Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRS-615-34m) Cmimi:95.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje prane Zogut te Zi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe 100 m2 ofron : sallon, kuzhine, 2 dhoma, 2 tualete, ballkon. Apartamenti ka orientim nga jug-...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Him Kolli ne Tirane (TRS-615-33m) Cmimi:70.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne fillim te rruges Him Kolli ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe te brendshme 70 m2 ofron : sallon, kuzhine, 1 dhome gjumi matrimoniale dhe nje dhome me te vogel,...

Apartament 3+1 me qera tek Komuna Parisit ne Tirane (TRR-615-32m) Cmimi:400 Euro

Apartament 3+1 me qera tek Komuna e Parisit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Pallati eshte pjese e nje kompleksi te njohur prane te gjitha sherbimeve te nevojshme per nje jete komode. ...

Apartament 3+1 me qera tek Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-615-31m) Cmimi:350 Euro

Apartament 3+1 me qera prane Lulishtes tek Komuna e Parisit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe 145 m2 ofron : sallon, kuzhine, 3 dhoma, 2 tualete, 2 ballkone. Apartamenti ...

Apartament 2+1 ne shitje tek Kompleksi Vizion Plus ne Tirane (TRS-615-29m) Cmimi:145.000 Euro

Apartament dupleks  ne shitje tek Kompleksi Vizion Plus ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10-te te nje pallati te ri me ashensor. Pallati eshte pjese e nje kompleksi me cilesi te larte ndertimi. Me siperfaqe 197 m2 es...

Apartament 1 + 1 me qera prane liqenit Artificial te Tiranes (TRR-615-28b) Cmimi:450 Euro

Apartament me qera te Nobis Center ne Tirane.  Banesa ndodhet ne katin e 3-te me siperfaqe prej 75 m2. Ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi matrimoniale, ballkon, koridor dhe tualet. Shtepia eshte plotesisht e mobi...

Apartament 2+1 me qera tek Kompleksi Vizion Plus ne Tirane (TRR-615-27m) Cmimi:550 Euro

Apartament dupleks  me qera tek Kompleksi Vizion Plus ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10-te te nje pallati te ri me ashensor. Pallati eshte pjese e nje kompleksi me cilesi te larte ndertimi. Me siperfaqe 197 m2 esht...

Apartament 1 + 1 me qera ne qender te Tiranes (TRS-615-26b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera prane Muzeut Historik Kombetar ne Tirane. Ndodhet  ne katin e 5 ne nje pallat ekzistues prane rruges kyresore. Pallati ofron siguri dhe administrim. Apartamenti ka siperfaqe prej 70 m2 te ndare ne sa...

Apartament 3+1 ne shitje tek Komuna Parisit ne Tirane (TRS-615-25m) Cmimi:170.000 Euro

Apartament 3+1 ne shitje tek Kompleksi Kika ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10-te te nje pallati te ri me ashensor. Pallati eshte pjese e nje kompleksi te njohur prane te gjitha sherbimeve te nevojshme per nje jete komode. Me si...

Apartament 3+1 me qera tek Komuna Parisit ne Tirane (TRR-615-24m) Cmimi:400 Euro

Apartament 3+1 me qera tek Kompleksi Kika ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10-te te nje pallati te ri me ashensor. Pallati eshte pjese e nje kompleksi te njohur prane te gjitha sherbimeve te nevojshme per nje jete komode. ...

Apartament 3 + 1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRS-615-23b) Cmimi:210.000 Euro

Apartament modern per shitje prane rruges Muhedin Llagani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri perballe me qendren Globe. Pallati ka nje cilesi ndertimi te larte dhe ofron ashensore, administrim dhe siguri....

Apartament 3 + 1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRS-615-22b) Cmimi:196.000 Euro

Apartament per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane ish-samsungut. Pallati eshte ndertuar rreth vitit 2000 duke ofruar administrim dhe ashensor. Banesa ka siperfaqe ...

Apartament 2 + 1 per shitje ne zonen e Shallvareve ne Tirane (TRS-1015-42b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet n...

Cmimi:70.000 Euro

Apartament 2+1 me qera te Shallvaret ne Tirane (TRR-813-2)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartame...

Cmimi:450 euro

Vile 2 kateshe me qera pas Kullave Binjake ne Tirane (TRR-813-3)
Tirane,Albania

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. Vila n...

Cmimi:4000 euro

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRR-813-4)
Tirane,Albania

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ndertimi esh...

Cmimi:1000 euro

Apartament 1+1 me qera prane Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-714-13j)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera prane rruges Elbasanit ne Tirane. Apartament...

Cmimi:350 Euro