Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 2+1 ne shitje te Stacioni i Trenit ne Tirane (TRS-813-25d) Cmimi:1200 euro/m2

Apartament 2+1 ne shitje ne Bulevardin Zogu i I ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te pallatit, te pajisur me ashensor. Me nje hapesire totale prej 96 m2, eshte e shperndare ne sallon ndenje, ambjent gatimi dhe ngrenje, ...

Apartament 2+1 me qera te Stacioni i Trenit ne Tirane (TRR-813-24) Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 ne shitje ne Bulevardin Zogu i I ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te pallatit, te pajisur me ashensor. Hapesira prej 96 m2 eshte e shperndare ne sallon ndenje, ambjent gatimi dhe ngrenje, 2 dhoma gjumi, ...

Lokal ne shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRS-813-23) Cmimi:240.000 euro

Bar Kafe ne shitje pas Gjimnazit te Gjuheve te Huaja ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri, me siperfaqe totale 109 m2. Hyrja per ne lokal eshte me ane te disa shkalleve te jashtme dhe te dekoruara. ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-813-22) Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 me qera mbrapa Gjimnazit te Gjuheve te Huaja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje te populluar dhe mjaft te njohur te qytetit. Zona ofron te gjitha kushtet pe rte jetuar , si dhe eshte shume prane parkut te Ti...

Apartament 2+1 me qera ne Qender te Tiranes (TRR-813-21) Cmimi:450 euro

Apartament 2+1 me qera te ish Kinema 17-Nentori ne Tirane. Apartamenti ndodhet brenda kompleksit te pallatit, duke siguruar te gjitha kushtet e nevojshme per banim. Ai pozicionohet ne katin e III-te te banimit, me siperfaqe 114 m2....

Apartament 2+1 me qera te Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-813-20d) Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 106 m2. Ne te do te gjeni sallonin e ndenjes se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe 2 b...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mylsym Shyri ne Tirane (TRR-813-19) Cmimi:400 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje te njohur dhe te qete te qytetit, shume prane rruges Myslym Shyri, Unazes se qytetit, Gjykates se Faktit ne Tirane, etj. I pozicionuar ne kat...

Vile 2 kateshe me qera te Kompleksi Dinamo ne Tirane (TRR-813-18) Cmimi:1300 euro

Vile 2-kateshe me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane. Vila ndodhet ne nje grup vilash, ne nje nga zonat me te qeta dhe te preferuara te qytetit. Shtepia eshte ndertuar ne 2001 dhe perfshin punime cilesore te brendshme dhe te ja...

Apartament modern 1+1 me qera te Kompleksi Dinamo ne Tirane (TRR-813-17) Cmimi:350 euro

Apartament modern 1+1 me qera te Kompleksi Dinamo ne Tirane. Apartamenti ndodhe ne katin e V-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 86 m2. Pallati ndodhet mes vilave, duke siguruar qetesine dhe sigurine e nevojshme per te jetuar....

Ambjent per zyra me qera ne Qender te Tiranes (TRR-813-16) Cmimi:550 euro

Ambjent zyrash me qera pas Hotel Tirana International ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 135 m2. Hapesira eshte e shperndare ne nje sallon te madh, 3 dhoma, 2 ballkone dhe tualet. ...

Apartament 1+1 me qera te Kompleksi Dinamo ne Tirane (TRR-813-15) Cmimi:300 euro

Apartament 1+1 me qera te Kompleksi Dinamo ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 65 m2. Hapesira eshte e organizuar ne sallon ndenje, dhome gjumi, aneks gatimi, ballkon dhe banjo. ...

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane (TRS-813-14) Cmimi:980 euro/m2

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IX-te te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 154 m2 te shperndare ne 5 dhoma dhe nje depo. Ju mund...

Vile 2- kateshe me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane (TRR-115-15r)
Tirane,Albania

Vile 2- kateshe me qera prane  Viles Gold ne Tirane, buze rruge...

Cmimi: 1100 Euro

Dyqan per shitje prane sheshit Wilson ne Tirane (TRS-115-16r)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane.Dyqani ndodhet ne ka...

Cmimi: 1700 Euro/m2

Apartament per zyra me qera ne Myslym Shyri ne Tirane (TRR-115-17r)
Tirane,Albania

Apartament per zyra me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.Pozicio...

Cmimi: 300 Euro

Apartament 2+1 per qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRR-115-18r)
Tirane,Albania

Apartament per qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.Apartamenti nd...

Cmimi:350 Euro

Vile 3- kateshe per shitje ne rrugen Xhorxh Bush ne Kamez, Tirane (TRS-115-19r)
Tirane,Albania

Vile ne shitje ne rrugen Xhorxh Bush ne Kamez, Tirane  ndertuar...

Cmimi:185.000 euro