Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane (TRR-514-1j) Cmimi:300 euro

Apartament 2+1 me qera prane ish-Restorant Durresit ne Tirane. Pallati ndodhet ne nje lagje te vjeter dhe buze Unazes se Vogel se qytetit. Zona eshte e qete dhe mjaft e njohur. Apartamenti pozicionohet ne katin e III-te, me...

Zyre me qera ne qender te Tiranes (TRR-414-65b) Cmimi:600 Euro

Zyra me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane. Hyrja e saj eshte me porte automatike ne te cilen mund te shkojme me ashensore ose nepermjet shkalleve. Zyra ka nje siperfaqe prej 50 m2. Eshte shume e pershtatshme per zyre ...

Apartament 2+1 ne shitje prane liqenit artificial te Tiranes (TRS-414-64b) Cmimi:90.000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 4 te nje kompleksi pallatesh prane liqenit artificial te Tiranes. Me nje siperfaqe prej 100 m2 ajo ofron sallon se bashku me kuzhinen, 2 dho...

Apartament luksoz ne shitje te Kopshti Botanik ne Tirane (TRS-414-63j) Cmimi:190.000 euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone te preferuar te qytetit, plot ajer te paster dhe komoditete jetese. Pallati pozicionohet ngjitur me hyrjen e Kopshtit Botanik, shume prane ...

Zyre/Apartament per shitje te Liqeni Artificial ne Tirane, (TRS-414-62a) Cmimi:3000 Euro / m2

Zyre per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.Zyra pozicionohet ne katin e trete nga toka te nje pallati te ri dhe shume te mirembajtur ne hyrje te Parkut te madh te Tiranes.Me nje siperfaqe prej 89 m2 ofron nje ambjent te hapur pe...

Ambjent per zyra me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRR-414-61j) Cmimi:350 Euro

Ambjent per zyre me qera prane Qendres se Tiranes. Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues, me siperfaqe 25 m2. Hapesira eshte e ndare ne dy dhoma qe lidhen me nje korridor te vogel. Dhomat jane 10 m2 dhe ...

Apartament 3 + 1 per shitje ne rrugen Him Kolli ne Tirane , (TRS-414-60b) Cmimi:141.600 Euro

Apartament 3 + 1 per shitje ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri. Me nje siperfaqe prej 118 m2 shtepia ka nje ndarje shume praktike te dhomave. Ajo perfshin sallon se bash...

Dyqan me qera prane liqenit artificial ne Tirane (TRR-414-59b) Cmimi:300 Euro

Dyqan me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri prane liqenit artificial ne Tirane. Ka nje siperfaqe prej 70 m2 ku perfshihet dhe nje tualet. Brenda ne dyqan jane bere dhe disa pu...

Apartament 1+1 me qera prane liqenit Artificial te Tiranes (TRR-414-58b) Cmimi:300 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne Tirane. Zona eshte shume e qete dhe plot ajer te paster. Ka nje siperfaqe prej 55 m2 ku perfshijme, sallon se ba...

Apartament 2 + 1 me qera prane liqenit Artificial te Tiranes (TRR-414-57L) Cmimi:450 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ne Tirane. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nder me te kerkuarat sepse ndodhet prane liqenit artificial te Tira...

Apartament modern me qera prane liqenit Artificial te Tiranes (TRR-414-56b) Cmimi:1300 Euro

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri te prane liqenit artificial Tiranes. Apartamenti ka nje nje siperfaqe prej 150 m2 duke perfshire:  - Salloni...

Dyqan me qera te Kryqezimi i 21-Dhjetorit ne Tirane (TRR-414-55j) Cmimi:6500 Euro

Ambjent biznesi me qera prane Kryqezimit te 21-Dhjetorit ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, me siperfaqe 650 m2. Ambjenti eshte i ndare me kolona 5.40m larg njera tjetres. Ju mund ta riorganizon...

Dyqan me qera ne rrugen Bardhyl ne Tirane (TRR-816-9b)
Tirane,Albania

Dyqan me qera te kryqezimi i rruges Bardhyl me rrugen Kongresi i Man...

Cmimi:407 Euro

Apartament me qera per banim ose per zyre prane qendres se Tiranes (TRR-816-10b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per zyra me qera ne fillimin e rruges Mine Peza ne ...

Cmimi:400 Euro

Dyqan me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRR-816-14b)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne krah te Ambasades se Vatikanit ne Tirane. Ndodhet ...

Cmimi:600 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-816-15b)
Tirane,Albania

Apartament me qera pak metra larg qendres Globe ne rrugen e Kavajes ...

Cmimi:450 Euro

Apartament 1 + 1 per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRS-816-16b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Vellezerit Manastirli ne Tirane. Nd...

Cmimi:43.000 Euro