Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRS-215-56m) Cmimi:115.000 Euro

Apartament ne shitje tek Kompleksi Vizion Plus ne Tirane . Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri dhe te mirendertuar. Ka nje siperfaqe prej 124 m2 te organizuar ne :sallon i madh i bashkengjitur me kuzhinen dhe zonen e ngrenjes dh...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Liqenit ne Tirane , (TRR-215-55a) Cmimi:400

Apartament 1+1 me qera siper Kopshtit Botanik ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje kompleksi residencial te mirendertuar dhe shume te preferuar kryesisht nga shtetas te huaj per sigurine dhe qetesine qe ofron ky vend...

Apartament modern 1+1 me qera siper Kopshtit Botanik ne Tirane , (TRR-215-54a) Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 me qera siper Kopshtit Botanik ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e katert te nje kompleksi residencial te mirendertuar dhe shume te preferuar kryesisht nga shtetas te huaj per sigurine dhe qetesine qe ofron ky ven...

Apartament 1 + 1 me qera prane bulevardit Zogu I ne Tirane (TRR-215-53b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne rrugen Maliq Muco ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Pallati eshte teper i mirembajtur dhe ofron administrim e ashensore. Apartamenti ka siperfaqe prej 55 m2 ...

Apartament 3+1 ne shitje tek Stacioni i Trenit ne Tirane (TRS-215-52m) Cmimi:120.000 Euro

Apartament ne shitje ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane . Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi te ri dhe me cilesi te larte ndertimi. Pozicionohet ne kat te 5 te nje pallati me ashensor. Me nje siperfaqe prej 140 m2 ofron sall...

Apartament per zyra per shitje prane qendres se Tiranes (TRS-214-51b) Cmimi:400.000 Euro

Apartament per zyre per shitje ne fillimin ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Pozicionohet ne katet e larta te nje pallati te ri prane rruges kryesore. Pallati ofron siguri me kamera e roje 24-ore, administrim dhe ashensor.  ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane , (TRS-215-50a) Cmimi:1200 /m2

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi te ri dhe te mirendertuar, pozicionohet ne katin e 8-te, prane me rrugen e Kavajes dhe me zonen e 21 Dhjetorit. Zona eshte shume e pref...

Zyra me qera prane prane qendres se Tiranes (TRR-215-49b) Cmimi:700 Euro

Ambjent per zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Pozicionohet ne katet e larta te nje pallati te ri prane rruges kryesore. Pallati ofron siguri me kamera e roje 24-ore, administrim dhe ashensor. Ne kete godine kane zyrat shu...

Vile 6 - kateshe me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-215-48b) Cmimi:12.000 Euro

Vile me qera prane pallatit te Brigadave ne Tirane. Pozicionohet buze rruge kryesore. Vila ka siperfaqe ndertimi prej 3.500 m2 dhe disa metra oborr perpara. Kati I pare eshte bodrum dhe mund te sherbeje per parkimin deri ne...

Magazine me qera ne rrugen nacionale Tirane-Rinas , (TRR-215-47a) Cmimi:5800

Magazine me qera ne Rrugen nacionale  Tirane-Rinas.Magazina ndodhet buze Rruges kryesore, e aksesueshme nga makina  dhe kamione nepermjet rruges dytesore.Ndertesa eshte ndertuar mbi nje truall me nje siperfaqe prej 4000 m2, d...

Apartament 2+1 per shitje tek rruga e Dibres ne Tirane (TRS-215-46m) Cmimi:99.000 Euro

Apartament per shitje prane Qendres Spitalore Universitare Nene Tereza ne Tirane. Pozicionohet ne kat te 2-te te nje pallati te vitit 2010. Pallati eshte i mirembajtur dhe ne zone qendrore te kryeqytetit.Apartamenti ka nje siperf...

Ambjent per zyre me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-215-45b) Cmimi:220 Euro

Zyre me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati ekzistues buze rruge kryesore. Zyra ka siperfaqe prej 43 m2 te ndare ne 2 dhoma, koridor dhe tualet. Jepet bosh dhe eshte I rikonstruk...

Apartament 1+1 me qera prane zones se Zogut te Zi ne Tirane (TRR-1018-6E)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mic Sokoli prane zones se Zogut te ...

Cmimi:280 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane, (TRR-1018-7d)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne prane rruges se Ambasadave ne Tirane. Ndo...

Cmimi:470 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane, (TRR-1018-8d)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 prane qendres Globe ne Tirane. Apartamenti ndodhet n...

Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera prane Pallatit te Sportit Asllan Rusi ne Tirane (TRR-1018-9E)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mic Sokoli, pas Pallatit te Sportit...

Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-1018-10L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:300 Euro