Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 1+1 per shitje perballe Kompleksit Vizion + ne Tirane , (TRS-213-26) Cmimi:850 /m2

Apartament 1+1 per shitje perballe kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Kompleksi Eurovini eshte i ndertuar ne menyre cilesore dhe me materiale me standart te larte duke ...

Apartament 1+1 per shitje mbas Hotel Ferrarit ne Don Bosko, Tirane , (TRS-213-25) Cmimi:48.000

Apartament 1+1 per shitje mbarapa Hotel Ferrarit ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e katert te pallatit TID ne Don Bosko. Ka nje hapesire pre 68 m...

Dyqan me qera ne fillim te rruges se Dibres ne Tirane , (TRR-213-24) Cmimi:600

Dyqan me qera ne fillim te rruges se Dibres ne Tirane. Dyqani pozicionet ne katin e dyte te nje pallati te ri dhe ofron kushte shume te mira nga brenda me nje siperfaqe pr...

Apartament duplex me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-213-23S) Cmimi:800 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te dhe te 9-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 160 m2 i organizuar ne forme dupleksi me sallon te madhe dhe kuzhine te perbashket, 3 dhoma gju...

Vile me qera 3 kateshe te Vilat Gjermane ne Tirane (TRR-213-22) Cmimi:2000 euro

Vile 3 kateshe me qera perballe Tirana International School. Kati i pare, gjysem i nendheshem perfshin garazh dhe parkim. Kati i dyte ka 3 dhoma gjumi, sallon i madh i bash...

Apartament me qera 2+1 ne rrugen Pjeter Budi, Tirane (TRR-213-21) Cmimi:500 euro

Apartamenti ndodhet 200 m larg Liceut Artistik. Apartamenti pozicionohet ne katin e III te pallatit me siperfaqe 110 m2. Apartamenti ka 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhin...

Apartament me qera 1+1 prane Ambasades Amerikane, Tirane (TRR-213-20) Cmimi:300 euro

Apartamenti ndodhet ne katin II te banimit te nje pallati te ri, me siperfaqe 65 m2. Ofron sallon, 1 dhome gjumi, kuzhine, ballkon dhe banjo. Apartamenti ...

Apartament me qera ne Tirane , tek zyrat e AlbTelecom, (TRR-213-19) Cmimi:1000

Apartament ne qender te Tiranes, mbrapa zyrave qendrore te AlbTelecom. Apartamenti poziconohet ne katin e katert te nje pallat te ri. Me nje siperfaeq te brendshme 1...

Apartament papafingo me qera tek Liqeni i Thate ne Tirane , (TRR-213-18) Cmimi:600 Euro

Apartament papafingo me qera ne katin e 6 dhe te fundit te nje pallati te ri. Ndodhet afer liqenit te thate, me pamje te bukur dhe ajer te paster. Apartamenti ka nje siperf...

Ambjent per zyra me qera ne qender te Tiranes (TRR-213-17) Cmimi:350 euro

Ambjent per zyra ne qender te Tiranes. Me nje siperfaqe 95 m2, ofron 3 dhoma, ballkon, korridor dhe banjo. Te gjitha ambjentet jane pajisura me kondic...

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Selites ne Tirane, (TRR-213-16) Cmimi:1500

Vile3-kateshe  me qera ne zonen e Selites ne Tirane.  Vile ndodhet ne nje zone te qete dhe shume te sugurt. Ka nje hapesire rreth 500 m2 te brendshme duke ofruar ...

Apartament 2+1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-213-15) Cmimi:350 euro

Me nje siperfaqe 85 m2, apartamenti ofron 2 dhoma gjumi, sallon i madh i bashkengjitur me kuzhinen, ballkon, banjo dhe ngrohje me kondicioner. Apartamenti ofrohet pjeserisht i ko...

Ambjent biznesi me qera ne Qender te Tiranes (TRR-1114-21j)
Tirane,Albania

Ambjent me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne...

Cmimi:312 Euro

Apartament 2 + 1 me qera te kthesa e Kamzes ne Tirane (TRR-914-41b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne kompleksin Garden City. Ai ndodhet ne katin e...

Cmimi:250 Euro

Apartament 3 + 1 me qera prane liqenit Artificial ne Tirane (TRR-914-42b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Ai ndodhet n...

Cmimi:700 Euro

Vila 2-kateshe me qera pas Tirana East Gate, TEG ne Tirane (TRR-914-43j)
Tirane,Albania

Vile 2-kateshe me qera ne Lunder, Tirane.Vila shtrihet ne nje truall...

Cmimi:2500 euro

Vile 1 - kateshe me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane (TRR-914-44b)
Tirane,Albania

Vile me qera prane Optika Roma. Ndodhet buze rruge kryesore ne nje ...

Cmimi:950 Euro