Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 3 + 1 ne shitje prane Bllokut ne Tirane , (TRS-214-40b) Cmimi:210.000 Euro

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 140 m2. Hapesira eshte e shperndare ne kuzhine, 3 dhoma, koridor, 2 ballkone, depo te vogel dhe ...

Apartament 3 + 1 me qera per zyra prane Bllokut ne Tirane (TRR-214-39b) Cmimi:600 Euro

Apartament 3+1 per zyra me qera rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 140 m2. Hapesira eshte e shperndare ne kuzhine, 3 dhoma, koridor, 2 ballkone, depo te vogel d...

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane , (TRR-214-38b) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri prane pishinave dhe Liqenit Artificial ne Tirane. Pozicioni I shtepise eshte mjaft I pershtatshem duke qene se eshte nje n...

Vile 3-kateshe ne shitje ne rrugen e Barrikadave ne Tirane (TRS-214-37j) Cmimi:1.900.000

Vile 3-kateshe per shitje prane Stacionit te Trenit ne Tirane. Vila ndodhet ne nje lagje te vjeter te Tiranes, ne prane rruges se Barrikadave, prane Stacionit te Trenit, pas Martenitetit “”Mbreteresha Geraldine”, Bulevard...

Apartament 3+1 me qera te Liqeni i Thate ne Tirane (TRR-214-36b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri prane Liqenit te Thate ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 130 m2 kemi sallon se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, koridor, ...

Apartament 2+1 ne shitje prane Pazarit te Ri ne Tirane (TRS-214-35j) Cmimi:120.000 euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 100m2. Siperfaqja eshte shperndare mjaft mire ne: -korridor -sallon ndenje + kuzhine +...

Vile 2-kateshe me qera te Rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-214-34j) Cmimi:1600 euro

Vile 2 kateshe me qera ne Tirane. Vila ndodhet ne Rezidencen Kodra e Diellit, duke ju ofruar siguri dhe administrim 24h. Ne kete residence do te gjeni supermarket, parking, dyqane, lokale, pishine e shume fasilitete te tjera. ...

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane , (TRR-214-33b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne rrugen Kolombo ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te kompleksi Kolombo 2 prane Liqenit Artificial ne Tirane. Pozicioni I shtepise eshte mjaft I pershtatshem duke qene se eshte nje nder zonat me te ker...

Apartament 2+1 me qera te ish fusha e Aviacionit ne Tirane , (TRR-214-32b) Cmimi:250 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Grigor Gjirokastriti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe prej 80 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, korido...

Apartament 2+1 me qera prane shkolles Petro Nini Luarasi ne Tirane , (TRR-214-31b) Cmimi:400 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe prej 112 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridor, bal...

Apartament 1 + 1 per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRS-214-30b) Cmimi:750 Euro / m2

Apartament 1 + 1 per shitje te Liqeni i Thate ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te sapondertuar prane liqenit te thate te Tiranes.Shtepia ka nje siperfaqe prej 71 m2 dhe eshte e ndare ne sallon se bashk...

Bar Kafe ne shitje ne Qender te Tiranes (TRS-214-29j) Cmimi:200.000 euro

Lokal ne shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Lokali ndodhet ne brendesi te nje kompleksi te ri pallatesh, me siperfaqe 80 m2. Lokali funksionon si bar kafe dhe ushqim i shpejte restoranti. Ndodhet ne brendesi te pallat...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane , (TRS-712-7)
Tirane,Albania

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Mine Peza, afer Komisariatit nr 3 ne...

Cmimi:73.000

Ambjent me qera ne rrugen 28 Nentori ne Elbasan , (ELR-712-1)
Elbasan,Albania

Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri multifunksiona...

Cmimi:700

Apartament me qera 1+1 afer Parkut dhe Liqenit te Tiranes, (TRR-712-8)
Tirane,Albania

Apartament 1+1, ne  katin e dyt te nj rezidence prestigjioze ...

Cmimi:700

Shtepi ne shitje ne fshatin Xhafzotaj ne Durres, (DRS-712-2)
Durres,Albania

Shtepi private per shitje ne fshatin Xhafzotaj te Durresit vetem 30 ...

Cmimi:65.000

Apartament ne shitje tek sheshi Wilson ne Tirane , (TRS-712-9)
Tirane,Albania

Cmimi 1000 /m2 ...

Cmimi:1000 /m2