Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRR-915-7b) Cmimi:250 Euro

Apartament me qera prane sheshit Adem Jashari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat ekzistues ne krah te rruges kryesore. Me nje siperfaqe prej 70 m2 banesa ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi, koridor, tual...

Vile me qera te Residenca Long Hill ne Lunder , Tirane , (TRR-915-6a) Cmimi:2500 Euro

Vile 2 kateshe me qera ne nje nga residencat me te preferuar ne Lunder, ne Long Hill Residence. Kjo residence njihet per ndertime cilesore, organizim i mire i mirembajtjes dhe administrimit te kompleksit, komunitet i qete, gjelberim dhe aj...

Apartament 1 + 1 per shitje ne fillimin e rruges Don Bosko ne Tirane (TRS-915-5b) Cmimi:800 Euro / m2

Apartament per shitje prane zones se Don Boskos ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, ne krah te rruges kryesore. Pallati ka cilesi shume te mire ndertimi dhe eshte i pajisur me ashensor. Banesa ka si...

Apartament 2+1 me qera te Kodra e Diellit ne Tirane , (TRR-915-4a) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne hyrje te Residences Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete ten je pallati te ri me pamje nga Kopshti Botanik. Me nje siperfaqe te brendshme prej 98 m2 ofron sallon  bashkangjitur ...

Apartament 2+1 ne shitje tek Zogu i Zi ne Tirane (TRS- 915-3m) Cmimi:94.500 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe totale 111 m2 dhe te brendshme 101 m2, ofron: sallon, kuzhine, zone ngrenje, 2 dhoma gjumi, ballk...

Apartament 2+1 per shitje ne afersi te Kopshtit Zoologjik ne Tirane , (TRS-915-2a) Cmimi:110.000 Euro

Apartament per shitje ne rrugen Eduart Mano ne Tirane, ne afersi me Liqenin Artificial dhe Kopshtin Zoologjik. Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri. Me nje siperfaqe totale prej 102 m2 ofron sallon, zone n...

Apartament 1 + 1 me qera prane zones se Shallvareve ne Tirane (TRR-915-1b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collkau ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane parkut Rinia. Banesa ka siperfaqe prej 75 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi matrimoniale, koridor, bal...

Apartament 2+1 me qera prane Pazarit te Ri ne Tirane (TRR-815-61m) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Musa Karapici ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje vile. Me siperfaqe 98 m2 ofron sallon, kuzhine, zone ngrenje, 2 dhoma, 2 ballkone, 2 tualete. Vila eshte e rrethuar me oborr me gjelberim...

Vile 1 kateshe me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane (TRR-815-60m) Cmimi:450 Euro

Vile 1 kateshe me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Me siperfaqe 98 m2 ofron: sallon, kuzhine e vecuar, zone ngrenje, 2 dhoma gjumi, garderobe, tualet, oborr. Vila ndodhet ne nje zone vilash familjare, ne zonen e Qytet Studenti...

Apartament 3 + 1 per shitje prane liqenit Artificial te Tiranes (TRS-815-59b) Cmimi:140.000 Euro

Apartament per shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte ne nje kompleks te ri pallatesh.  Kompleksi ju ofron te gjitha sherbimet dhe fasilitetet qe ju nevojiten ne menyre qe te beni nje jetese sa me ko...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane (TRS-815-58m) Cmimi:750 Euro/m2

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe totale 78.4 m2 dhe te brendshme 69 m2. Ofron sallon, kuzhine, dhome gjumi, ballkon, tua...

Apartament 2+1 me qera prane Gjykates ne Tirane (TRR-815-57m) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe 118 m2 ofron: sallon, kuzhine,zone ngrenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Apartamenti...

Toke per shitje prane zones se Ali Demit ne Tirane (TRS-1118-11L)
Tirane,Albania

Toke per shitje ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane. Ofron siperfaqe tot...

Cmimi:145.000 Euro

Ambient me qera per zyra prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane (TRR-1118-13E)
Tirane,Albania

Ambient me qera per zyra ne rrugen Beqir Luga, prane zones se Pazari...

Cmimi:1200 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRS-1118-14L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje prane Restorantit Bujtina e Gjelit ne Tira...

Cmimi:45.000 Euro

Truall dhe shtepi ne shitje ne Fushe Kruje (KRS-1118-1E)
Kruje,Albania

Truall dhe shtepi ne shitje ne Larushk, ne Fushe-Kruje. Trualli ka ...

Cmimi:350.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane (TRS-1118-15L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. N...

Cmimi:90.000 Euro