Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-814-34j) Cmimi:270 euro

Apartament 2+1 me qera te shkolla Faik Konica ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje lagje te qete te qytetit dhe mjaft te njohur. Prane rruges kryesore te Myslym Shyrit dhe e aksesueshme me rruget e tjera kryesore te Tiranes....

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Budi ne Tirane (TRR-814-33j) Cmimi:900 euro

Apartament 2+1 me qera pas Ambasades Amerikane ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile, me siperfaqe totale 270m2. Ofron siperfaqe te madhe banimi(200m2) si dhe ballkone rreth e qark. Hapesira e brendshm...

Toke per shitje ne zonen e Paskuqanit ne Tirane (TRS-814-32b) Cmimi:126.000 Euro

Toke per shitje prane Liqenit te Paskuqanit. Toka ndodhet disa metra larg liqenit, buze rruge kryesore e cila ndan zonen e Paskuqanit me ate te Kamzes. Siperfaqja e saj eshte 3000 m2 dhe eshte ne formen e nje drejtkendeshi me gjate...

Apartament 2 + 1 per shitje prane Institutit te Larte Bujqesor ne Tirane (TRS-814-31b) Cmimi:105.000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Gramozi. Banesa eshte njekateshe, ndertim I vitit 1985, dhe ndodhet buze rruge kryesore. Ka dalje ne rrugen nacionale qe lidh Tiranen me qytetet e tjera te veriut te Shqiperise. Siperfa...

Apartament 2 + 1 per shitje prane ish-Nisharakut ne Tirane (TRS-814-30b) Cmimi:85.000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Muhedin Llagani. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 ne nje pallat te ri prane Universitetit Europian te Tiranes. Banesa ka nje siperfaqe prej 125 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dh...

Apartament 2+1 ne shitje te Qendra Globe ne Tirane (TRS-814-29j) Cmimi:99.000 euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IX-te te banimit, me siperfaqe totale 114m2. Pallati eshte i pajisur me ashensor, administrim dhe siguri. Siperfaqja e brendshme prej 10...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-814-28j) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera prane Qendres Globe ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te zhvilluar vitet e fundit, me ndertime te reja dhe plot biznese. Pallati pozicionohet ne buze te rruges kryesore , me ashensor, siguri dhe ad...

Apartament 1 + 1 per shitje prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane (TRS-814-27b) Cmimi:880 Euro / m2

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha. Banesa ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri. Pallati ofron administrim, ashensore dhe siguri 24-ore. Ai pozicionohet buze rruge me akses ne disa rruge kryesore sic jane e D...

Apartament 1 + 1 me qera prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane (TRR-814-26b) Cmimi:320 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha. Banesa ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri. Pallati ofron administrim, ashensore dhe siguri 24-ore.  Ai pozicionohet buze rruge dhe prane saj ka shume lokale, dy...

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRS-814-25b) Cmimi:127.800 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Faik Konica. Banesa ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane Universitetit Gjeologji-Miniera. Pallati ofron administrim, ashensore dhe ndodhet buze rruge kryesore. Apartamenti ...

Apartament 3 + 1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRS-814-24b) Cmimi:110.000 Euro

Apartament per shitje prane Drejtorise se Policise ne Tirane. Ai ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat ekzistues. Pallati ofron administrim dhe pozicionohet vetem pak metra larg rruges kryesore te Myslym Shyrit. Banesa ka n...

Apartament 2+1 ne shitje te Stacioni i Trenit ne Tirane (TRS-814-23j) Cmimi:105.000 euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nertesat e vjetra, ne buze te rruges kryesore. Pozicionohet ne katin e II-te, me siperfaqe te brendshme 81m2. Hapesira eshte e shperndare n...

Apartament 3 + 1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-416-13b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:550 Euro

Apartament 3+1 me qera prane Sheshit Skenderbej ne Tirane (TRR-416-14K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartament...

Cmimi:800 euro

Apartament 2 + 1 per shitje ne kompleksin Panorama ne Tirane (TRS-416-15b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje disa metra larg rruges Asim Vokshi ne Tirane. ...

Cmimi:116.000 Euro

Magazine me qera prane City Park ne krah te autostrades Tirane - Durres (TRR-416-16b)
Tirane,Albania

Magazine me qera ne rrugen e Limuthit ne Tirane. Pozicionohet buze ...

Cmimi:1500 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane (TRR-416-17K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:330 euro