Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane (TRS-717-16L) Cmimi:...

Apartament 2+1 per shitje prane zones se TVSH-se ne Tirane Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri qe ofron admionistrim, 2 ashensor dhe kamera sigurie 24-ore. Me siperfaqe totale prej 109.93m2 dhe siperfaqe te brendshme prej ...

Apartament 2+1 per shitje prane Radio Televizionit Shqiptar ne Tirane (TRS-717-15L) Cmimi:...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Ndodhet ne katin  6-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Me siperfaqe totale prej 119.59m2 dhe siperfaqe te brendshme 109.59 m2 ndahet ne sallon, kuzh...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane (TRR-717-14L) Cmimi:2000 Euro

Apartament 3+1 me qera tek Qendra ETC ne Tirane. Ndodhet ne katin e 15-te ne nje pallat te ri, prane Ambasades Italiane. Me nje siperfaqe prej 232 m2  organizohet ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi njera prej te cilav...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane, (TRR-717-13d) Cmimi:250 Euro

Apartament me qera ne rrugen Dritan Hoxha. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri. Apartamenti ka siperfaqe prej 105 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, dy dhoma gjumi, tualet dhe dy ballkone. A...

Apartament 1+1 per shitje ne Rrugen e Dibres ne Tirane (TRS-717-12K) Cmimi:60.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Dibres shume prane zones se Medresese ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati ekzistues te mirembajtur me orientim nga perendimi. Banesa eshte e rikonstruktuar, ka nje siperfaqe...

Apartament 2+1 me qera prane Rezidences Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-717-11K) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges Rrapo Hekali ne Tirane. Ofrohen 2 apartamente te njejte me qera ne katin e 2-te dhe te 3-te te nje ndertese te re me ashensor. Hyrjet kane nje siperfaqe totale prej 100 m2 secila te organizuara n...

Apartament 2+1 me qera prane Rezidences se Kodres e Diellit ne Tirane (TRR-717-10K) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Rezidences Kodra e Diellit ne Tirane. Jane 3 apartamente identike per qera te pozicionuara ne katin e 1-re, te 2-te dhe te 3-te te nje ndertese te re dhe te mirembajtur me ashensor. Siperfaqja e secilit...

Apartamente per shitje ne nje kompleks rezidencial prane rruges Teodor Keko ne Tirane , (TRS-717-9a) Cmimi:45.000 Euro

Apartamente per shitje ne nje zone rezidenciale ne ndertim e siper ne Tirane, shume prane me rrugen Teodor Keko ne pjesen lindore te kesaj rruge. Me nje projekt shume te bukur, duke ofruar shume zone te gjelbert, ndertim teper cilesor , Dritaret d...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane (TRR-717-8L) Cmimi:600 Euro

Apartament 2+1 me qera shume prane me rrugen e Elbasanit. Pozicionohet ne katin e 8-te te nja pallati te ri, buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe prej 132m2 te shfrytezuar mjaft mire ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tu...

Magazine 2 kateshe me qera ne rrugen Myslym Keta ne Tirane (TRR-717-7K) Cmimi:1200 Euro

Magazine 2 kateshe me qera ne rrugen Myslym Keta tek Komuna e Dajtit. Siperfaqja totale e hapesires eshte 1000 m2 e shperndare ne 2 kate nga te cilet njeri kat perdhese.Siperfaqja organizohet ne 2 hapesira te medhaja te fortifi...

Apartament 1+1 per shitje ne prane Bulevardit Gjergj Fishta ne Tirane (TRS-717-6L) Cmimi:72.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri prane rruges kryesore. Pallati ofron siguri maksimale, administrim dhe 2 ashensor. Prane tij do te gjeni sherbime te ...

Apartament dupleks 3+1 me qera prane Bllokut te Ambasadave ne rrugen e Kavajes, ne Tirane (TRR-717-5K) Cmimi:1100 Euro

Apartament dupleks 3+1 me qera buze rruges kryesore te Kavajes. Banesa ndodhet ne nje pallat te ri dhe te mirembajur me ashensor, e shperndare ne katet e 11-te dhe 12-te. Siperfaqja totale e hyrjes eshte 162 m2 e organizuar ne 2 ka...

Dyqan per shitje ne zonen e Ali Demit ne Tirane (TRS-116-19K)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne rrugen Anastas Kullurioti ne Tirane Dyqani ndod...

Cmimi:50.000 euro

Dyqan per shitje mbrapa godines se TVSH-se ne Tirane (TRS-116-20K)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne rrugen Themistokli Germenji  ne Tirane Dyq...

Cmimi:150.000 Euro

Dyqan per shitje prane rruges Frosina Plaku ne Tirane (TRS-116-21b)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje prane rruges Frosina Plaku ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:150.000 Euro

Zyre me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane (TRR-116-22L)
Tirane,Albania

Zyre me qera perball Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane. ...

Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-1218-1L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane Kishes Ortodokse ne rruge te Kavajes. ...

Cmimi:400 Euro