Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 3+1 me qera te Kopshti Zoologjik ne Tirane (TRR-913-4) Cmimi:550 euro

Apartament 3+1 me qera te Kopshti Zoologjik ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 130 m2. Siperfaqja eshte e organizuar ne 2 ambjente ndenje, kuzhine e vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete d...

Apartament 2+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-913-3) Cmimi:600 euro

Apartament 2+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe te preferuara te qytetit. Rezidenca shtrihet ne nje nga kodrat e Tiranes, plot ajer te paster dhe me te gjitha fasi...

Dy apartament 1+1 ne shitje te Zogu i Zi ne Tirane (TRS-913-2) Cmimi:170.500 Euro

Apartamente 1+1 ne shitje ne rrethrrotullimin e Zogut te Zi ne Tirane. Kjo prone nje siperfaqe totale rreth 155 m2, ne katin e 7 te nje pallati te ri. Hapesira eshte ndare ne dy apartamente. Njeri prej tyre perfshin sallon ...

Ambjent per zyra me qera ne Qender te Tiranes (TRR-913-1) Cmimi:700 euro

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e VI-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 150 m2. Hapesira eshte e organizuar ne forme dupleksi, ne 2 kate, me shkalle te brendshme. ...

Ambjent biznesi me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane (TRR-813-33) Cmimi:1700 euro

Ambjent biznesi me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te pallatit, me siperfaqe 75 m2. Dyqani perfshin vetrate xhami, si dhe dalje nga mbrapa. Hapesiren mund ta organizoni ne varesi te b...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-813-32) Cmimi:300 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Don Bosko, pa vajtur te “Vizion Plus” ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te banimit, te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 110 m2, te organizuar ne sallon ndenje, ambj...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRS-813-31) Cmimi:150.000 euro

Apartament 2+1 ne shitje pas Hotel Ferrarit ne Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e X-te dhe te fundit te nje pallati te ri. Banesa ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne sallon ndenje, ambjent ngrenje-gatimi,...

Dyqan ne shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRS-813-30) Cmimi:42.000 Euro

Dyqan ne shitje pas Hotel Ferrarit ne Don Bosko. Dyqani ndodhet ne brendesi te kompleksit te pallateve me siperfaqe 35 m2. Ndodhet ne katin e pare te pallatit me disa shkalle dhe i pajisur me qepen. Ambjenti eshte i pajisur...

Apartament 4+1 ne shitje prane Stacionit te Trenit ne Tirane (TRS-813-29) Cmimi:125.000 euro

Apartament 4+1 ne shitje ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Apartamenti ndodhet buze Unazes se vogel te qytetit, ne katin e III-te te nje pallati te ri. Banesa ka nje siperfaqe prej 138.8 m2, e pajisur me hipoteke. Aktuali...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dervish Hatixhe ne Tirane (TRR-813-28) Cmimi:300 euro

Apartament 1+1 me qera prane Bulevardit Zogu I ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e I-re te nje vile, me siperfaqe 100 m2. Banesa eshte e rikonstruktuar dhe punuar ne menyre cilesore, me hyrje te vecante. Hapesira esht...

Apartament 2+1 me qera te Liqeni Artificial ne Tirane (TRR-813-27) Cmimi:800 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe te preferuara te qytetit. Shume prane ajrit te paster te Liqenit Artificial te Tiranes, zones se ish-Bllokut e shume vend...

Apartament 2+1 ne shitje te Komuna e Parisit ne Tirane (TRS-813-26) Cmimi:850 euro/m2

Apartament 2+1 ne shitje prane Unazes se Madhe, te Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt tenje pallati te ri, te pajisur me ashensor. Banesa ka nje siperfaqe prej 109 m2 te organizuar ne sallon ndenje, ambjent gati...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-613-20)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne pas Alpet-it ne rrugen Myslym Shyri. Apar...

Cmimi:450 euro

Vile per biznes me qera te Kullat Binjake ne Tirane (TRR-613-21)
Tirane,Albania

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. Vila p...

Cmimi:1500 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane (TRR-613-22)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera pas Karburantit Alpet ne rrugen Myslym Shyri....

Cmimi:300 euro

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane , (TRS-615-43a)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Pallati...

Cmimi:385.000

Apartament 2+1 me qera te Liqeni Artificial ne Tirane (TRR-613-23)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera te Pishinat e Tiranes. Apartamenti ndodhet n...

Cmimi:550 euro