Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Zyre me qera prane Stadiumit Selman Stermasi ne Tirane (TRR-516-4K) Cmimi:250 euro

Zyre me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane Stadiumit Dinamo. Ka nje hapesire prej 20 m2 te shperndare ne nje ambient te madh dhe nje tualet. Zyra ofrohet bosh ...

Apartament 1+1 me qera prane Sheshit Willson ne Tirane (TRR-516-3K) Cmimi:300 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor shume prane Sheshit Wilson. Ka nje hapesire prej 80 m2 te shperndare ne dhome ndenje bashkangjitur me kuzhi...

Apartament 2+1 per shitje prane Kopshtit Botanik ne Tirane (TRS-516-2K) Cmimi:130.000 euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne kati e 2-te banim te nje pallati te ri me ashensor ne krahe te Kopshtit Botanik. Shtepia ka nje hapesire banimi prej 111.4 m2 te shperndare ne dh...

Apartament 2 + 1 per shitje ne zonen Komuna e Parisit ne Tirane (TRS-516-1b) Cmimi:130.000 Euro

Apartament per shitje ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne kompleksin e ri Kika, prane rruges kryesore. Me nje siperfaqe te brendshme prej 101.5 m2 banesa ndahet ne sallon, vend per kuzhinen te vecuar, 2 dhoma...

Apartament 2+1 per shitje tek rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane (TRS-416-48K) Cmimi:120.000 euro

Apartament 2+1 per shitje tek rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri brenda nje kompleksi shume te njohur ne qytet. Ka nje hapesire banimi prej 97 m2 te shperndare ne dhome nde...

Vile 3 kateshe me qera prane rezidences Kodres se Diellit ne Tirane (TRR-416-47K) Cmimi:3000 euro

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane. Vila ka nje oborr prej 500 m2 te gjelberuar dhe ndodhet shume prane residences Kodra e Diellit. Ka nje hapesire te brendshme prej 300 m2 te shperndare ne 3 kate ku; K...

Vile 3 kateshe me qera ne Lunder ne Tirane (TRR-416-46K) Cmimi:1500 euro

Vile 3 kateshe me qera ne Lunder ne Tirane. Vila pozicionohet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes dhe e njohur per ajrin e paster. Me nje hapesire banimi prej 230 m2 dhe 120 m2 oborr ofron:   Kati i pare: Dhome nden...

Apartament 3+1 me qera shume prane rruges se Dibres ne Tirane (TRR-416-45K) Cmimi:270 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Isa Boletini ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te vjeter shume prane rruges se Barrikadave. Ka nje hapesire prej 100 m2 te shperndare ne dhome ndenje bashkangjitur me kuzhin...

Apartament 2 + 1 per shitje ne nje kompleks te ri ne zonen e Saukut ne Tirane (TRS-416-44b) Cmimi:160.300 Euro

Apartament per shitje ne zonen e Saukut ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te pallatit te pajisur me ashensor. Banesa ka siperfaqe te brendshme prej 132.21 m2 te organizuar si me poshte: Sallon te madh, vend per kuzhin...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane (TRR-416-43K) Cmimi:2800 Euro

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri shume prane Liqenit Artificial. Ka nje hapesire prej 220 m2 te shperndare ne ambient te madh, koridor dhe 2 tualete. Zyra ofr...

Apartament 4 + 1 modern me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-416-42b) Cmimi:3000 Euro

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katet e siperme ne nje pallat te ri prane shume pikave qendrore dhe kyce te qytetit. Kjo prone ka siperfaqe prej 300 m2 te ndare si me poshte: -Sallon te madh...

Call Center per shitje ne rrugen e Barrikadave ne Tirane (TRS-416-41b) Cmimi:10.000 Euro

Call center per shitje ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri prane gjimnazit Sami Frasheri. Banesa ka siperfaqe prej 140 m2 te ndare salle te madhe, dhome me vete per trajnime ose informacio...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen 5 Maji ne Tirane (TRR-714-26j)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera prane Tregut te Medrese ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:223 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Botanik ne Tirane (TRR-619-14T)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera siper Kopshtit Botanik ne Tirane. Ndodhet ne...

Cmimi:800 Euro

Vile 3 - kateshe per shitje ne hyrje te qytetit te Lezhes (LES-714-1b)
Lezhe,Albania

Vile 3-kateshe per shitje prane Postes Shqiptare ne Lezhe. Vila ndo...

Cmimi:175.000 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane (TRR-714-27j)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Apartam...

Cmimi:1200 Euro

Truall ne shitje te Uji i Ftohte ne Vlore, Shqiperi (VLS-714-1j)
Vlore,Albania

Toke ne shitje ne Jonufer, Uji i Ftohte, Vlore. Trualli pozicionohe...

Cmimi:824.000 Euro