Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 1 + 1 ne shitje prane Ali Demit ne Tirane (TRS-714-15b) Cmimi:54.000 Euro

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri ne Tirane. Pallati ndodhet buze rruge ne nje lagje shume te qete. Ai ofron siguri, administrim dhe ashensore....

Apartament 2 + 1 per zyra me qera ne Unazen e re ne Tirane (TRR-714-14b) Cmimi:250 Euro

Apartament 2 + 1 me qera per zyra ne rrugen Mikel Maruli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri te sapoperfunduar prane Unazes se Re ne Tirane. Pallati ndodhet buze rruge me mundesi shume te mire reklami...

Apartament 1+1 me qera prane Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-714-13j) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera prane rruges Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit, prane rrugeve kryesore, prane Parkut Kombetar te Tiranes, qendres, zones se Bllokut, etj. Pozicionohet ne katin e pare te banimit, me...

Apartament modern 3+1 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane (TRR-714-12k) Cmimi:1500 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Elbasanit, Sauk, Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone rezidenciale te ndertuar vitet e fundit, me cilesi te larte ndertimi dhe me te gjitha fasilitetet e nevojshme. Pozicionohet ne katin e III-...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane (TRR-714-11b) Cmimi:400 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallati te ri. Zona eshte shume e preferuar e mbushur plot dyqane te ndryshme, me vetem 5 minuta larg qendres se Tiranes. Pa...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane (TRR-714-10b) Cmimi:350 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri ne Tirane. Pallati ka nje pozicion teper te favorshem me akses ne dy rruge kryesore te Tiranes qe jane e Kavajes dhe My...

Apartament modern per shitje 3 + 1 ne rrugen Jordan Misja ne Tirane (TRS-714-9b) Cmimi:140 000 Euro

Apartament modern 3 + 1 per shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te ne nje residence banimi te ndertuar vitet e fundit ne Tirane. Residenca I ploteson te gjitha kushtet per te bere nje jetese sa me te r...

Vile 5-kateshe me qera ne rrugen Tre Vellezerit Kondi ne Tirane (TRR-714-8j) Cmimi:3000 euro

Vile 5-kateshe me qera pas Rezidences Amerikane ne Tirane. Kjo vile ndodhet ne nje lagje te njohur dhe te ndertuara plot me vila, ne koder te fshatit. Zona eshte mjaft e qete dhe vitet e fundit eshte zhvilluar dhe populluar nga sht...

Dyqan me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane (TRR-714-7j) Cmimi:925 Euro

Dyqan me qera ne Qender Tregtare ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te qendres, aty ku shume biznese te llojeve te ndryshme zhvillojne aktivitetin e tyre. Dyqani ka hapesire prej 66 m2, e cila shfrytezohet sipas deshires, ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane (TRR-714-6j) Cmimi:400 euro

Apartament 3+1 me qera prane rruges Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile, e ndertuar me punime cilesore. Kjo shtepi ofron siperfaqe prej 120m2 te organizuar ne sallon ndenje, ambjent gatimi i ndare, 3 ...

Vile 3 - kateshe me qera te rrethrrotullimi i Saukut ne Tirane (TRR-714-5b) Cmimi:1200 Euro

Vile 3 – kateshe me qera te rrethrrotullimi ne Sauk ne Tirane. Vila ndodhet prane rruges kryesore Herman Gmeiner, ne nje shume te zone te qete vetem 4 km larg qendres se Tiranes. Ka nje siperfaqe ndertim prej 200 m2 te ndare ...

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-714-4S) Cmimi:1000 Euro

Apartament 3+1  me qera prane ne rrugen Pjeter Budi, prane Ambasades Suedeze ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile tre kateshe. Ka nje siperfaqe prej 220 m2 te organizuar ne dy dhoma ndenje, 3 dhoma gjumi, nje dhome h...

Apartament 1+1 me qera te Ish Ekspozita ne Tirane (TRR-319-43S)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera te bulavardi Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhe...

Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera prane bulevardit Bajram Curri ne Tirane (TRR-319-44T)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera prane Brrylit ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Cmimi:300 Euro

Dyqan Dupleks per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRS-319-46T)
Tirane,Albania

Dyqan Dupleks per shitje prane kishes ne Don Bosko ne Tirane. Ndodh...

Cmimi:250.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Jordan Misja ne Tirane (TRR-319-47L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera shume prane rruges kryesore Asim Vokshi. Ndo...

Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane (TRS-319-48S)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:46.000 Euro