Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRS-1014-13b) Cmimi:74.000 Euro

Apartament per shitje perballe bllokut te Ambasadave. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat ekzistues. Banesa ka siperfaqe prej 77 m2 te ndare ne sallon, 2 dhoma gjumi, kuzhine e pozicionuar ne koridor, ballkon, tualet dhe koridor....

Apartament 1+1 ne shitje perballe Stadiumit Dinamo ne Tirane (TRS-1014-12j) Cmimi:65000 euro

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Grigor Heba ne Tirane.Kjo prone eshte mundesia me e mire per te investuar.Aktualisht, apartamenti eshte me qera ne nje kontrate afatgjate.Ndaj ju mund t’a blini dhe te vilni te ardhurat e ...

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRS-1014-11j) Cmimi:60000 euro

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne katin e IX-te te banimit dhe te fundit te pallatit.Ai ofron siperfaqe te brendshme prej 79m2, te shperndare ne sallon ndenje + kuzhine, 2 dhoma gjumi, banj...

Apartament 2 + 1 me qera ne bulevardin Zogu i I ne Tirane , (TRR-1014-10b) Cmimi:450 Euro

Apartament me qera prane stacionit te Trenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri, prane rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 135 m2 e ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, tualet, 2 ballkone dhe...

Ambjent biznesi me qera prane Kristal Center ne Tirane (TRR-1014-9j) Cmimi:1000 euro

Dyqan me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne katin e nendheshem te nje pallati te ri, me siperfaqe 365m2.Ka funksionuar me pare per biznes lavazhi, por mund te sherbej per cfaredo lloj biznesi.Eshte e pershtat...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRR-1014-8L) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne afersi te qendres, ne mesin e rruges se Durresit dhe Kavajes. Pozicionohet ne katin e 11-te ne nje pallat te ri buze rruge kryesore. Pallati ofron siguri me kamera 24-rore, administrim dhe ashensore. B...

Ambjent per biznes ne shitje te Komuna e Parisit ne Tirane (TRS-1014-7j) Cmimi:365.000 Euro

Ambjent biznesi ne shitje prane Kristal Center ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne katin e nendheshem te nje pallati te ri, me siperfaqe 365m2.Ka funksionuar me pare per biznes lavazhi, por mund te sherbej per cfaredo lloj biznesi.Esht...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane (TRS-1014-6j) Cmimi:82.000 euro

Apartament 2+1 ne shitje prane Prokurorise se Tiranes.Apartamenti pozicionohet ne katin e IV-rt te nje pallati te ndertuar ne vitet 2000, pa ashensor.Me siperfaqe te brendshe 96.2 m2, banesa perfshin sallon ndenje, aneks gatim, 2 dhoma...

Ambjent per zyra me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRR-1014-5j) Cmimi:1175 Euro

Apartamente per zyra me qera ne Tirane.Ambjenti perfshin gjysmen e katit te VII-te te nje kompleksi te ri pallatesh.Kulla ne te cilen ndodhet eshte projektuar qe ne themel per zyra perfaqesuese.Hapesira perfshin 147m2 te shfrytez...

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1014-4b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne rrugen Nasi Pavllo. Banesa ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri, prane Drejtorise se Higjenes. Me nje siperfaqe prej 72 m2 ajo ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi, tualet, koridor dhe ballk...

Apartament 1+1 me qera te Stadiumi Dinamo ne Tirane (TRR-1014-3j) Cmimi:350 euro

Apartament 1+1 prane rruges Sulejman Delvina ne Tirane.Banesa ndodhet ne nje lagje shume te njohur te qytetit dhe te preferuar.Pallati gjendet perballe Stadiumit Dinamo, shuem prane zones se Bllokut, Liqenit Artificial, Komunes se Pari...

Dyqane per shitje prane mbikalimit te kthesa e Kamzes ne Tirane (TRS-1014-2b) Cmimi:1.928.770

Dyqane per shitje prane spitalit Hygeia ne kthesen e Kamzes. Ato ndodhen ne katin e pare, te trete dhe te peste ne nje ndertese te re tregtare. Ndertesa ka pak kohe qe ka perfunduar dhe ka punime teper cilesore. Ne te do ju...

Apartament 1+1 me qera prane gjimnazit Besnik Sykja ne Tirane (TRR-217-7K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Aparta...

Cmimi:300 euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane (TRS-217-8L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane. Ndodh...

Cmimi:67.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-217-9L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane Qendres Globe ne Tirane. Nodhet ne kat...

Cmimi:400 Euro

Vile 3-kateshe per shitje ne zones e Shkozes ne Tirane (TRS-217-10L)
Tirane,Albania

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Pano Lula ne Tirane. Vila ka nj...

Cmimi:140.000 Euro

Apartament 3+1 per shitje prane Sheshit Skenderbej ne Tirane (TRS-217-11K)
Tirane ,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane Apartame...

Cmimi:216.000 Euro