Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 1 + 1 me qera prane zones se Freskut ne Tirane (TRR-415-76b) Cmimi:180 Euro

Apartament me qera prane Restorant Fresku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 60 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi matrimoniale, koridor, tua...

Apartament 1 + 1 per zyre me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-415-75b) Cmimi:250 Euro

Apartament per zyra me qera ne fillimin e rruges se Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat ekzistues prane prane ish deges se Thesarit. Ambjenti ka siperfaqe prej 60 m2 te ndare ne 2 dhoma, ballkon I mbyllur ku ...

Apartament me qera 2+1 prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-415-74m) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera 2+1 ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane. Lokalizohet ne nje prej zonave me te qeta e te preferuara te qytetit. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Me nje siperfaqe 100 m2 ofron : s...

Dyqan me qera prane zones se Medrese ne Tirane (TRR-415-73b) Cmimi:700 Euro

Dyqan me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe ne nje pallat ekzistues prane shkolles Misto Mane. Dyqani ka siperfaqe 80 m2 te ndare ne 2 hapesira ku njeren prej tyre mund ta perdorni per magazinim dhe nje...

Lokal per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRS-415-72b) Cmimi:250.000 Euro

Lokal per shitje prane Sheshit Adem Jashari ne Tirane. Ndodhet ne bodrumin e nje pallati ekzistues buze rruges kryesore. Lokali ka siperfaqe te brendshme prej 93.59 m2 te ndare ne 2 ambjente se bashku me tualet brenda. Aktu...

Dyqan me qera ne Bllok ne Tirane (TRR-415-71m) Cmimi:400 Euro

Dyqan me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ne nje prej zonave me te preferuara te qytetit, prane me te gjitha pikat kyce dhe sherbimet e nevojshme. Dyqani ka nje siperfaqe prej 67 m2 , dhe ofron 2 ambjente te ndara me gips qe...

Apartament 3+1 per shitje afer me Liqenin e Thate ne Tirane , (TRS-415-70a) Cmimi:100.000

Apartament per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. I pozicionuar ne katin e trete te nje pallati te ri dhe  me pamje pjeserisht nga Liqeni Artificial i Tiranes.  Me nje siperfaqe te brendshme prej 100 m2 ofron sallon bashkan...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Liqenit te Thate ne Tirane , (TRR-415-69a) Cmimi:400

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane. I pozicionuar ne katin e trete te nje pallati te ri dhe  me pamje pjeserisht nga Liqeni Artificial i Tiranes.  Me nje siperfaqe te brendshme prej 100 m2 ofron sallon bashkangji...

Toke per shitje prane Fakultetit te Mjekesise ne rrugen e Dibres ne Tirane (TRS-415-68b) Cmimi:60.000 Euro

Toke per shitje prane rruges Selaudin Zorba ne Tirane. Pozicionohet prane fundit te nje rrugice lagje e cila ka dalje ne rrugen kryesore. Toka ka siperfaqe prej 355 m2. Eshte shume e pershtatshme per ndertimin e nje shtepie...

Vile 3 - kateshe per shitje prane qendres tregtare TEG ne Tirane (TRS-415-67b) Cmimi:245.000 Euro

Vile per shitje prane zones se Lundres se Tirane. Pozicionohet ne nje kompleks vilash te ndertuar kohet e fundit.  Kompleksi ju ofron siguri me kamera e roje 24-ore dhe administrim. Vila ka siperfaqe ndertimi prej 198 ...

Apartament 2+1 ne shitje tek Zogu i Zi ne Tirane (TRS-415-66m) Cmimi:67 000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati ekzistues. Pallati ndodhet ne rruge kryesore dhe ofron akses ne zonen Zogu i Zi, rrugen e Durresit, rrugen Mine Peza....

Vile 3 - kateshe me qera prane kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-415-65b) Cmimi:2200 Euro

Vile moderne me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Ajo pozicionohet buze rruge kryesore dhe eshte e pajisur me 2 porta te cilet jane te pajisura me pult. Vila ka 615 m2 ndertim dhe 415 m2 toke. Ndertimi I saj eshte teper cileso...

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Mine Peza ne Tirane (TRS-816-25K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane. Apartame...

Cmimi:45.000 euro

Apartament dupleks me qera ne qender te Tiranes , (TRR-816-26K)
Tirane,Albania

Apartament dupleks me qera ne qender te Tiranes .  Pozicionohe...

Cmimi:450 Euro

Dyqan me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRR-816-27b)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne krah te Ambasades se Vatikanit ne Tirane. Ndodhet ...

Cmimi:370 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje te ish Ekspozita ne Tirane (TRS-816-28b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane bulevardit Gjergj Fishta ne Tirane. Poz...

Cmimi:125.000 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Qendres Globe ne Tirane (TRR-816-29K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti n...

Cmimi:260 euro