Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Vile me qera 4 kateshe ne rrugen Mihal Grameno, Tirane (TRR-213-14) Cmimi:1300 Euro

Vila perbehet nga 1 kat bodrum, garazh per 2 makina dhe 3 kate banimi me siperfaqe nga 110 m2 secili.  ...

Apartament 1+1 me qera tek Piazza ne Tirane , (TRR-213-13) Cmimi:400

Apartament 1+1 me qera tek Piazza ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e katert, siper Bar Piazzes. Me nje siperfaqe prej rreth 70 m2 ofron nje mobilim modern dhe n...

Apartament me qera 1+1 ne rrugen e Barrikadave, Tirane (TRR-213-12) Cmimi:250 euro

Apartamenti ndodhet ne katin e IV te pallatit me nje siperfaqe prej 70 m2. Perbehet nga 1 dhome gjumi, kuzhina e bashkengjitur me sallonin, banjo, ballkon. Apartament...

Apartament me qera 2+1 ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane (TRR-213-11) Cmimi:500 euro

Apartamenti ndodhet ne katin e V te nje pallati te ri me siperfaqe rreth 100 m2. Perbehet nga 2 dhoma gjumi, kuzhine e ndare nga salloni, banjo, ballkon, ashensor. Apartame...

Ambjent biznesi me qera prane ATSH-se ne Tirane (TRR-213-10) Cmimi:550 Euro

Pozicionohet ne katin e II prane Pazarit te Ri dhe ATSH. Ambjenti eshte 105 m2 me 2 banjo dhe pershkohet nga vetrata xhami. Ne brendesi te apartamentit nuk ka mure ndarese ...

Ambjent me qera afer ish Ekspozites ne Tirane, (TRR-213-9) Cmimi:1200

Ambjent me qera ne tek Ish ekspozita ne Tirane. Dyqani ka nje siperfaqe prej 100 m2 , eshte me 2 dalje, pa kollone ne mes, ka nje banjo dhe nje zyre. Ka aspirim te instaluar, 2 k...

Apartament 2+1 per shitje ne Don Bosko ne Tirane, (TRS-213-8) Cmimi:52.000 �

Apartament 2+1 per shitje tek kullat e Arabit ne zonen e Don Boskos. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 80 m2 dhe me nje shperndarje perfekte ofron sallon te bollshem, kuzhine, 2 ...

Apartament me qera 2+1 ne rrugen Sulejman Delvina, Tirane (TRR-213-7) Cmimi:500 euro

Apartament me qera prane stadiumit Dinamo. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati te ri dhe ka 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine ,2 banjo . Ofrohet komplet i mobiluar dhe ...

Bar- Lokal per shitje ne rrugen Emin Duraku ne Tirane , (TRS-213-6) Cmimi:246.000 Euro

Lokal per shitje ne rrugen Emin Duraku, tek Stadiumi Dinamo ne Tirane. Me nje hapesire prej 82 m2 te brendshme dhe 30 m2 verande. Lokali eshte i pajisur me te gjitha, tavol...

Lokal me qera tek stadiumi Dinamo ne Tirane , (TRR-213-5) Cmimi:900

Lokal me qera ne rrugen Emin Duraku, tek Stadiumi Dinamo ne Tirane. Me nje hapesire prej 80 m2 te brendshme dhe 30 m2 verande. Lokali eshte I pajisur me te gjitha, tavolina...

Apartament me qera 2+1 tek ETC, Tirane (TRR-213-4) Cmimi:700 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te pallatit me siperfaqe 120 m2.  Perbehet nga 2 dhoma gjumi,...

Dyqan me qera afer Bulevardit Zogu I ne Tirane , (TRR-213-3) Cmimi:350

Dyqan me qera ne ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, prane stacionit te Trenit ne Tirane. Ambjenti eshte rreth 50 m2 dhe eshte i ndare ne 2 dhoma dhe 1 banjo. Pozicionohet ne kat...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-613-37)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane Spitalit Gjerman ne Tirane. Apartament...

Cmimi:600 euro

Apartament me qera 2+1 perballe Parlamentit me Tirane , (TRR-113-11)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera perballe Parlamentit ne Tirane. Pozicionohet ...

Cmimi:350 euro

Apartament dupleks me qera pas Kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-613-26)
Tirane,Albania

Apartament dupleks me qera prane Unazes se Madhe te Tiranes. Aparta...

Cmimi:450 euro

Apartament me qera 2+1 perballe Parlamentit ne Tirane (TRR-113-12)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne Qender te Tiranes.Pozicionohet ne katin e ...

Cmimi:350 euro

Apartament me qera 2+1 te rruga Siri Kodra ne Tirane (TRR-113-13)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Pozicionohet ...

Cmimi:300 euro