Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 2+1 me qera prane qendres ne Tirane (TRR-314-56L) Cmimi:450 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne bulevardin Zogu i I ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri prane qendres se Tiranes. Ka nje siperfaqe prej 99 m2 dhe hapesira eshte e ndare ne kete menyre, sallon se bashku ...

Apartament 1 + 1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-314-55b) Cmimi:480 Euro

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4- te nje pallati te ri ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 70 m2 shtepia ofron sallon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi, koridor, tualet dhe b...

Dyqan ne shitje prane Viles Gold ne Tirane (TRS-314-54j) Cmimi:2000 euro/m2

Dyqan ne shitje ne rrugen Ali Pashe Gucia ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, me siperfaqe 16m2. Aktualisht funksionon si parukeri, por eshte i pershtatshem per cfaredolloj biznesi. Pozicionohet ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-314-53j) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e IV-rt te nje pallati te vjeter por te mirembajtur. Avantazh i kesaj prone eshte zona ku ajo gjendet. Apartamenti ndodhet ne nje lagje mjaft...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Barrikadave ne Tirane (TRR-314-52j) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Qendres se Tiranes. Apartamenti ndodhet ne nje lagje te vjeter dhe te qete te Tiranes, shume prane Qendres se qytetit. Zona ploteson te gjitha kushtet, prane saj ndodhen supermarkete, dyqane, lokale si ...

Apartament 3+1 per shitje te Komuna e Parisit ne Tirane , (TRS-314-51b) Cmimi:124.200 Euro

Apartament 3 + 1 per shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri prane qendres Kristal ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 138 m2 shtepia ofron sallon se bashku me kuzhinen, 3 dhoma ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRS-314-50b) Cmimi:95 000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ndertuar ne vitin 1999 ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 95 m2 shtepia ofron sallon se bashku me kuzhinen, 2 dh...

Apartament 2+1 ne shitje prane Gjimnazit Partizani ne Tirane (TRS-314-49j) Cmimi:800 euro/m2

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Ali Pashe Gucia ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje qendrore te qytetit, te qete dhe qe siguron kushte shume te mira. Pallati eshte i ri, i pajisur me ashensore e pozicionohet prane rruges...

Apartament 2+1 me qera ne prane Kodres se Diellit ne Tirane (TRR-314-48b) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Selita e vogel ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te nje pallati te ri te sapondertuar ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 123 m2 shtepia ofron sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 b...

Apartament 3+1 me qera ne Qender te Tiranes (TRR-314-47j) Cmimi:800 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne qender te kryeqytetit duke krijuar kushtet me te mira per te jetuar. Pozicionohet ne katin e VI-te te nje kompleksi te ri pallatesh, me siperfaqe total...

Apartament 1+1 ne shitje prane stacionit te trenit ne Tirane (TRS-314-46b) Cmimi:66 000 Euro

Apartament 1 + 1 per shitje ne bulevardin Zogu i 1 ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri prane rruges kryesore. Me nje siperfaqe prej 59 m2 shtepia ofron sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi, tualet,...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-314-45E) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Islam Alla, prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje godine 4 kateshe. Siperfaqja prej 80 m2 eshte e organizuar ne nje sallon ndenje dhe kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjum...

Apartament 2+1 per qera prane rruges Teodor Keko ne Tirane (TRR-219-37L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Sokrat Miho ne Tirane. Ndodhet ne...

Cmimi:350 Euro

Zyre me qera prane Drejtorise se Policise ne Tirane (TRR-219-38T)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Zyra ndodhet ne kat...

Cmimi:600 Euro

Magazine me qera prane QTU-se ne Tirane (TRR-219-39T)
Tirane,Albania

Magazine me qera, prane rruges Dardania, ne Tirane. Siperfaqja tota...

Cmimi:7800 Euro

Magazine me qera prane rruges Jordan Misja ne Tirane (TRR-219-40L)
Tirane,Albania

Magazine me qera ne rrugen Azem Galica ne Tirane. Ndodhet ne katin ...

Cmimi:200 Euro

Zyre me qera prane zones se Medresese, ne Tirane (TRR-219-41T)
Tirane,Albania

Zyre me qera prane Medresese, ne rrugen Besim Daja, ne Tirane. Ndod...

Cmimi:300 Euro