Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Kombinatit ne Tirane (TRS-516-9K) Cmimi:48.000 euro

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Petraq Leka ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje godine 2 kateshe ne zonen e Kombinatit. Ka nje hapesire prej 97 m2 te shperndare ne dhome ndenje, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi...

Apartament 2+1 me qera prane Shkolles se Baletit ne Tirane (TRR-516-8K) Cmimi:800 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dalip Zavalani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor shume prane shkolles se Baletit. Ka nje hapesire banimi prej 100 m2 te shperndare ne dhome ndenje, kuzh...

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRS-516-7b) Cmimi:100.000 Euro

Apartament per shitje prane bllokut te Ambasadave dhe kishes Ortodokse ne Tirane, shume e pershtatshme per biznes. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te vjeter, buze rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 95.2 m2 te ndar...

Dyqan me qera shume prane Kryqezimit te 21 Dhjetorit ne Tirane (TRR-516-6K) Cmimi:500 euro

Dyqan me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe shume prane policise Bashkiake. Ka nje hapesire te brendshme prej 40 m2 te shperndare ne hapesire te madhe dhe nje tualet. Eshte i pershtatshem per...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-516-5b) Cmimi:600 Euro

Apartament me qera prane Drejtorise se Pergjithshme te Policise ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, ne fillim te rruges Sami Frasheri. Banesa ka siperfaqe prej 115 m2 te ndare ne sallon te madh, kuzhine te vecua...

Zyre me qera prane Stadiumit Selman Stermasi ne Tirane (TRR-516-4K) Cmimi:250 euro

Zyre me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane Stadiumit Dinamo. Ka nje hapesire prej 20 m2 te shperndare ne nje ambient te madh dhe nje tualet. Zyra ofrohet bosh ...

Apartament 1+1 me qera prane Sheshit Willson ne Tirane (TRR-516-3K) Cmimi:300 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor shume prane Sheshit Wilson. Ka nje hapesire prej 80 m2 te shperndare ne dhome ndenje bashkangjitur me kuzhi...

Apartament 2+1 per shitje prane Kopshtit Botanik ne Tirane (TRS-516-2K) Cmimi:130.000 euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne kati e 2-te banim te nje pallati te ri me ashensor ne krahe te Kopshtit Botanik. Shtepia ka nje hapesire banimi prej 111.4 m2 te shperndare ne dh...

Apartament 2 + 1 per shitje ne zonen Komuna e Parisit ne Tirane (TRS-516-1b) Cmimi:130.000 Euro

Apartament per shitje ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne kompleksin e ri Kika, prane rruges kryesore. Me nje siperfaqe te brendshme prej 101.5 m2 banesa ndahet ne sallon, vend per kuzhinen te vecuar, 2 dhoma...

Apartament 2+1 per shitje tek rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane (TRS-416-48K) Cmimi:120.000 euro

Apartament 2+1 per shitje tek rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri brenda nje kompleksi shume te njohur ne qytet. Ka nje hapesire banimi prej 97 m2 te shperndare ne dhome nde...

Vile 3 kateshe me qera prane rezidences Kodres se Diellit ne Tirane (TRR-416-47K) Cmimi:3000 euro

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane. Vila ka nje oborr prej 500 m2 te gjelberuar dhe ndodhet shume prane residences Kodra e Diellit. Ka nje hapesire te brendshme prej 300 m2 te shperndare ne 3 kate ku; K...

Vile 3 kateshe me qera ne Lunder ne Tirane (TRR-416-46K) Cmimi:1500 euro

Vile 3 kateshe me qera ne Lunder ne Tirane. Vila pozicionohet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes dhe e njohur per ajrin e paster. Me nje hapesire banimi prej 230 m2 dhe 120 m2 oborr ofron:   Kati i pare: Dhome nden...

Ambjent per zyra me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRR-613-36)
Tirane,Albania

Ambjent per zyra me qera ne Tirane. Ambjenti perfshin katin e IV-rt...

Cmimi:1180 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane (TRR-613-38)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane. Apartament...

Cmimi:1200 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane (TRR-613-39)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane Gjimnazit “Petro Nini Luarasi&rdq...

Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 ne shitje te Gjimnazi Petro Nini ne Tirane (TRS-613-40)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartam...

Cmimi:105.000 euro

Apartament luksoz ne shitje ne Plazhin e Sarandes (SRS-613-1)
Sarande,Albania

Apartament 3+1 ne shitje ne Sarande. Ne kete apartament do te gjeni...

Cmimi:110.000 euro