Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
KĂ«rko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Troje per Shitje ne Shqiperi

Toke per shitje ne Romanat rruges Tirane-Durres, (TRS-412-2) Cmimi:330.000 €

Toke ne shitje ne Romanat, rreth 2500 m2 me letra te rregullta pronesie. Vetem 60 m nga rruga nacionale Tirane- Durres. E gjithe pjesa eshte e rrethuar me mure nga te gj...

Toke per shitje ne Spille te Kavajes, (KVS-312-1) Cmimi:100 €/m2

Shitet parcele toke ne fshatin e Spille te Kavajes , shume prane bregdetit te Adriatikut. Parcela gjendet vetem 250m larg bregut te detit Adriatik dhe 150m larg brezit ranor...

Toke ne Vaqarr per shitje , ne Tirane, (TRS-101-100) Cmimi:70 €/m2

Toke per shitje ne Vaqarr, 300 m nga Restoranti San Pol,ne Fshatin Damjan, shitet toke me siperfaqe 1950 m2, e pershtatshme per vila.Me letra te rregullta. ...

Toke per shitje ne Vaqarr, ne Tirane, (TRS-101-99) Cmimi:70 €/m2

Toke ne Vaqarr per shitje afer karburantit Alpet, me siperfaqe rreth 2000 m2, 500 m nga rruga kryesore. Me letra te rregullta. ...

Toke per shitje ne Lunder ne Tirane , (TRS-101-97) Cmimi:80 €/m2

Toke ne shitje ne Lunder, kush kerkon qetesine , ajrin e paster dhe bukurite e natyres ky eshte vendi perfekt. Vetem pak metra larg ndodhen komplekse te ndryshme vilash dhe ...

Truall ne shitje tek Gjiri i Lalzit ne Durres, (GLS-101-1) Cmimi:27 €/m2

Shitet truall ne zonen bregdetare te Gjirit te Lalezit ne Durres.Prona ka nje siperfaqe totale prej 196.000 m2. Mund te shitet komplet ose e ndare gjithmone ne varesi te mar...

Okazion, Toke per shitje ne fillim te rruges Siri Kodra, (TRS-101-41) Cmimi:1,225 €/m2

Toke per shitje ne fillim te rruges Siri Kodra. Ne nje zone me shume interes per ndertime te ndryshme, nje vend strategjik per ndertimin e nje hotel, nje pallati ose qender ...

Toke ne shitje afer Qytetit Studenti, Tirane , (TRS-101-19) Cmimi:1000 € /m2

Pjese toke per shitje afer Qytet Studentit ne Tirane.Me letra te rregullta per ndertim dhe me nje siperfaqe prej 1200 m2. Perbehet nga 2 shpija te ngjitura me njera tjetren dhe hapsir...

Truall per SHITJE ne Qeparo, Himare | ne bregdet 10,000m2 | me Hipoteke (QRS-1001) Cmimi:3,500,000€

Per Shitje kemi nje truall 10,000m2 ne Qeparo, Himare. Eshte prone e trasheguar, e regjistruar me Hipoteke. Prona ndodhet ne vije bregdetare. Perfshin edhe nje shtepi pushimi te sapo ndertuar, me pishini te madhe; gjithcka eshte ndertuar m...

Truall ne Ksamil per shitje Cmimi:70 eu SQM

Trual ne frontin e bregdetit i destinuar per vepra turizmi. ...

Truall per Shitje ne Ksamil | 1,500 m2 | prane shetitores se re | zone me masterplan (KSS1002) Cmimi:coming soon...

Truall per shitje ne Ksamil, prane shetitores se re dhe bregut me te virgjer te Shqiperise. Kjo eshte nje zone e studiuar e projektuar per 2 – 3 kate. Prona eshte me hipoteke dhe gati per ndertim. Cmimi: 140 €/m2 S...

Magazine me qera ne Tirane ne zonen e Kasharit (TRR-817-23K)
Tirane,Albania

Magazine me qera ne autostraden Tirane-Durres km 0. Magazina ka nje...

Cmimi:4000 Euro

Zyre me qera prane Qendres Toptani ne Tirane, (TRR-418-30d)
Tirane,Albania

Zyra ndodhet ne katin e nente te nje ndertese te re biznesi. Siperf...

Cmimi:583 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane , (TRS-817-24a)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.   Pozi...

Cmimi:75.000 Euro

Apartament dupleks per zyre me qera ne qender te Tiranes (TRR-817-25K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per zyre me qera tek fillimi i rruges se Kavajes ne S...

Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1me qera prane Bulevardit Zhan D’Ark ne Tirane (TRR-817-26L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane. Ndodhet ne...

Cmimi:400 Euro