

Cmimi:1000 Euro