Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Magazine me qera prane City Park ne krah te autostrades Tirane - Durres (TRR-416-16b) Cmimi:1500 Euro

Magazine me qera ne rrugen e Limuthit ne Tirane. Pozicionohet buze rruge kryesore ne nje bllok magazinash ne mes te zones se Vores dhe Kasharit. Magazina ka siperfaqe prej 1100 m2 dhe brenda saj perfshihen zyra rreth 200 m2, 2 tual...

Apartament 2 + 1 per shitje ne kompleksin Panorama ne Tirane (TRS-416-15b) Cmimi:116.000 Euro

Apartament per shitje disa metra larg rruges Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompleks te ri pallatesh prane zyres se regjistrimit te pasurive te paluajtshme dhe gjimnazit Harry Fultz. Me nje siperfaqe te brend...

Apartament 3+1 me qera prane Sheshit Skenderbej ne Tirane (TRR-416-14K) Cmimi:800 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri me ashensor shume prane qendres se Tiranes. Ka nje hapesire prej 114 m2 te shperndare ne dhome ndenje te madhe bashk...

Apartament 3 + 1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-416-13b) Cmimi:550 Euro

Apartament me qera ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, ne nje nga pikat me kyce te kryeqytetit. Banesa ka siperfaqe prej 125 m2 te ndare ne sallon te madh se bashku me kuzhinen, 3 dhoma ...

Toke per shitje prane liqenit te Farkes ne Tirane (TRS-416-12b) Cmimi:80.000 Euro

Toke per shitje disa metra larg liqenit te Farkes ne Tirane. Pozicionohet ne krah te rruges kryesore prane zones se Shkozes, Saukut dhe fshatit Collak. Toka ka siperfaqe prej 1000 m2 me dalje ne rruges kryesore. Kjo prone e...

Dyqan per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRS-416-11K) Cmimi:42.000 Euro

Dyqan per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Kjo prone ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri 10 katesh. Ka nje hapesire te madhe prej 30.55 m2 ku perfshihet dhe nje tualet. Ky dyqan ka nje fasade xhami te madhe me...

Dyqan me qera prane Sheshit Rilindja ne Tirane (TRR-416-10K) Cmimi:200 Euro

Dyqan me qera ne rrugen Vellezerit Manastirli ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter shume prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi. Kjo prone ka nje hapesire te madhe prej 25 m2 ku perfishihet dhe nje tual...

Apartament 3+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-416-9K) Cmimi:600 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati  te ri me hyrje personale shume prane Liqenit Artificial. Me nja hapesire banimi prej 127 m2 ofron; dhome ndenje, kuz...

Apartament 2+1 me qera shume prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane (TRR-416-8K) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Xhezmi Delli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ashensor shume prane Bllokut te Ambasadave. Ka nje hapesire banimi prej 107 m2 te shperndare ne dhome e madhe nden...

Vile 2 - kateshe per shitje prane zones se Yzberishtit ne Tirane (TRS-416-7b) Cmimi:250.000 Euro

Vile per shitje disa metra larg rruges 3-Deshmoret ne Tirane. Pozicionohet buze rruge kryesore prane shkolles se mesme te Yzberishtit. Vila ka siperfaqe toke prej 300 me dhe siperfaqe ndertimi prej 280 m2 te ndare ne 2 kate si me p...

Apartament 1+1 me qera prane Prokurorise se Tiranes (TRR-416-6K) Cmimi:250 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri pa ashensor shume prane prokurorise se Tiranes. Ka nje hapesire te brendshme prej 60 m2 te shperndare ne dhome ...

Apartament 1+1 me qera shume prane Prokurorise se Tiranes (TRR-416-5K) Cmimi:250 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri pa ashensor shume prane prokurorise se Tiranes. Ka nje hapesire te brendshme prej 60 m2 te shperndare ne dhome ...

Ambjent per zyra me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRR-1014-5j)
Tirane,Albania

Apartamente per zyra me qera ne Tirane.Ambjenti perfshin gjysmen e k...

Cmimi:1175 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane lagjes Pavarsia ne Vlore (VLS-715-2b)
Vlore,Albania

Apartament per shitje prane rruges Gjergj Kastrioti ne Vlore. Ndodh...

Cmimi:60.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane (TRS-1014-6j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje prane Prokurorise se Tiranes.Apartamenti po...

Cmimi:82.000 euro

Ambjent per biznes ne shitje te Komuna e Parisit ne Tirane (TRS-1014-7j)
Tirane,Albania

Ambjent biznesi ne shitje prane Kristal Center ne Tirane.Ambjenti nd...

Cmimi:365.000 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRR-1014-8L)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne afersi te qendres, ne mesin e rruges se Durres...

Cmimi:350 Euro