Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 2+1 me qera te Kopshti Botanik ne Tirane, (TRR-1014-29a) Cmimi:400

Apartament me qera afer kopshtit Botanik ne rrugen Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti eshte gjysem papafingo ne katet e fundit te nje pallati te ri ( kati i peste me ashensor) me pamje nga Liqeni Artificial i Tiranes dhe Kopshti Botani...

Apartament 3+1 i pamobiluar me qera te Kopshti Zoologjik ne Tirane (TRR-1014-28j) Cmimi:400 euro

Apartament 3+1 me qera prane Liqenit Artificial te Tiranes.Banesa ndodhet ne katin e VII-te dhe te fundit te nje kompleksi pallatesh.Ky kompleks ju siguron te gjitha kushtet e nevojshme per banim, si: ashensor, mundesi parkimi, dyqane,...

Vile 3 kateshe me qera prane Vilave Gjermane ne Tirane (TRR-1014-27j) Cmimi:1200 euro

Vile 3 kateshe me qera prane Vilave Gjermane ne Tirane.Zona eshte e njohur ne kete emertim duke qene se aty ndodhen disa vila te banuara nga qytetare shqiptare dhe te huaj.Zona ju ofron qetesi dhe sigurine e nevojshme.Kjo vile ka...

Dyqan per shitje prane zones se Yzberishtit ne Tirane (TRS-1014-26b) Cmimi:98.800 Euro

Dyqan per shitje perballe KMY ne Yzberisht.Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat te ri.Perpara dyqani ka lulishte te cilet ju mund ta shfrytezoni ate me se mire ne varesi te biznesit qe do hapni.Dyqani ka siperfaqe prej 76 m2 ku ...

Ambjent per zyra me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1014-25j) Cmimi:600 euro

Apartament 3+1 me qera per zyra ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.Pozicionohet ne katin e II-te te banimit, ne nje pallat te ri i pajisur me 2 ashensore.Siperfaqja prej 134m2 eshte e organizuar ne: ambjent i madh pune me ballkon te mby...

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges Bogdaneve ne Tirane (TRS-1014-24b) Cmimi:155.000 Euro

Apartament modern per shitje ne rrugen Edit Durham. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri te perfunduar ne vitin 2012 prane njesise bashkiake numer 10. Pallati ka ndertim teper cilesor, ai ofron ashensore, siguri dhe administ...

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges Papa Gjon Pali II ne Tirane (TRR-1014-23b) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne rrugen Mustafa Matohiti. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri buze rruge kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 82 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, koridor, tualet dhe ballkon....

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1014-22j) Cmimi:400 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.Banesa ndodhet ne katin e X-te te nje pallati te ri, cilesore si ne punime te jashtme dhe te brendshme.Pallati ju mundeson 2 ashensore, siguri dhe administrim.Apartamenti ...

Apartament 2 + 1 me qera te Kopshti Zoologjik ne Tirane (TRR-1014-21b) Cmimi:700 Euro

Apartament modern me qera ne rrugen Bilal Sina. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane rruges kryesore. Pallati ofron siguri me roje e kamera 24-ore, administrim dhe ashensore. Banesa ka siperfaqe prej 105 m2 te...

Apartament 2 + 1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-1014-20b) Cmimi:350 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje kompleks pallatesh prane liqenit. Me nje siperfaqe prej 105 m2 ai ndahet ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 ball...

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane (TRR-1014-19j) Cmimi:1700 euro

Ambjent biznesi me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.Kjo prone ofron katin e pare te nje vile 3 kateshe ne nje nga lagjet me te preferuara ne Tirane.Kati ka siperfaqe prej 120m2 te ndare ne 5 dhoma, kuzhine, korridore, depo dhe ...

Vile 3 kateshe me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1014-18j) Cmimi:3500 euro

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane.Vila pozicionohet ne zemer te qytetit, ne nje nga rruget kryesore te Tiranes, e pershtatshme si per banim ashtu edhe biznes.Me siperfaqe ndertimi 360 m2, ajo eshte e organizuar ne t...

Ambient me qera per zyra ne rrugen e Barrikadave ne Tirane (TRR-818-12E)
Tirane,Albania

Ambient me qera per zyra ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet...

Cmimi:3600 Euro

Ambient me qera per zyra ne qender te Tiranes (TRR-818-13E)
Tirane,Albania

Ambient me qera per zyra ne rrugen Abdi Toptani ne nje nga qendrat m...

Cmimi:1500 Euro

Apartament 1+1 me qera prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane, (TRR-818-14d)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Ndodhe...

Cmimi:240 Euro

Ambient per zyra me qera ne qender te Tiranes (TRR-818-15E)
Tirane,Albania

Ambient me qera per zyra ne rrugen Abdi Toptani, shume prane qendres...

Cmimi:1200 Euro

Apartament 1+1 per qera prane sheshit Wilson ne Tirane, (TRR-818-16d)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:350 Euro