Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Dyqan per shitje te kthesa e Kamzes, Tirane (TRS-1117-40R) Cmimi:84.600 euro

Dyqan per shitje ne rrugen Kastriotet ne Tirane.  Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, prane spitalit Hygeia. Siperfaqja e dyqanit eshte prej 47 m2 e organizuar ne dy kate me hapesire te hapur dhe nje tualet....

Dyqan per shitje prane spitalit Hygeia ne Tirane, (TRS-1117-39d) Cmimi:483.000 Euro

Dyqan per shitje prane Casa Italias ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 172.6 m2 te organizuar ne open space dhe dy tualete. Ka dy hyrje te ndryshme nga para dhe nga mbrapa....

Zyre me qera prane rruges Sami Frasheri ne Tirane (TRR-1117-38L) Cmimi:500 Euro

Zyre me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ofron kushte bashkohore, ashensor, administrim dhe kamera sigurie 24-ore. Me siperfaqe prej 110m2 organizohet ne 3 ambiente zyre, koridor...

Apartament 2 + 1 me qera afes zones se Bllokut ne Tirane (TRR-1117-37R) Cmimi:1300 euro

Apartament me qera ne rrugen janosh Huniadi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri qe ofron administrim, ashensor dhe siguri 24 ore. Siperfaqja e brendshme prej 150 m2 eshte e organizuar ne nje sallon te madh, kuzh...

Vile 2 kateshe me qera ne Lunder , Tirane , (TRR-1117-36a) Cmimi:2000 Euro

Vile 2-kateshe per qera  ne Lunder, Tirane. Vila shtrihet ne nje truall prej 347 m2, me siperfaqe ndertimi 188m2. Hapesirat jane te shfrytezuara mjaft mire ne dy kate, ku: -kati i pare perfshin sallonin e ndenjes, dhom...

Vile me qera ne residencen Long Hill ne Lunder , Tirane , (TRR-1117-35a) Cmimi:2000 Euro

Vile 2 kateshe me qera ne nje nga rezidencat me te mirenjohura ne Tirane ne zonen e Lundres. Vila ka siperfaqe te brendshme 213 m2 dhe siperfaqe oborri prej 400 m2. Siperfaqja e brendshme ndahet ne 2 kate duke ofruar: ne katin e pa...

Zyre me qera prane Bulevardit Zogu I ne Tirane (TRR-1117-33L) Cmimi:200 Euro

Zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje ndertese 3-kateshe, prane Bulevardit Zogu I. Ambienti me siperfaqe 25 m2 perfshin dhe nje tualet. Dritaret jane dopjo  xham te pajisura me grila...

Vile me qera ne Lunder, pjese e nje kompleksi vilash , Tirane (TRR-1117-32a) Cmimi:3000 Euro

Vile me qera ne nje kompleks rezidencial ne Lunder , Tirane.  Kompleks eshte shume i mirenjohur dhe ofron kushte shume te mira per nje jetese te qete dhe te sigurte. Vila ka nje siperfaqe prej 213 m2 te brendshme dhe rreth 510...

Ambient zyre me qera prane Bulevardit Zogu I ne Tirane (TRR-1117-31L) Cmimi:450 Euro

Zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje ndertese 3-kateshe buze rruge kryesore. Me siperfaqe totale prej 128 m2 ndahet ne 4 ambiente zyrash, tualet dhe verande me siperfaqe 30m2. Ndrici...

Apartament 2+1 per shitje prane Tvsh-se ne Tirane, (TRS-1117-30d) Cmimi:230.000 Euro

Apartament per shitje ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete ne nje pallat te ri. Siperfaqja e brendshme e apartamentit eshte 127.7 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, dy dhoma gjumi, d...

Zyre me qera prane Ministrise se Drejtesise ne Tirane (TRR-1117-29L) Cmimi:400 Euro

Ambient zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese 3-kateshe shume prane Bulevardit Zogu I. Ka siperfaqe totale prej 86 m2 te organizuar ne 4 ambiente zyre, tualet dhe ballkon. Ban...

Apartament 2+1 me qera prane zone se Selvise ne Tirane (TRR-1117-28L) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore dhe Qendren e Tiranes. Ka siperfaqe totale prej 110m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 d...

Apartament 3 + 1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRS-814-24b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane Drejtorise se Policise ne Tirane. Ai nd...

Cmimi:110.000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRS-814-25b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Faik Konica. Banesa ndodhet n...

Cmimi:127.800 Euro

Apartament 1 + 1 me qera prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane (TRR-814-26b)
Tirane,Albania

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha. Banesa ndodhet ne ...

Cmimi:320 Euro

Apartament 1 + 1 per shitje prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane (TRS-814-27b)
Tirane,Albania

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha. Banesa ndodhet ...

Cmimi:880 Euro / m2

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-814-28j)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane Qendres Globe ne Tirane. Apartamenti ndodh...

Cmimi:400 Euro