Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane (TRR-1115-41K) Cmimi:300 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Budi ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile 3 kateshe. Me nje hapesire banimi 65 m2 ofrohet: Dhome ndenje, kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe korridor. Shtepia ofrohet plote...

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane (TRS-1115-40b) Cmimi:100.000 Euro

Apartament per shitje prane sheshit Cameria ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat ekzistues prane fushes Ali Demi. Banesa ka nje siperfaqe prej 100 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridor, 3 b...

Apartament dupleks per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane (TRS-1115-39b) Cmimi:290.000 Euro

Apartament per shitje prane bllokut te Ambasadave ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, te ndertuar vitet e fundit. Banesa ka nje siperfaqe prej 200 m2 te ndare ne dy kate si me poshte: Ne katin e par...

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Lundres ne Tirane (TRR-1115-38K) Cmimi:1200 Euro

Vile 3 kateshe me qera ne Lunder ne Tirane. Vila pozicionohet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes dhe e njohur per ajrin e paster. Me nje hapesire banimi prej 234 m2 dhe 120 m2 oborr ofron:   Kati i pare: Dhome nden...

Apartament 2 + 1 prane rruges Ferit Xhajko ne Tirane (TRS-1115-37b) Cmimi:95.000 Euro

Apartament per shitje ne rrugen Besim Daja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, prane ish restorant Durresit. Pallati ofron administrim dhe ashensor. Banesa ka siperfaqe prej 100 m2 te ndare ne sallon se ...

Vile luksoze me qera tek Liqeni Artificial ne Tirane (TRR-1115-36K) Cmimi:3000 Euro

Vile luksoze me qera ne zonen e Liqenit Artificial ne Tirane. E pozicionuar ne nje kodrine me ullishte me peisasazh te bukur nga Liqeni Arificial dhe nga qyteti i Tiranes duke ofruar qetesine dhe ajrin e paster. E shtrire ne nje si...

Apartament dupleks me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-1115-35b) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera prane bllokut te Ambasadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, te ndertuar vitet e fundit. Pallati ju ofron administrim dhe ashensor me karte sigurie per cdo banor. Me nje siperfaqe p...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane , (TRR-1115-34a) Cmimi:110.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te ri. Me nje siperfaqe te brendshme prej 100 m2 ky apartament ofron sallon, kuzhine e vecuar ne forme aneksi bashke me...

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-1115-33b) Cmimi:320 Euro

Apartament me qera ne rrugen Edit Durham ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat ekzistues prane rruges kryesore. Me nje siperfaqe prej 57 m2 banesa ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi, koridor dhe tualet....

Apartament dupleks modern per shitje prane qendres se Tiranes (TRS-1115-32b) Cmimi:280.000 Euro

Apartament per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, por pa ashensor. Banesa ka verande me siperfaqe prej 25 m2 dhe ndertim me siperfaqe prej 204.5 m2 te ndare ne 2 kate si me poshte:...

Apartament 1+1 ne shitje prane Ambasades Amerikane ne Tirane (TRS-1115-31K) Cmimi:75.000 euro

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Me nje hapesire banimi prej 67 m2 ofrohet: Dhome ndenje, kuzhine, dhome gjumi dhe tualet. Shtepia ...

Apartament 2+1 me qera te Libri Universitar ne Tirane , (TRR-1115-30a) Cmimi:600 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrygen Abdyl Frasheri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katet e siperme ten je pallati te ri, ngjitur me Librin Universitar dhe zonen e Bllokut. Me nje siperfaqe prej 138 m2 ofron sallon ndenje, kuzhi...

Vile 4-kateshe me qera te Blloku i Vilave ne Selite, Tirane (TRR-1013-58)
Tirane ,Albania

Vile 4-kateshe me qera te Blloku i Vilave ne Selite. Kjo vile ndodh...

Cmimi:2500 euro

Ndertese 3 kateshe me qera ne rrugen Haxhi Dalliu ne Tirane , (TRR-1013-59)
Tirane,Albania

Ndertese 3-kateshe me qera ne rrugen Haxhi Dalliu ne Tirane.  ...

Cmimi:550

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Botanik ne Tirane (TRR-1113-1)
Tirane ,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Xhon Kenedi ne Tirane. Kjo banese ...

Cmimi:320 euro

Apartament 1+1 me qera ne qender te Tiranes ( TRR-615-55m)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Kostandin Kristoforidhi  ne Ti...

Cmimi:500 Euro

Apartament 3+1 me qera te ish-Ekspozita "Shqiperia Sot" ne Tirane (TRR-1113-2)
Tirane ,Albania

Apartament 3+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Kjo b...

Cmimi:600 euro