Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1113-32) Cmimi:250 euro

Apartament 1+1 me qera ne Tirane.I pozicionuar ne katin e III-te te nje pallati, apartamenti ofron 65 m2.Ne cmim perfshihet se bashku me mobilim, bashkohor dhe i rehatshem.Ne te hyre te baneses do gjeni: korridor te gjate, ambjen...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1113-31) Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 me qera pas Karburant Alpet ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri pa ashensor. Ka nje siperfaqe prej 85 m2 e organizuar ne sallon ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, ballkon, korridor dhe tualet. ...

Apartament 1+1 me qera prane Stacionit te Trenit ne Tirane (TRR-1113-30) Cmimi:250 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Kete apartament e karakterizon nje stil mjaft i bukur dhe i rehatshem. Ai eshte mobiluar dhe disenjuar me kujdes. Gjithcka ne te eshte pothuajse e re, me te gjitha ...

Apartament 2+1 me qera per zyra perballe Parlamentit ne Tirane (TRR-1113-29) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Xhorxh Bush ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e XI-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 108 m2. Ka funksionuar mjaft mire per zyra, por mund te sherbeje dhe per banim, i pamobiluar. H...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-1113-28) Cmimi:450 euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen prane Vizion Plusit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VI-te nje kompleksi te ri pallatesh, duke ofruar cdo sherbim te nevojshem. Ne te do gjeni: uje dhe drita 24h, administrim, ashensore, kut...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane (TRR-1113-27) Cmimi:330 euro

Apartament 3+1 me qera pas Spitalit Gjerman ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, me siperfaqe totale 120 m2. Banesa perfshin vetem kontrabufen e kuzhines me pajisjet e nevojshme elktroshtepiake dhe k...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane (TRS-1113-26) Cmimi:107.350 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Apartamenti ka nje hapesire prej 113 m2, duke perfshire sallon ndenje + kuzhine, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe 2 banjo. Siperfaqja eshte e organizuar mjaft mire, ne katin e X...

Apartament modern me qera ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-1113-25b) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Avantazh i kesaj prone eshte mobilimi dhe rehatia qe krijohet. Gjithecka ne te eshte projektuar dhe ideuar me kujdes. Apartamenti ka nje hapesire prej 113 m2 te orga...

Magazine me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-1113-24) Cmimi:7000 euro

Ambjent magazinimi me qera pas Hotel Ferrarit ne Tirane. Magazine eshte ndertuar ne vitet 1998, me mure te forte. Shtrihet ne nje oborr rreth 1000 m2, me siperfaqe 1367 m2 ne cdo kat. Lartesia e kateve eshte rreth 4.5m....

Apartament 2+1 ne shitje mbi Kolegjin Kristal ne Tirane (TRS-1113-23) Cmimi:650 euro/m2

Apartament 2+1 ne shitje prane Cez ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, 4-katsh, te perfunduar para 3 vjetesh, me punime cilesore. Ai ofron ashensore, garazh, administrim, shkalle te gjera me ndricim, etj. Di...

Apartament 3+1 ne shitje te Komuna e Parisit ne Tirane (TRS-1113-22) Cmimi:123.000 Euro

Apartament 3+1 ne shitje te Qendra Kristal ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te populluar te qytetit, dhe qe po zhvillohet dita dites. Kjo prone pozicionohet ne katin e IV-rt te nje pallati te ri, i pajisur me ashens...

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRS-1113-21) Cmimi:1000 euro/m2

Apartament 3+1 ne shitje prane Karburant Alpet ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt te banimit, te nje pallati te ri, me ashensore. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 154 m2, te organizuar mjaft mi...

Apartament 3 + 1 me qera disa metra larg bulevardit Zhan D Ark ne Tirane (TRR-516-22b)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane rruges Fadil Rada dhe Gjykates se Apelit ne...

Cmimi:700 Euro

Apartament 1 + 1 per shitje prane qendres se Tiranes (TRS-516-23b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne fillimin e rruges se Dibres ne Tirane. Ndo...

Cmimi:85.000 Euro

Dyqan me qera prane rruges se Dibres ne Tirane (TRR-516-24b)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Abdylla Keta ne Tirane. Ndodhet ne bodrumin...

Cmimi:800 Euro

Apartament 3+1 per zyre me qera tek Ring Center ne Tirane (TRR-616-6K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera tek RING CENTER ne Tirane. Zyra ndodhet ne k...

Cmimi:1100 euro

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRS-516-26b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Sulejman Pitarka ne Tiran...

Cmimi:110.000 Euro