Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Dyqan ne shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane (TRS-514-26j) Cmimi:50.000 euro

Dyqan ne shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe te populluar te Tiranes, prane Uzines Enver, Drejtorise se Patentave, Universitetit Europian, etj. Dyqani pozicionohet ne katin bodrum...

Apartament 1 + 1 me qera prane fakultetit Ekonomik ne Tirane (TRR-514-25b) Cmimi:300 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete ne nje pallat te ri perballe fakultetit Ekonomik ne Tirane. Pallati ndodhet buze rruge kryesore dhe ka ndertim teper cilesor. Ai ofron s...

Apartament 3 + 1 me qera prane qendres ne Tirane (TRR-514-24b) Cmimi:600 Euro

Apartament 3 + 1 me qera ne Bulevardin Zogu i 1 ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri. Pallati eshte I pajisur me ashensore dhe pozicionohet buze rruge kryesore. Ballkonet kane pamje nga jug-lindja dhe ...

Apartament 2+1 ne shitje rrugen Don Bosko ne Tirane (TRS-514-23j) Cmimi:140.000 euro

Apartament 2+1 ne shitje prane Unazes se Vogel se Tiranes. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri pallatesh buze rruges kryesore, me cilesi te larte ndertimi. Banesa ndodhet ne katin e VI-te te banimit, me siperfaqe 138.5 m2....

Dyqan me qera ne Qender te Tiranes (TRR-514-22j) Cmimi:1500 Euro

Dyqan me qera ne rrugen Ded Gjo Luli ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe, me siperfaqe 70m2. Ambjenti eshte i organizuar ne 40 m2(4m*10m) dhe 30 m2 te pjeses se pasme jane jane ne forme dupleksi me shkalle, pra ne perdorim ju...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRS-514-21j) Cmimi:57.000 euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks pallatesh, Kompleksi Hawai. Shtepise i jane bere rikostruktime dhe punime teper cilesore. Ka nje siperfaqe prej 85 m2, e pozicionua...

Apartament 2+1 me qera afer rruges se Elbasanit ne Tirane , (TRR-514-20a) Cmimi:350

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ali Visha ne Tirane, vetem 10 min larg nga Ambasada Amerikane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri dhe shume te mirembajtur. Me nje siperfaqe prej 160 m2 duke ofruar sallon, kuz...

Apartament 2 + 1 ne shitje te kopshti Botanik ne Tirane (TRS-514-19b) Cmimi:850 Euro / m2

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Shtepia ndodhet ne nje kompleks pallatesh te ndertuar prane kopshtit Botanik. Ka nje siperfaqe prej 108.8 m2 e cila ndahet ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gj...

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-514-18j) Cmimi:3220 Euro $

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara per te zhvilluar biznese te ndryshme. Dyqani pozicionohet ne katin perdhe, me siperfaqe 145 m2. Me fasade prej 8 m, keni munde...

Apartament 2 + 1 ne shitje prane Freskut ne Tirane (TRS-514-17b) Cmimi:53.900 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane Freskut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompleks rezidencial, prane Restorant Qesarak te zonen e Linzes. Per te shkuar ne kete pallat jane dy rruge ku njera prej tyre eshte e sapoperf...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-514-16b) Cmimi:340 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 10-te nje pallati te ri prane parkut te Tiranes dhe shkolles se mesme Gjuhet e huaja. Ka nje siperfaqe prej 75 m2 e cila ndahet ne sallon se b...

Apartament 2 + 1 me qera prane liqenit Artificial te Tiranes (TRR-514-15b) Cmimi:350 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 90 m2 eshte e ndare ne sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, ...

Apartament 1 + 1 per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRS-1014-33b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Hamdi Sina. Ndodhet ne katin e 2-te...

Cmimi:40.500 Euro

Dyqan per shitje prane rruges Frederik Shiroka ne Tirane (TRS-1014-34b)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje prane Kopshtit Nr:2.Ambjenti ndodhet ne katin e par...

Cmimi:80.000 Euro

Dyqan ne shitje prane rruges Liqeni i Thate ne Tirane (TRS-1014-35j)
Tirane,Albania

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Peti ne Tirane.Dyqani ndodhet ne...

Cmimi:55.000 euro

Dyqan ne shitje te Pallatet Agimi ne Tirane (TRS-1014-36j)
Tirane,Albania

Ambjent biznesi ne shitje ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane.Dyqani nd...

Cmimi:234.000 Euro

Dyqan per shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRS-1014-37b)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje perballe Kompleksit Dajti ne Tirane. Ndodhet ne ka...

Cmimi:230.400 Euro