Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje ne zonen Shallvareve ne Tirane (TRS-1119-6d) Cmimi:110.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane Parkut Rinia ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te vjeter. Siperfaqe e brendshme eshte 75 m2 dhe ka dhe ka dhe siperfaqe shtese 75 m2 te tjera. Apartamenti ka nev...

Zyre me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane (TRR-1118-5L) Cmimi:2000 Euro

Zyre me qera afer Piramides ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e 12-te te nje qendre biznesi. Zyra eshte ofron ambient open space me siperfaqe te brendshme prej  139.17 m2 te cilen ju mund ta organizoni ate ne varesi te akti...

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane, (TRS-1118-4d) Cmimi:84.000 Euro

Apartament per shitje ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte siper dyqaneve te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 58.76 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjume, koridor dhe tualet. ...

Apartament 2+1 me qera ne Kompleksin Vizion Plus ne Tirane, (TRR-1118-3d) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 9te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 106 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon dhe dy tualete. Apartamen...

Apartament 2+1 me qera zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRR-1118-2L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri afer Qendres Kristal. Ofron siperfaqe te brendshme prej 102.5 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tual...

Dyqan per qera prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane (TRR-1118-1d) Cmimi:750 Euro

Dyqan me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe  te nje pallati te vjeter. Siperfaqja e dyqanit eshte 80 m2 e organizuar ne nje ambient i ndare me kollona dhe dy tualete. Ambienti o...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane (TRR-1018-69E) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Qemal Stafa, ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane.  Ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 60 m2 e cila organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine ...

Dyqan per shitje ne Bulevardin Zhan D Ark ne Tirane (TRS-1018-68L) Cmimi:300.000 Euro

Dyqan per shitje prane zones se Brrylit ne Tirane. Eshte gjysem bodrumi i nje pallati te ri dhe pozicionohet buze rruge kryesore. Dyqani ka siperfaqe prej 240 m2 i organizuar ne hapesire open space se bashku me dy tualete brenda.&n...

Dyqan me qera prane zones se Brrylit ne Tirane (TRR-1018-67L) Cmimi:1600 Euro

Dyqan me qera ne Bulevardin  Zhan D’Ark ne Tirane. Eshte gjysem bodrumi i nje pallati te ri dhe pozicionohet buze rruge kryesore. Dyqani ka siperfaqe prej 240 m2 i organizuar ne hapesire open space se bashku me dy tualet...

Apartament 3+1 ne shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane (TRS-1018-66E) Cmimi:87.000 Euro

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Fortuzi, shume prane Bulevardit Zogu I ne Tirane. Ndodhet ne katin e IV-t te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 75 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perb...

Apartament 2+1 ne shitje prane zones se Zogut te Zi ne Tirane (TRS-1018-65E) Cmimi:105.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Naim Frasheri, prane zones se Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 101 m2 te organizuar ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te pe...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Jordan Misja ne Tirane, (TRR-1018-64d) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera prane kompleksit Panorama ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri. Siperfaqja e apartamentit eshte 109 m2 dhe eshte e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon, korido...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane (TRR-915-25b)
Tirane,Albania

Apartament modern me qera prane Liceut Artistik Jordan Misja ne Tira...

Cmimi:1200 Euro

Apartament dupleks me qera prane stadiumit Selman Stermasi ne Tirane (TRR-915-26d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Emin Duraku ne Tirane. Me siperfaq...

Cmimi:400 Euro

Toke per shitje ne Klos, ne rrethin e Matit (MTS-915-1b)
Mat,Albania

Toke per shitje ne rrugen Peshkopi-Maqellare prane Burrelit. Pozici...

Cmimi:60.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Selvise ne Tirane ( TRR-915-28m)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Tafaj ne Tirane. Pozicionohet ne k...

Cmimi:300 Euro

Apartament 3+1 per shitje tek kompleksi Vizion Plus ne Tirane (TRS-915-29k)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne Tirane,ne zonen Don Bosko. Apartamenti...

Cmimi:100.000 Euro