Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 1 + 1 me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRR-1015-55b) Cmimi:250 Euro

Apartament modern me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore. Pallati ofron siguri maksimale, administrim dhe ashensor. Prane tij do te gjeni bar-kafe, restor...

Zyre me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRR-1015-54K) Cmimi:230 Euro

Apartament 1+1 per qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. I pozicionuar ne katin e dyte te nje pallati te vjeter ne buze te rruges se Durresit. Me nje hapsire prej 28 m2 ofrohet : 1 dhome gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet, korridor. ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane (TRS-1015-53K) Cmimi:64.000 Euro

Apartament per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues Me nje hapesire prej 72.42 m2 ofrohet nje dhome ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Banesa ka nj...

Apartament 2 + 1 prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane (TRR-1015-52b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-rt ne nje pallat ekzistues prane sheshit Avni Rustemi. Banesa ka siperfaqe prej 88 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, t...

Apartament 1 + 1 me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-1015-51b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane Presidences. Pallati ofron siguri, administrim dhe ashensor. Me nje siperfaqe prej 76 m2 banesa ndahet ne sallon se ba...

Zyre me qera prane Radio Televizionit Shqiptar ne Tirane (TRR-1015-50b) Cmimi:500 Euro

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri ne krah te rruges kryesore. Pallati ofron siguri, ashensor dhe administrim. Zyrat kane siperfaqe prej 102 m2 te ...

Apartament 3 + 1 per shitje prane stadiumit Dinamo ne Tirane (TRS-1015-49b) Cmimi:110.000 Euro

Apartament per shitje ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat ekzistues prane rruges kryesore. Me nje siperfaqe prej 100 m2 banesa eshte e ndare ne kuzhine te vecuar, 3 dhoma, koridor, 2 bal...

Ambjent zyre me qera prane sheshit Willson ne Tirane (TRR-1015-48b) Cmimi:600 Euro

Apartament 3 +1 per zyre me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat ekzistues prane postes numer 8. Banesa ka siperfaqe prej 100 m2 te ndare ne kuzhine te vecuar, 3 dhoma, tualet, koridor dh...

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRS-1015-47b) Cmimi:125.000 Euro

Apartament modern per shitje prane qendres Globe ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore. Pallati ka cilesi shume te mire ndertimi dhe ju ofron siguri, ashensor e administrim. Me nje sipe...

Zyre me qera ne Bulevardin Zogu i I ne Tirane (TRR-1015-46K) Cmimi:300 euro

Zyra me qera ne Bulevardin Zogu i Pare ne Tirane Zyra ndodhet ne katn e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Me nje hapsire prej 90 m2 ofrohen  3 dhoma zyre, kuzhine, tualet dhe ballkon. Dhomat jane te shtruara me parke...

Apartament 2+1 per shitje perballe me shkollen Harry Fultz ne Tirane , (TRS-1015-45a) Cmimi:95.000 Euro

Apartament per shitje perballe me Shkollen Harry Fultz ne Tirane. Pozicionohet ne katin e peste ten je pallati te ri shume afer me Unazen e Tiranes. Me nje siperfaqe prej 98 m2 ofron sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone si dh...

Apartament 2 + 1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-1015-44b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane rruges kryesore. Pallati ofron administrim, siguri dhe ashensor. Me nje siperfaqe prej 85 m2 banesa ju ofron sallon s...

Dyqan dupleks me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1218-32L)
Tirane,Albania

Dyqan dupleks me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:1700 Euro

Dyqan me qera te zona e Zogut te Zi ne Tirane (TRR-1218-33S)
Tirane,Albania

Dyqan me qera tek Zogi i Zi ne rrugen Vellezerit Manastirli, sh...

Cmimi:500 Euro

Apartament 1+1 me qera shume prane Gardes ne Tirane (TRR-1218-34L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Adem Jashari ne Tirane. Pozicionoh...

Cmimi:350 Euro

Apartament modern 3+1 per shitje prane rruges Irfan Tomini ne Tirane, (TRS-1218-35a)
Tirane,Albania

Apartament modern per shitje ne zonen e Selites ne Tirane, prane rug...

Cmimi:195.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane (TRR-1218-36S)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 modern me qera ne rrugen Kodra e Diellit, ne Tirane. ...

Cmimi:500 Euro